Lanserzy !!

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
Awatar użytkownika
OBCY
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 413
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 18:27
Lokalizacja: JASEŁKO

Lanserzy !!

Post autor: OBCY »

Zastanawia mnie jedno , dlaczego osoby które przychodza na mecze takie np jak karpaty , Wisloka itp i jest Nas w mlynie wtedy ponad 300 - 400 osob , nie potrafia przyjsc na mecze z mniej ciekawszym przeciwnikiem ? Z czego rezultat jest taki ze na innych meczach jest nas w mlynie ok 60 osob lub mniej!
Bo z tego co widac to przychodza tylko sie polansowac , porobic sobie zdj na portale spolecznosciowe i popisac sie przed jakas dziewczyna ..
Awatar użytkownika
Messer
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 418
Rejestracja: 29 kwietnia 2011, 15:09

Re: Lanserzy !!

Post autor: Messer »

OBCY tak zawsze było, jest i pewnie niestety będzie. trudno to zmienić. zresztą na pewno nie dotyczy to tylko Czarnych.zjawisko to zaobserwować pewnie można wśród wielu ekip. natomiast ważne że są osoby, ktore wspomagają drużyne na dobre i złe, niezależnie od tego czy rywalem są mocne kibicowsko ekipy czy wesołe wieśniaki.
Awatar użytkownika
OBCY
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 413
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 18:27
Lokalizacja: JASEŁKO

Re: Lanserzy !!

Post autor: OBCY »

Ale zazwyczaj dobra pozycja druzyny w tabeli i dobre wyniki przyciagaja coraz wiecej ludzi . Czego niestety nie mozna powiedziec o Jasle bo zamiast byc w coraz wiekszym gronie kibiców jest Nas coraz mniej ;/ A to bardzo smuci
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: Lanserzy !!

Post autor: ananasek »

Jakby było na co popatrzec to sama bym przyszła. I to niezależnie od tego z kim Czarni graliby mecz.
wieśniak
VIP
VIP
Posty: 691
Rejestracja: 13 marca 2012, 10:52

Re: Lanserzy !!

Post autor: wieśniak »

Messer pisze:OBCY tak zawsze było, jest i pewnie niestety będzie. trudno to zmienić. zresztą na pewno nie dotyczy to tylko Czarnych.zjawisko to zaobserwować pewnie można wśród wielu ekip. natomiast ważne że są osoby, ktore wspomagają drużyne na dobre i złe, niezależnie od tego czy rywalem są mocne kibicowsko ekipy czy wesołe wieśniaki.
Masz coś do wesołych wieśniaków :hyhy: sam też kibicuje ,ale wiejskiej drużynie :ok: i ze swojej strony mogę powiedzieć ,że nieraz na wiejskim meczu jest więcej wiary niż na Czarnych :zawstydzony:
Awatar użytkownika
salam alejkum
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 26
Rejestracja: 14 stycznia 2011, 13:40

Re: Lanserzy !!

Post autor: salam alejkum »

Ja mysle że np. wczoraj powodem niskiej frekwencji nie była gra z " wesołymi wiesniakami" tylko brak czasu bo mecz był w godzinach wczesnych i ludzie pracowali w pracy lub w domu
AB_
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 13 lipca 2011, 22:43

Re: Lanserzy !!

Post autor: AB_ »

wieśniak pisze:
Messer pisze:OBCY tak zawsze było, jest i pewnie niestety będzie. trudno to zmienić. zresztą na pewno nie dotyczy to tylko Czarnych.zjawisko to zaobserwować pewnie można wśród wielu ekip. natomiast ważne że są osoby, ktore wspomagają drużyne na dobre i złe, niezależnie od tego czy rywalem są mocne kibicowsko ekipy czy wesołe wieśniaki.
Masz coś do wesołych wieśniaków :hyhy: sam też kibicuje ,ale wiejskiej drużynie :ok: i ze swojej strony mogę powiedzieć ,że nieraz na wiejskim meczu jest więcej wiary niż na Czarnych :zawstydzony:



A mozesz podac jakis przykład ? Jestem ciekaw gdzie tak liczne tłumy przychodza ? Smieszny jestes kolego twój post mnie rozbawił .Wioski po tyle to maja mieszkancow.
wieśniak
VIP
VIP
Posty: 691
Rejestracja: 13 marca 2012, 10:52

Re: Lanserzy !!

Post autor: wieśniak »

Zdziwiłbyś się kolego ile ludzi chodzi na A i B klasę :P nieraz już byłem na meczach Czarnych i naprawdę nie mam czego zazdrościć :) Polecam A i B klase tam się dzieje :P
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: Lanserzy !!

Post autor: lato »

Polecam A i B klase tam się dzieje .
Taaak a co takiego ciekawego sie dzieje?Zwiedziłem wszystkie ,,A,,kl.stadiony i mecze i jakoś Nigdzie nie zauważyłem szału czy czegoś wybitnie ciekawego.No może bardziej nieudolni sędziowie prowokujący podpitych kibiców i wynikające z tego faktu przepychanki bo służby porządkowe to tylko z nazwy takimi są.I pytanie jak ktoś wyżej zadał,gdzie to więcej ludzi chodzi na mecze?
Awatar użytkownika
Messer
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 418
Rejestracja: 29 kwietnia 2011, 15:09

Re: Lanserzy !!

Post autor: Messer »

wieśniak pisze:
Messer pisze:(...) wesołe wieśniaki.
Masz coś do wesołych wieśniaków :hyhy: sam też kibicuje ,ale wiejskiej drużynie :ok: i ze swojej strony mogę powiedzieć ,że nieraz na wiejskim meczu jest więcej wiary niż na Czarnych :zawstydzony:

no wiesz bardziej chodziło mi o to, że jest różnica pomiedzy działająca kibicowsko ekipą, dajmy na ten przykład Wisłoką Dębica czy jarosławskim JKS-em a Crasnovią , Malawą czy inną wioską. też ciekaw jestem gdzie na okolicznych wioskach jest zorganizowany ruch kibicowski. nie mowie tu o mocno wczorajszej publice, ktorej doping ogranicza się do wyzwisk pod adresem przeciwnikow czy sedziego. szczerze to jedyne wioski gdzie coś probowano działać to Biezdziedza czy Brzyska. jednak z tego co wiem obecnie nic sie nie dzieje. zresztą czy nawet tam przychodzi na mecze wiecej ludzi niż w Jasełku to bym nie powiedział.
wieśniak
VIP
VIP
Posty: 691
Rejestracja: 13 marca 2012, 10:52

Re: Lanserzy !!

Post autor: wieśniak »

No właśnie co tu pisać skoro sie nie było ... a stanąć po drużynie swojej u siebie to każdy potrafi , a później na fejsie lansik....
Awatar użytkownika
Messer
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 418
Rejestracja: 29 kwietnia 2011, 15:09

Re: Lanserzy !!

Post autor: Messer »

wieśniak pisze:No właśnie co tu pisać skoro sie nie było ... a stanąć po drużynie swojej u siebie to każdy potrafi , a później na fejsie lansik....


no to napisz gdzie to ruch kibicowski na wioskach jest rozwinięty lepiej niż w Jaśle , a nie pitol że nie byłem to nie wiem. wiesz to dawaj.
N_
VIP
VIP
Posty: 1337
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 11:40

Re: Lanserzy !!

Post autor: N_ »

Messer pisze:
wieśniak pisze:
Messer pisze:(...) wesołe wieśniaki.
Masz coś do wesołych wieśniaków :hyhy: sam też kibicuje ,ale wiejskiej drużynie :ok: i ze swojej strony mogę powiedzieć ,że nieraz na wiejskim meczu jest więcej wiary niż na Czarnych :zawstydzony:

no wiesz bardziej chodziło mi o to, że jest różnica pomiedzy działająca kibicowsko ekipą, dajmy na ten przykład Wisłoką Dębica czy jarosławskim JKS-em a Crasnovią , Malawą czy inną wioską. też ciekaw jestem gdzie na okolicznych wioskach jest zorganizowany ruch kibicowski. nie mowie tu o mocno wczorajszej publice, ktorej doping ogranicza się do wyzwisk pod adresem przeciwnikow czy sedziego. szczerze to jedyne wioski gdzie coś probowano działać to Biezdziedza czy Brzyska. jednak z tego co wiem obecnie nic sie nie dzieje. zresztą czy nawet tam przychodzi na mecze wiecej ludzi niż w Jasełku to bym nie powiedział.

Ty dobrze słyszysz czy masz wybujałą fantazje ?
Oprócz "Krasne wieśniaki w koszyku macie ziemniaki" nic więcej nie było
a PZPN jest pozdrawiany praktycznie zawsze więc nie wiem o co masz problem :hyhy:
Popatrz lepiej tu jak pan senator ze Stróż się zachowuje na meczu z GKS Katowice:

http://www.youtube.com/watch?v=YQYy6Iiw4j0
N_
VIP
VIP
Posty: 1337
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 11:40

Re: Lanserzy !!

Post autor: N_ »

Messer źle zrozumiałem kontekst Twojej wypowiedzi :wstyd:
Awatar użytkownika
Messer
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 418
Rejestracja: 29 kwietnia 2011, 15:09

Re: Lanserzy !!

Post autor: Messer »

N_ pisze:Messer źle zrozumiałem kontekst Twojej wypowiedzi :wstyd:

hehe, no własnie tak czytam Twojego pierwszego posta i dochodzę do wniosku , że źle zrozumiałeś. chodziło mi tu o typowo wiejską publikę, a nie o Nasz doping. u nas takie wstawki (jak chociażby z ostatniego meczu)to tylko epizody, na wioskach to norma i nic poza tym. u Nas jednak co najmniej 95% dopingu to wspomaganie drużyny, pozdrowienia zgód itp. o to mniej wiecej chodziło. ale nie rozmywam tematu bo w sumie dotyczył on w swoim pierwotnym załozeniu innej kwestii :)
ODPOWIEDZ