Lanserzy !!

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
N_
VIP
VIP
Posty: 1337
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 11:40

Re: Lanserzy !!

Post autor: N_ »

Wiejskich stadionów oprócz jedlicza nie odwiedzam więc z wyczai nie znam :P
Wieśniak dalej nie napisałeś o to co Cię pytali :hyhy:
tylko nie pisz jedlicze :P
Awatar użytkownika
Messer
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 418
Rejestracja: 29 kwietnia 2011, 15:09

Re: Lanserzy !!

Post autor: Messer »

wieśniak pisze:sam też kibicuje ,ale wiejskiej drużynie :ok: i ze swojej strony mogę powiedzieć ,że nieraz na wiejskim meczu jest więcej wiary niż na Czarnych :zawstydzony:
AB_ pisze:A mozesz podac jakis przykład ? Jestem ciekaw gdzie tak liczne tłumy przychodza ?



no wieśniaku czekamy na odpowiedzi. rozumiem, że świeta itp itd, ale na pewno znajdziesz chwilkę .
greg@@
Guru
Guru
Posty: 184
Rejestracja: 26 marca 2011, 09:17

Re: Lanserzy !!

Post autor: greg@@ »

lato pisze:Polecam A i B klase tam się dzieje .
Taaak a co takiego ciekawego sie dzieje?Zwiedziłem wszystkie ,,A,,kl.stadiony i mecze i jakoś Nigdzie nie zauważyłem szału czy czegoś wybitnie ciekawego.No może bardziej nieudolni sędziowie prowokujący podpitych kibiców i wynikające z tego faktu przepychanki bo służby porządkowe to tylko z nazwy takimi są.I pytanie jak ktoś wyżej zadał,gdzie to więcej ludzi chodzi na mecze?
Byłem raz na meczu A klasowych drużyn Gaudium Łężyny - Mrukowa było z 500 chłopa lato pamięta bo też go tam widziałem tak że nieraz na derby wiosek wiara się zbiera .
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: Lanserzy !!

Post autor: lato »

greg wybacz ale nie widziałem tyle ludzi na meczach ani w Łęzynach przez 2 lata ani w Mrukowej przez kolejne 2 co nie wyklucza faktu że na Derby Łęzyn z Żmigrodem czy Mrukowej powiedzmy z Osiekiem koło 300-400 osób by sie zjawiło.
wieśniak
VIP
VIP
Posty: 691
Rejestracja: 13 marca 2012, 10:52

Re: Lanserzy !!

Post autor: wieśniak »

lato pisze:greg wybacz ale nie widziałem tyle ludzi na meczach ani w Łęzynach przez 2 lata ani w Mrukowej przez kolejne 2 co nie wyklucza faktu że na Derby Łęzyn z Żmigrodem czy Mrukowej powiedzmy z Osiekiem koło 300-400 osób by sie zjawiło.
Więc sami teraz widzicie :P z wiochy gdzie mieszkanców jest zaledwie tysiac połowa na mecz przyjdzie ,a w Jaśle? 2-3% ? i to wątpie :rotfl: Gdy pogoda dopisuje to na wiejskich meczach jest duzooo więcej ludzi (proporcjonalnie do ilości mieszkańców) niż na Czarnych :P :P
Awatar użytkownika
Regulator
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 417
Rejestracja: 24 stycznia 2011, 11:45
Lokalizacja: Kraków

Re: Lanserzy !!

Post autor: Regulator »

Też zdarzało mi się bywać na wiejskich meczach. Jak na moje oko to na takim np. Żmigród- Mrukowa czy Żmigród- Łężyny było z 400-500 ludzi było jak nic.
Awatar użytkownika
Messer
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 418
Rejestracja: 29 kwietnia 2011, 15:09

Re: Lanserzy !!

Post autor: Messer »

jesli brać udział procentowy mieszkanców wioski / miasta do udziału w meczach to jasne że na wioskach bedzie wyzszy odsetek niż w miastach. przecież taka Nieciecza ma z 700 mieszkancow a na mecze z 2 tys przyjdzie wiec jest to 300% . przy takim "wiejskim wynalazku" to nawet Stolyca czy Poznań beda mieć mniejszy procent widzów niż mieszkanców. lecz wszelkie wiejskie "twory" i kluby są daleko w d... jesli chodzi o doping i inne aspekty zwiazane z kibicowskim zyciem.
N_
VIP
VIP
Posty: 1337
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 11:40

Re: Lanserzy !!

Post autor: N_ »

wieśniak pisze:
lato pisze:greg wybacz ale nie widziałem tyle ludzi na meczach ani w Łęzynach przez 2 lata ani w Mrukowej przez kolejne 2 co nie wyklucza faktu że na Derby Łęzyn z Żmigrodem czy Mrukowej powiedzmy z Osiekiem koło 300-400 osób by sie zjawiło.
Więc sami teraz widzicie :P z wiochy gdzie mieszkanców jest zaledwie tysiac połowa na mecz przyjdzie ,a w Jaśle? 2-3% ? i to wątpie :rotfl: Gdy pogoda dopisuje to na wiejskich meczach jest duzooo więcej ludzi (proporcjonalnie do ilości mieszkańców) niż na Czarnych :P :P

Raz do roku to i ślepej kurze ziarno się trafi hahah
wieśniak
VIP
VIP
Posty: 691
Rejestracja: 13 marca 2012, 10:52

Re: Lanserzy !!

Post autor: wieśniak »

N_ pisze:
wieśniak pisze:
lato pisze:greg wybacz ale nie widziałem tyle ludzi na meczach ani w Łęzynach przez 2 lata ani w Mrukowej przez kolejne 2 co nie wyklucza faktu że na Derby Łęzyn z Żmigrodem czy Mrukowej powiedzmy z Osiekiem koło 300-400 osób by sie zjawiło.
Więc sami teraz widzicie :P z wiochy gdzie mieszkanców jest zaledwie tysiac połowa na mecz przyjdzie ,a w Jaśle? 2-3% ? i to wątpie :rotfl: Gdy pogoda dopisuje to na wiejskich meczach jest duzooo więcej ludzi (proporcjonalnie do ilości mieszkańców) niż na Czarnych :P :P

Raz do roku to i ślepej kurze ziarno się trafi hahah
Dokładnie nawet takim Czarnym :P
N_
VIP
VIP
Posty: 1337
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 11:40

Re: Lanserzy !!

Post autor: N_ »

Wieśniak po h*uj prowokujesz ?
Odpuść trolu i zajmij się uprawą roli i nie podnoś tu ludziom ciśnienia =>
Fps
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 397
Rejestracja: 25 maja 2009, 16:30
Lokalizacja: Moja mała ojczyzna

Re: Lanserzy !!

Post autor: Fps »

N prawda boli ??
N_
VIP
VIP
Posty: 1337
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 11:40

Re: Lanserzy !!

Post autor: N_ »

Ale jaka prawda ?
Że na wsiach niby więcej ludzi na mecze chodzi ?
Awatar użytkownika
salam alejkum
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 26
Rejestracja: 14 stycznia 2011, 13:40

Re: Lanserzy !!

Post autor: salam alejkum »

Na wioskach to jedyna rozrywka i to raz w tygodniu to pół wsi idzie. zbiórka pod sklepem i jazda na stadion :D
wieśniak
VIP
VIP
Posty: 691
Rejestracja: 13 marca 2012, 10:52

Re: Lanserzy !!

Post autor: wieśniak »

salam alejkum pisze:Na wioskach to jedyna rozrywka i to raz w tygodniu to pół wsi idzie. zbiórka pod sklepem i jazda na stadion :D
Masz rację ,ale powiedz mi jakie inne rozrywki są w niedzielę w mieście? Ja zdania nie zmienie, nie każdy jest kibicem i nie każdy będzie na mecz chodził ale żeby w Jaśle takie pustki.... WSTYD ,a jak by jeszcze odliczyć takich jak ja wieśniaków którzy na te mecze jeżdżą? To co zostanie? 200-300 osób? i to nie jestem pewien.. :/
Awatar użytkownika
OBCY
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 413
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 18:27
Lokalizacja: JASEŁKO

Re: Lanserzy !!

Post autor: OBCY »

200-300 mieszkanców to ty nawet u siebie na wsi nie masz znajac zycie
ODPOWIEDZ