CZARNI 1910 JASŁO - Czuwaj Przemyśl 10 września g.16

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
Awatar użytkownika
CZ_1910
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 352
Rejestracja: 5 czerwca 2009, 13:13

Re: CZARNI 1910 JASŁO - Czuwaj Przemyśl 10 września g.16

Post autor: CZ_1910 »

Od 14:30 zbiórka na rynku i jazda na Śniadeckich! więc zachęcać więcej więcej więcej ludzi i na rynek a z rynku wszyscy razem na Stadion.
Z kwestii organizacyjnych zachęcam wcześniejsze zakupienie biletów co by nie trzeba było stać długo w kolejkach a najlepiej jak jedna albo dwie osoba kupi bilety dla np 10osób, wiecie ocb. WIĘC JAZDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
BNC
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 13 lutego 2011, 00:11

Re: CZARNI 1910 JASŁO - Czuwaj Przemyśl 10 września g.16

Post autor: BNC »

WSZYSCY NA RYNEK 14.30 NAMAWIAĆ KOLEGÓW I RUSZAĆ DU...!!!!!!!!!!
Chudy44
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 259
Rejestracja: 25 października 2008, 21:16
Lokalizacja: Jasło

Re: CZARNI 1910 JASŁO - Czuwaj Przemyśl 10 września g.16

Post autor: Chudy44 »

4-1! Czarni!

Była Sandecja, był Orzełek. Świetna atmosfera a wynik idealny.

Brawo!
Awatar użytkownika
Diego Forlan
VIP
VIP
Posty: 605
Rejestracja: 11 lutego 2011, 14:33
Lokalizacja: Jasło

Re: CZARNI 1910 JASŁO - Czuwaj Przemyśl 10 września g.16

Post autor: Diego Forlan »

Wynik super ale szkoda że tylko wynik....gra totalne zero.Dobrze że Marcin Warchoł strzelił te dwie bramki i sie jakoś to kleiło....Nikt moim zdaniem nie zasługuje na wyróżnienie;może oprócz Marcina.Wreszcie dobra frekwencja na trybunach.
Awatar użytkownika
JKS
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 276
Rejestracja: 8 lipca 2006, 19:08
Lokalizacja: Jasło

Re: CZARNI 1910 JASŁO - Czuwaj Przemyśl 10 września g.16

Post autor: JKS »

Chudy44 pisze:4-1! Czarni!

Była Sandecja, był Orzełek. Świetna atmosfera a wynik idealny.

Brawo!
.. była i Stal Mielec i był Tatran Presov. Gra lepsza niż wynik.
Awatar użytkownika
nielegalny1910
VIP
VIP
Posty: 598
Rejestracja: 4 maja 2010, 10:06
Lokalizacja: SZOPENA

Re: CZARNI 1910 JASŁO - Czuwaj Przemyśl 10 września g.16

Post autor: nielegalny1910 »

Zaskoczę was i powiem tajemnice , że nawet Czuwaj był :!: :D . Co do wyniku gra jak gra. I jedno z pochwał jest to , że okolice krytej pod koniec meczu zaczęły brać udział w dopingu brawo brawo brawo da się tak na każdym meczu? Panowie z pod krytej? ;)
kuba1975
VIP
VIP
Posty: 1694
Rejestracja: 20 października 2010, 12:26

Re: CZARNI 1910 JASŁO - Czuwaj Przemyśl 10 września g.16

Post autor: kuba1975 »

wynik dobry ..znakomita atmosfera... ale teraz znacznie trudniejsze mecze...pilzno,lezajsk,przeworsk,rzeszow...tu poznamy prawdziwa wartosc druzyny..
Awatar użytkownika
Adi666
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 221
Rejestracja: 23 kwietnia 2007, 21:59
Lokalizacja: 38-200

Re: CZARNI 1910 JASŁO - Czuwaj Przemyśl 10 września g.16

Post autor: Adi666 »

fajna atmosfera na meczu :) gra może nie powalała ale wynik 4-1 jest jak najbardziej ok :) teraz jedziemy do Pilzna po 3 pkt ;)

p.s pozdrowienia dla ekipy z Sącza ! :)
viking78
VIP
VIP
Posty: 1371
Rejestracja: 4 lipca 2006, 20:03
Lokalizacja: tarnowiec

Re: CZARNI 1910 JASŁO - Czuwaj Przemyśl 10 września g.16

Post autor: viking78 »

kuba1975 pisze:wynik dobry ..znakomita atmosfera... ale teraz znacznie trudniejsze mecze...pilzno,lezajsk,przeworsk,rzeszow...tu poznamy prawdziwa wartosc druzyny..
racja .fajny wynik , doping, i tyle powiem . :ok:
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: CZARNI 1910 JASŁO - Czuwaj Przemyśl 10 września g.16

Post autor: lato »

A co maja do powiedzenia w temacie wczorajszego meczu pod względem piłkarskim i kibicowskim takie tuzy i znawcy sprawy jak panowie:N2N,speeeddd,T135,Marcinek,Charlie P,CYNGIEL???
N_
VIP
VIP
Posty: 1337
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 11:40

Re: CZARNI 1910 JASŁO - Czuwaj Przemyśl 10 września g.16

Post autor: N_ »

I co dało się otworzyć drugą kasę ?
Usprawniło to wejście na pewno myślę że na mecz z JKS Jarosław można też obie otworzyć :hyhy:
Cieszą 3 punkty, co do stylu gry się nie wypowiadam.
Fajnie że chłopak z NS strzelił brameczkę :ok:

Podziękowania dla osób które pod koniec drugiej połowy właczyły sie do dopnikgu po lewo od krytej.
PANOWIE na Jarosłąwiu robimy tak samo tylko jeszcze KONKRETNIEJ no i widzimy się w niedziele w PILŹNIE :super:

http://i55.tinypic.com/2jcbxgk.png

WSZYSCY do Pilzna ! ! !

Pokażmy że mamy się dobrze wyjazdy do Pilzna zawsze były pozytywne.
Szanowne chuligany mile widziane ;)
Ostatnio zmieniony 11 września 2011, 12:59 przez N_, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Charlie_P
VIP
VIP
Posty: 979
Rejestracja: 20 października 2009, 17:51
Lokalizacja: ziemia

Re: CZARNI 1910 JASŁO - Czuwaj Przemyśl 10 września g.16

Post autor: Charlie_P »

lato pisze:A co maja do powiedzenia w temacie wczorajszego meczu pod względem piłkarskim i kibicowskim takie tuzy i znawcy sprawy jak panowie:N2N,speeeddd,T135,Marcinek,Charlie P,CYNGIEL???
ale na jaki temat? Bo nie rozumiem?
speeeddd.
Guru
Guru
Posty: 121
Rejestracja: 26 grudnia 2008, 19:05

Re: CZARNI 1910 JASŁO - Czuwaj Przemyśl 10 września g.16

Post autor: speeeddd. »

lato pisze:A co maja do powiedzenia w temacie wczorajszego meczu pod względem piłkarskim i kibicowskim takie tuzy i znawcy sprawy jak panowie:N2N,speeeddd,T135,Marcinek,Charlie P,CYNGIEL???
Mam tyle do powiedzenia ile mialem, dalej jestem takiego samego zdania ze taki doping i tyle ludzi zejdzie sie tylko na lepszy mecz , a nie na kazdy !
Tez moge przyjsc raz czy tam dwa na pół roku pokrzyczeć i jest ok ale nie jest ok, albo jestem kibicem albo nie a nie raz jestem raz nie ;) . Uwierzcie mi że gdyby na kazdym meczu był taki doping wiecej ludzi chodziło by na hute niz do pikników. I żeby bylo jasne nie atakuje kibiców z pod huty, bo sam tam dawniej chodziłem, tylko proboje wytlumaczyc czemu jest jak jest. Był piekny doping to i druga strona ruszyła :ok: , mozna? mozna.
Co do meczu , pierwsza połowa mogła sie podobać , ładna składne akcje, w drugiej nasi troche usiedli przy tym prowadzeniu 2:0 ale po stracie bramki obudzili sie i strzelili kolejne 2 ;) oby tak dalej :hurra: .
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: CZARNI 1910 JASŁO - Czuwaj Przemyśl 10 września g.16

Post autor: lato »

...Mam tyle do powiedzenia ile mialem, dalej jestem takiego samego zdania ze taki doping i tyle ludzi zejdzie sie tylko na lepszy mecz , a nie na kazdy !...uciekasz od odpowiedzi ale choć próbujesz a nie głupa zgrywasz jak inni.W tamtym temacie starałem się napisać dlaczego tak a nie inaczej było ale spotkałem się z brakiem zrozumienia i falą krytyki.Co do tego ze wybrane mecze-zgadza się ale gdybyśmy grali w wyższej lidze wybranych meczy byłoby więcej, a jeśli byłaby 1 liga, było by tak zapewne na każdym meczu.W tej lidze w której Nasz zespół występuje i przy tylu osobach zaangażowanych w sprawy kibicowskie pewne sprawy sa nie do przeskoczenia i sa rzeczy ważne i WAŻNIEJSZE.Koszt wczorajszego meczu ze strony kibicowskiej wyniósł lekko licząc 5 tysiące w tym rzeczy których nie udało się zrealizować ze względu na zakazy policyjne.Jak myślicie kto za to zapłacił?Wy,którzy strzępiliście jęzory zarzucając ze głupich 5 złotych szkoda kibolom na wstęp na mecz charytatywny wydać bo wolą piwsko spić?? Następnym razem niektórym panom życzę zrozumienia pewnych sytuacji i tego jak to wszystko działa lub nie pisania farmazonów na forum. Dziękuję za uwagę.W kwestii meczu.Pozytywne postacie Brągiel,Cempa.Pierwsza połowa w odróżnieniu od meczu z Żurawka bardzo miła i przyjemna dla oka,druga słabizna.Brak ostatniego podania otwierającego drogę do bramki bolączka największa.Aha bardzo ładna sędzina boczna,nie reagująca na szczęście na ewidentnego spalonego po której padła dla nas 2 bramka.Dziękujemy. :ok:
speeeddd.
Guru
Guru
Posty: 121
Rejestracja: 26 grudnia 2008, 19:05

Re: CZARNI 1910 JASŁO - Czuwaj Przemyśl 10 września g.16

Post autor: speeeddd. »

uciekam od odpowiedzi? a mozesz powtórzyć pytanie ? a co do kasy to wiesz.. kazdy patrzy na to inaczej ja np. wolałbym pomóc choremu czlowiekowi niz miec ładną oprawe na meczu, ale ok każdy patrzy na to inaczej.
ODPOWIEDZ