HYDE PARK

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
Awatar użytkownika
PYSIEK
VIP
VIP
Posty: 729
Rejestracja: 22 sierpnia 2006, 19:09
Lokalizacja: Jaslo/Gdańsk

Re: HYDE PARK

Post autor: PYSIEK »

HEM ty jestes zajefajnym czlowiekiem i Tobie nic nie da sie wytlumaczyc logicznie -jak sobie wyobrazasz poczatki i koniec rundy kiedy bedzie deszcz albo snieg i co 2 zryje boisko a pierwsza bedzie grala jak??. Najlepszy wg. mnie pomysl to mecz w Jasle co tydzien na przemian jedynka i dwojka za tydzien. Wtedy wiecej zarobisz na biletach jesli juz tak kombinujesz. :rotfl:
Awatar użytkownika
wuju
VIP
VIP
Posty: 620
Rejestracja: 22 czerwca 2006, 03:54
Lokalizacja: Jasło, Lublin

Re: HYDE PARK

Post autor: wuju »

Hem, z twoim planem, to pozycja obecnego prezesa jest mocno zagrozona!! :mur:
stiffer
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 29 kwietnia 2007, 14:29
Lokalizacja: Jaslo

Re: HYDE PARK

Post autor: stiffer »

I druzyna tylko w niedziele i po poludniu? troche klapa... w tym roku wracalem do jasla co 2 tyg. z lublina i kombinowalem tak, zeby byc tu jak JKS gra. w niedziele o 15 juz musze wracac i z tego co wiem dosc duzo osob jest w podobnej sytuacji. to jest stwierdzone, ze w niedziele bilety sprzedaja sie lepiej?
geo
VIP
VIP
Posty: 580
Rejestracja: 22 czerwca 2006, 12:04

Re: HYDE PARK

Post autor: geo »

Przepraszam bardzo, że nie w temacie, ale chciałem tylko powiedzieć, że Kolega powyżej ma przecudnej urody avatar i równie ciekawą sygnaturkę :)

Co do terminu rozgrywania meczów naszej drużyny to mam dobrą wiadomość - GRAMY W SOBOTY !!!
Niedziele rezerwujemy na mecze wyjazdowe i gościnne odwiedziny w sąsiednich wioskach - jeżeli ktoś lubi.
endoriisamarnegfosa
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 20 grudnia 2021, 21:38

Re: HYDE PARK

Post autor: endoriisamarnegfosa »

Dlaczego kobieta ma krótsze stopy od mężczyzny?
ODPOWIEDZ