wtf???

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
Awatar użytkownika
nielegalny1910
VIP
VIP
Posty: 598
Rejestracja: 4 maja 2010, 10:06
Lokalizacja: SZOPENA

Re: wtf???

Post autor: nielegalny1910 »

makrela88 pisze:no sory ale zwidow jeszcze nie mam..i zreszta mam swiadkow jak Ci bandyci begali po rynku i nikt nie zareagował..
koala pisze:
nielegalny1910 pisze:Słuchajcie temat założony pewnie od naginania bo byłem wtedy i nic się tam nie działo.. A wy może spytajcie jakie bluzy mieli czy buty na sznurówki czy rzepy :kwasny: ludzie nie rozpowszechniajcie głupot , a po drugie w jakim to temacie nawet gdyby to było pytanie .. to do zapytań.. Modderatorzy.. :!: :mur:
Z tego co wiem przyjechało paru gości z Krakowa (być może bandyci). I będzie pewnie kolejne upozorowane samobójstwo jakiegoś bissnesmena albo polityka. Brawo dla wyżej osoby za obojętność, mówią że to gorsze niż kara
Nie rozumiem waszego płaczu , a dokładniej ciebie makrelo Gruba Ryba = Biznesmen :hyhy: ;)
venividivici pisze:
nielegalny1910 pisze:Słuchajcie temat założony pewnie od naginania bo byłem wtedy i nic się tam nie działo.. A wy może spytajcie jakie bluzy mieli czy buty na sznurówki czy rzepy :kwasny: ludzie nie rozpowszechniajcie głupot , a po drugie w jakim to temacie nawet gdyby to było pytanie .. to do zapytań.. Modderatorzy.. :!: :mur:

Może był Pan zajęty piciem ósmego piwka pod parasolami i miał Pan ograniczoną widoczność, choć trudno było nie dostrzec tych Panów. Zgadza się, sytuacja miała miejsce wczoraj na rynku. Szłam sobie z koleżankami i w pewnym momencie wyskoczyło kilku mężczyzn, w wieku trudnym do określenia, gdyż byli ubranie w jakieś kominiarki. Trochę się przestraszyłyśmy bo rzadko spotyka się z takim zjawiskiem na Jasielskim rynku, ale na szczęście nie byłyśmy celem tych Panów. Przebiegli Oni gdzieś poza rynek, a my cieszyłyśmy się, że nic się nam nie stało i poszłyśmy dalej. Dziwna sytuacja, niecodzienna. Ale niestety ja wraz koleżankami nie mamy zielonego pojęcia dokąd Panowie zmierzali i w jakim celu. Pozdrawiam.
Widać jak długo przebywasz na tym forum, jak i kolega powyżej . Nie dajmy się zwariować bez odbioru :)
venividivici
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 8 września 2012, 13:13

Re: wtf???

Post autor: venividivici »

Mój staż na forum z sytuacją która miała miejsce ma tyle wspólnego co Chińczycy z pierogami więc nie rozumiem o co Panu chodzi. Z resztą wolę mieć 1 posta i ciekawe życie prywatne mimo, że jestem dość młoda, niż 300 postów i być aspołeczną kreaturą zajadającą się czipsami przed monitorem i ważącą sto pięćdziesiąt kilo. Fakt, że mogę się mylić co do Pana wyglądu osobistego ale ilość postów często właśnie odwzorowuje takie realia. Ale wracając do tematu, to może odezwie się ktoś kto wie na prawdę więcej i ma konkretne informacje, a nie ludzie, którzy nic nie widzieli, nic nie wiedzą i nabijają posty zamiast wyjść na rower :) Pozdrawiam Państwa.
Awatar użytkownika
koala
Guru
Guru
Posty: 131
Rejestracja: 5 listopada 2008, 00:58

Re: wtf???

Post autor: koala »

oczywiście fantazja cię poniosła :D zdradz czego się nażarłeś, bo faza widać konkretna :ok:
Messer robisz niepotrzebny haos
Awatar użytkownika
Messer
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 418
Rejestracja: 29 kwietnia 2011, 15:09

Re: wtf???

Post autor: Messer »

koala pisze: Messer robisz niepotrzebny haos

jeśli ktoś robi jakikolwiek haos to własnie Ty koalo ;)
Awatar użytkownika
koala
Guru
Guru
Posty: 131
Rejestracja: 5 listopada 2008, 00:58

Re: wtf???

Post autor: koala »

jeśli ktoś robi jakikolwiek haos to własnie Ty koalo ;)
Widzę że,jesteś z tej grupy ludzi która lubi tylko oglądać zadymę I Z NUDÓW CHCESZ SIĘ UŻERAĆ,DAŁBYM CI JUZ DAWNO WARNA
JAK CHCESZ WIEDZIE TO WCZORAJ O 2 W NOCY WRÓCIŁEM DO CHATY
Awatar użytkownika
nielegalny1910
VIP
VIP
Posty: 598
Rejestracja: 4 maja 2010, 10:06
Lokalizacja: SZOPENA

Re: wtf???

Post autor: nielegalny1910 »

Ludzie ogarnijcie się nie widziałem takiego czegoś na wczorajszym rynku :!: ,ale skoro ktoś z was nawet coś takiego widział to nie wypluwa się takich rzeczy na forum ogólnodostępnym tylko trzyma się to dla siebie lub jak user Messer powiedział idź z tym na policję jeśli Cię to polepszy.
Awatar użytkownika
Messer
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 418
Rejestracja: 29 kwietnia 2011, 15:09

Re: wtf???

Post autor: Messer »

koala pisze: JAK CHCESZ WIEDZIE TO WCZORAJ O 2 W NOCY WRÓCIŁEM DO CHATY

jaaaaa, to Ty normalnie [*] jesteś . ja to na dobranockę wracam do domu. no ewentualnie jak grzeczny jestem to do 20 mogę zostać :rotfl:
Awatar użytkownika
koala
Guru
Guru
Posty: 131
Rejestracja: 5 listopada 2008, 00:58

Re: wtf???

Post autor: koala »

Messer NIE BĘDĘ SIĘ ZNIŻAŁ DO TWOJEGO POZIOMU
ODPOWIEDZ