wtf???

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
makrela88
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 8 września 2012, 09:20

wtf???

Post autor: makrela88 »

Witam,moze mi ktos powiedziec co sie wczoraj działo na rynku? Jacys zamaskowani goscie biegli i kogos gonili...ja i moi znajomi w szoku bylismy..
dawid2258
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 40
Rejestracja: 27 kwietnia 2010, 18:01

Re: wtf???

Post autor: dawid2258 »

nic mi o tym nie wiadomo, ale moze powiedz cos wiecej ?

Co to niby za goscie ? skad biegli ? :P
makrela88
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 8 września 2012, 09:20

Re: wtf???

Post autor: makrela88 »

No ja ich zauwazyłam jak wybiegli za urzedu miasta..a co za goscie to nie wiem bo mieli kominiarki...
jjaa18+
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 326
Rejestracja: 22 października 2011, 15:32

Re: wtf???

Post autor: jjaa18+ »

a slyszal ktos o jakiejs akcji kolo jdku szyba z jednego ze sklepow po drugiej stronie jdku ma slad po postrzale prawdopodnie?
Awatar użytkownika
after
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 310
Rejestracja: 16 października 2010, 19:16
Lokalizacja: Jasło

Re: wtf???

Post autor: after »

makrela o której to było godzinie? Podaj więcej szczegółów.
makrela88
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 8 września 2012, 09:20

Re: wtf???

Post autor: makrela88 »

No to było około godziny 20-21
Nywa
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 15 kwietnia 2011, 19:49

Re: wtf???

Post autor: Nywa »

Kogoś szukali, coś krzyczeli ? Pamiętasz może w jakim kolorze były te kominiarki albo inne znaki charakterystyczne?
makrela88
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 8 września 2012, 09:20

Re: wtf???

Post autor: makrela88 »

No raczej kogos szukali bo dziwne było ich zachowanie...a kominiarki mieli białe ,niebieskie i chyba czarne.. I z tego co pamietam było ich pieciu
zapytanie
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 269
Rejestracja: 19 lutego 2010, 17:20

Re: wtf???

Post autor: zapytanie »

Może panowie z Krosna zawitali do nas ;>
Awatar użytkownika
nielegalny1910
VIP
VIP
Posty: 598
Rejestracja: 4 maja 2010, 10:06
Lokalizacja: SZOPENA

Re: wtf???

Post autor: nielegalny1910 »

Słuchajcie temat założony pewnie od naginania bo byłem wtedy i nic się tam nie działo.. A wy może spytajcie jakie bluzy mieli czy buty na sznurówki czy rzepy :kwasny: ludzie nie rozpowszechniajcie głupot , a po drugie w jakim to temacie nawet gdyby to było pytanie .. to do zapytań.. Modderatorzy.. :!: :mur:
Awatar użytkownika
koala
Guru
Guru
Posty: 131
Rejestracja: 5 listopada 2008, 00:58

Re: wtf???

Post autor: koala »

nielegalny1910 pisze:Słuchajcie temat założony pewnie od naginania bo byłem wtedy i nic się tam nie działo.. A wy może spytajcie jakie bluzy mieli czy buty na sznurówki czy rzepy :kwasny: ludzie nie rozpowszechniajcie głupot , a po drugie w jakim to temacie nawet gdyby to było pytanie .. to do zapytań.. Modderatorzy.. :!: :mur:
Z tego co wiem przyjechało paru gości z Krakowa (być może bandyci). I będzie pewnie kolejne upozorowane samobójstwo jakiegoś bissnesmena albo polityka. Brawo dla wyżej osoby za obojętność, mówią że to gorsze niż kara
Ostatnio zmieniony 8 września 2012, 13:34 przez koala, łącznie zmieniany 1 raz.
makrela88
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 8 września 2012, 09:20

Re: wtf???

Post autor: makrela88 »

no sory ale zwidow jeszcze nie mam..i zreszta mam swiadkow jak Ci bandyci begali po rynku i nikt nie zareagował..
venividivici
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 8 września 2012, 13:13

Re: wtf???

Post autor: venividivici »

nielegalny1910 pisze:Słuchajcie temat założony pewnie od naginania bo byłem wtedy i nic się tam nie działo.. A wy może spytajcie jakie bluzy mieli czy buty na sznurówki czy rzepy :kwasny: ludzie nie rozpowszechniajcie głupot , a po drugie w jakim to temacie nawet gdyby to było pytanie .. to do zapytań.. Modderatorzy.. :!: :mur:

Może był Pan zajęty piciem ósmego piwka pod parasolami i miał Pan ograniczoną widoczność, choć trudno było nie dostrzec tych Panów. Zgadza się, sytuacja miała miejsce wczoraj na rynku. Szłam sobie z koleżankami i w pewnym momencie wyskoczyło kilku mężczyzn, w wieku trudnym do określenia, gdyż byli ubranie w jakieś kominiarki. Trochę się przestraszyłyśmy bo rzadko spotyka się z takim zjawiskiem na Jasielskim rynku, ale na szczęście nie byłyśmy celem tych Panów. Przebiegli Oni gdzieś poza rynek, a my cieszyłyśmy się, że nic się nam nie stało i poszłyśmy dalej. Dziwna sytuacja, niecodzienna. Ale niestety ja wraz koleżankami nie mamy zielonego pojęcia dokąd Panowie zmierzali i w jakim celu. Pozdrawiam.
dawid2258
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 40
Rejestracja: 27 kwietnia 2010, 18:01

Re: wtf???

Post autor: dawid2258 »

Trzeba bylo wezwc policje ?
A moze jak chcesz sie cos dowiedziec, to napisz moze do kogos np. z jaslo4u albo jaslonet ? albo zadzwonic na policje ? :luka:
Awatar użytkownika
Messer
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 418
Rejestracja: 29 kwietnia 2011, 15:09

Re: wtf???

Post autor: Messer »

koala pisze: Z tego co wiem przyjechało paru gości z Krakowa (być może bandyci). I będzie pewnie kolejne upozorowane samobójstwo jakiegoś bissnesmena albo polityka. Brawo dla wyżej osoby za obojętność, mówią że to gorsze niż kara

oczywiście fantazja cię poniosła :D zdradz czego się nażarłeś, bo faza widać konkretna :ok:
ODPOWIEDZ