Jaka gładź szpachlowa do wyrównania ścian?

Wszystko co związane z nowymi technologiami, jak również z wszelkiego rodzaju sprzętem elektronicznym
budowlaniec
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 25 stycznia 2015, 09:59

Re: Jaka gładź szpachlowa do wyrównania ścian?

Post autor: budowlaniec »

prawie każda gładz jest ok. wystarczy stosować się do technologi wykonawczej i zlecić robotę profesjonaliście
Łukasz
Obyty
Obyty
Posty: 53
Rejestracja: 28 lipca 2009, 10:23

Re: Jaka gładź szpachlowa do wyrównania ścian?

Post autor: Łukasz »

Polecam gładzie gotowe - w wiaderkach. Koszt niewiele wyższy ale jakość i komfort pracy to rekompensują.
jozek z bagien
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 207
Rejestracja: 10 września 2008, 16:30

Re: Jaka gładź szpachlowa do wyrównania ścian?

Post autor: jozek z bagien »

akryl putz, ewentualnie stabil
makymillian
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 12 października 2013, 17:32

Re: Jaka gładź szpachlowa do wyrównania ścian?

Post autor: makymillian »

Ja dzięki temu wątkowi (dzięki @józek z bagien) użyłem właśnie gładzi Acryl Putz i nawet robota poszła. Wziąłem gotowca jakim jest produkt o nazwie finisz i poszło gładko. Bardzo wygodnie się szlifuje, korzystałem ze szlifierki, potem poprawiałem ręcznie. Ściana równa niemal jak stół.
Awatar użytkownika
Zynek6
VIP
VIP
Posty: 530
Rejestracja: 19 kwietnia 2013, 21:33

Re: Jaka gładź szpachlowa do wyrównania ścian?

Post autor: Zynek6 »

makymillian pisze:Ja dzięki temu wątkowi (dzięki @józek z bagien) użyłem właśnie gładzi Acryl Putz i nawet robota poszła. Wziąłem gotowca jakim jest produkt o nazwie finisz i poszło gładko. Bardzo wygodnie się szlifuje, korzystałem ze szlifierki, potem poprawiałem ręcznie. Ściana równa niemal jak stół.
Chwalisz Acryl Putz największe badziewie bo nie próbowałeś innych firm np Cekol lub Knaufa Super Finisz który jednak kosztuje dwa razy tyle co Putz ale różnica w nakładaniu i tarciu jest bardzo duża
makymillian
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 12 października 2013, 17:32

Re: Jaka gładź szpachlowa do wyrównania ścian?

Post autor: makymillian »

A co mnie obchodzą inne skoro pierwszy wybrany spełnił swoje zadanie. Fakt, nie kosztował najmniej, ale udało mi się elegancko wygładzić ściany, a jestem amatorem. Teraz po robocie, wybacz, nie będę korzystać z innych gładzi by się przekonać, że coś ma być lepsze (to twoja opinia).
8003
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 68
Rejestracja: 19 stycznia 2019, 18:52

Re: Jaka gładź szpachlowa do wyrównania ścian?

Post autor: 8003 »

Makymilian 100% cię popieram ,po co przepierdywać Acryl Putz jest ok
ODPOWIEDZ