Jaki alarm do domu?

Wszystko co związane z nowymi technologiami, jak również z wszelkiego rodzaju sprzętem elektronicznym
gryz
Obyty
Obyty
Posty: 56
Rejestracja: 22 lipca 2014, 11:20

Re: Jaki alarm do domu?

Post autor: gryz »

Pies
Marchew12
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 9 marca 2013, 21:23

Re: Jaki alarm do domu?

Post autor: Marchew12 »

Ja mam w domu zamontowany system SSWiN i powiem Wam, że najlepszy alarm jaki miałem (a miałem już 2 wcześniej). Jeden źle zamontowałem hhehe bo sam się za to zabrałem, teraz system SSWiN zamontowała mi firma Electrosafe, wszsytko działa super
kasz2
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 9 stycznia 2015, 18:00

Re: Jaki alarm do domu?

Post autor: kasz2 »

Zrób sobie tak jak ja mam . Dobre kamery, rejestrator. W kamerach uaktywnij wykrywanie ruchu. Do rejestratora podłącz syrenkę z lampą migową. Jeżeli kamery wykryją ruch, uruchomi się alarm. I po co Ci oddzielnie kamery i alarm. Proste. Zrobiłem to sam.
Awatar użytkownika
Cieba
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 4 lutego 2016, 21:23

Re: Jaki alarm do domu?

Post autor: Cieba »

piterb pisze:Zależy jeszcze jakie. Te oparte na czujnikach ruchu czy czujnikach magnetycznych są skuteczne. Są one tak skonstruowane są tak, że nawet gdy nie ma napięcia to i tak nieruchomość jest chroniona. Ba - ktoś kiedyś zrobił sondę wśród osadzonych wynik był taki, że 6 na 10 przypadków rezygnują oni w włamania gdy stwierdzą obecność alarmu. Funkcję odstraszającą pełnią również kamery i generalnie monitoring.
Pod tym linkiem http://www.mieszkajbezpiecznie.pl/artyk ... le-obiekty masz interesujący artykuł, w którym zostało to opisane dokładnie. Koszta to indywidualna sprawa, bo zależne są od powierzchni i jeszcze kilku czynników.

ciekawa)
vladilis
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 11 marca 2016, 10:57

Re: Jaki alarm do domu?

Post autor: vladilis »

dokladnie ja mam za 400zł i dobrze sie sprawuje
ODPOWIEDZ