Szaliki Czarnych 1910 Jasło

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
qun
Guru
Guru
Posty: 130
Rejestracja: 20 stycznia 2011, 19:21

Re: Szaliki Czarnych 1910 Jasło

Post autor: qun »

wszyscy razem zjednoczeni ...ale nie wszyscy bedą tych barw bronic w razie próby skrojenia przez wroga a niestety sa tacy co szalik by oddali bez problemu i mieli by to w [...] :zalamany:
_WHISKEY_
VIP
VIP
Posty: 502
Rejestracja: 13 lutego 2011, 00:32

Re: Szaliki Czarnych 1910 Jasło

Post autor: _WHISKEY_ »

qun pisze:wszyscy razem zjednoczeni ...ale nie wszyscy bedą tych barw bronic w razie próby skrojenia przez wroga a niestety sa tacy co szalik by oddali bez problemu i mieli by to w [...] :zalamany:
O czym Ty piszesz ? O jakiej obronie barw ? Na meczu u siebie z Sokołem Nisko ?
Ideologię dorabiacie do sprawy prostej jak drut.
Nie tak dawno był temat, żeby na mecze w barwach chodzić, żeby szale zabierać, a dzisiaj jakiś nawiedzony łoś mamrze o obronie barw. Się pytam, w Jaśle ci ktoś skoczy i szal zabierze ? Na meczu ? Bez jaj.

Kupujmy szale i koszulki, chodźmy w nich na mecze.
viking78
VIP
VIP
Posty: 1371
Rejestracja: 4 lipca 2006, 20:03
Lokalizacja: tarnowiec

Re: Szaliki Czarnych 1910 Jasło

Post autor: viking78 »

Poczytaj temat ten i zobaczysz jakie jest stanowisko na temat szalików , dobrze że na 100 lecie udało się wydać szale które dziś noszone są przez wszystkich.Niestety jednak w Jaśle nie ma mody na noszenie na mecze pamiątek klubowych koszulek itp.
Gdzie są te wszystkie szale wydane na 100 lecie i do tej pory .Na meczach liczby znikome.Jeżeli chcecie mieć takie szale proponuje wykonać projekty i poszukać w necie firm obecnie większość firm robi od 10 sztuk więc na pewno uda się zebrać liczbę chętnych na taki szal i wydanie go bo po 17 latach i awansie taka pamiątka powinna powstać moim zdaniem.
_WHISKEY_
VIP
VIP
Posty: 502
Rejestracja: 13 lutego 2011, 00:32

Re: Szaliki Czarnych 1910 Jasło

Post autor: _WHISKEY_ »

Idzie do dobrego. Dzisiaj widziałem mnóstwo ludzi w biało czarnych koszulkach. Szali było mało, ale koszulek sporo. Tak trzymać panowie. Na inaugurację III ligi będzie biało i czarno !
Dzisiaj przyjść na mecz w Jaśle w pasiakach i szalu to nie wstyd. To zaszczyt. Nie tak dawno posiadacz biało czarnej koszulki byłby widziany na Śniadeckich jak Eskimos.
Awatar użytkownika
Pemek94
VIP
VIP
Posty: 1137
Rejestracja: 24 kwietnia 2008, 22:30
Lokalizacja: Jasło

Re: Szaliki Czarnych 1910 Jasło

Post autor: Pemek94 »

Zawsze black&white!
qun
Guru
Guru
Posty: 130
Rejestracja: 20 stycznia 2011, 19:21

Re: Szaliki Czarnych 1910 Jasło

Post autor: qun »

_WHISKEY_ pisze:
qun pisze:wszyscy razem zjednoczeni ...ale nie wszyscy bedą tych barw bronic w razie próby skrojenia przez wroga a niestety sa tacy co szalik by oddali bez problemu i mieli by to w [...] :zalamany:
O czym Ty piszesz ? O jakiej obronie barw ? Na meczu u siebie z Sokołem Nisko ?
Ideologię dorabiacie do sprawy prostej jak drut.
Nie tak dawno był temat, żeby na mecze w barwach chodzić, żeby szale zabierać, a dzisiaj jakiś nawiedzony łoś mamrze o obronie barw. Się pytam, w Jaśle ci ktoś skoczy i szal zabierze ? Na meczu ? Bez jaj.

Kupujmy szale i koszulki, chodźmy w nich na mecze.
chyba nie wiesz o co mi chodzi - haha przez to kibice dziela sie na fanatykow i niekumatych piknikow.. :ok: tz jesem za tym zeby chodzic w barwach na mecze ale przeciw takim matolom korzy oddali by szalik przed drzwiami wlasego domu nie koniecznie sokolowi nisko :mur:
qun
Guru
Guru
Posty: 130
Rejestracja: 20 stycznia 2011, 19:21

Re: Szaliki Czarnych 1910 Jasło

Post autor: qun »

http://tinypic.com/view.php?pic=i431c9&s=5#.UpSSqMQ2Zcp

koles z Łks u ma do sprzedania te szaliki procz black army jak ktos jest zainteresowany niech pisze do niego -niech te unikaty wracaja do Jasła to jego GG 17757470
-troche drogo sobie ceni ale warto chyba
N_
VIP
VIP
Posty: 1337
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 11:40

Re: Szaliki Czarnych 1910 Jasło

Post autor: N_ »

Bezczelny jesteś :cisza: :cisza: :cisza:

Gadżet który był rozdawany za darmo na 100-lecie klubu a ty chcesz go sprzedać :dobani:

Jak ktoś chce owy szalik niech podbija na PW lub osobiście do mnie a dostanie taki szalik za darmo :super:
zapytanie
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 269
Rejestracja: 19 lutego 2010, 17:20

Re: Szaliki Czarnych 1910 Jasło

Post autor: zapytanie »

N_ próbowałem wysłać do Ciebie pw, jednak coś nie chce wysłać, jak inaczej można się z Tobą skontaktować ?
kamikaze

Re: Szaliki Czarnych 1910 Jasło

Post autor: kamikaze »

Również chce napisać do N_ ale cos nie chce się wysłać wiadomośc.
N_
VIP
VIP
Posty: 1337
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 11:40

Re: Szaliki Czarnych 1910 Jasło

Post autor: N_ »

Doszły wiadomości prywatne ;)
Szaliki będą do odebrania na 8 już meczu wigilijnym w rugby ;)

http://oi39.tinypic.com/11ug6rq.jpg
zapytanie
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 269
Rejestracja: 19 lutego 2010, 17:20

Re: Szaliki Czarnych 1910 Jasło

Post autor: zapytanie »

A wcześniej nie da rady się jakoś zgadać z Tobą ?
N_
VIP
VIP
Posty: 1337
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 11:40

Re: Szaliki Czarnych 1910 Jasło

Post autor: N_ »

Nie bardzo :P
kamikaze

Re: Szaliki Czarnych 1910 Jasło

Post autor: kamikaze »

To szkoda że wcześniej się nie da. Szalik chciałem dać na prezent ale w wigilie to juz będzie za pózno bo nie dotrze.
qun
Guru
Guru
Posty: 130
Rejestracja: 20 stycznia 2011, 19:21

Re: Szaliki Czarnych 1910 Jasło

Post autor: qun »

zaglada tu ktos? kupie szalik Czarnych reprezentacyjny Biało Czerwoni lub wymienie na inny
ODPOWIEDZ