Jaki laptop?

Wszystko co związane z nowymi technologiami, jak również z wszelkiego rodzaju sprzętem elektronicznym
psychofans1910
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 10 października 2016, 11:09

Re: Jaki laptop?

Post autor: psychofans1910 »

Polecam samsung
Fares32
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 19 listopada 2016, 08:23

Re: Jaki laptop?

Post autor: Fares32 »

Laptopy Toshiba albo Lenovo. Szczególnie bardzo sobie cenię Lenovo. Jeden mam od dobrych 7-8 lat i nie musiałem go oddawać do serwisu ani razu.
janina79
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 2 grudnia 2016, 15:35

Re: Jaki laptop?

Post autor: janina79 »

Tak jak poprzednik, polecam laptopy firmy Lenovo. Działają niezawodnie i są naprawdę wysokiej jakości.
Awatar użytkownika
elemelek
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 69
Rejestracja: 22 października 2010, 15:31

Re: Jaki laptop?

Post autor: elemelek »

Też się zastanawiam nad nowym laptopem. Widzę, że polecacie Lenovo. Myślę nad tym nowym modelem Yoga 910? Co myślicie? Chciałam coś z nowości przetestować. Szkoda, że nie ma klawiatury numerycznej... Mój drugi typ to Apple. Czy wszystko można tam zainstalować, jak na Windowsa? Czy będą problemy. Jeśli tak to z jakimi programami?
Awatar użytkownika
Tulix
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 295
Rejestracja: 15 lipca 2011, 23:07

Re: Jaki laptop?

Post autor: Tulix »

elemelek pisze:Też się zastanawiam nad nowym laptopem. Widzę, że polecacie Lenovo. Myślę nad tym nowym modelem Yoga 910? Co myślicie? Chciałam coś z nowości przetestować. Szkoda, że nie ma klawiatury numerycznej... Mój drugi typ to Apple. Czy wszystko można tam zainstalować, jak na Windowsa? Czy będą problemy. Jeśli tak to z jakimi programami?
Kolego pisze do Ciebie z Lenovo T440s. W zyciu nie widzialem lepszego laptopa a widzialem ich juz sporo i naprawialem już sporo tez (zanim poszedlem po rozum do glowy i zrozumialem ze gwarantowanie za sprzet skladany w chinskiej stodole to glupota...). Lenovo z dolnej półki to to samo co Acer i Asus. (czyli plastiki i konstruckja miekka niczym ciastolina playdoh, awaria pojawi sie czy chesz czy nie chcesz) Jak ma byc tanio to bedziesz szukal nastepnego w ciagu 2-3 lat. Mój model jedzie na SSD 256GB, 8GBRamu i core i7Pro, ale to jest biznesowy model, nie sprzedawany na Polske (co nie znaczy niedostepny - jak masz konto w banku to zakladasz paypala i eBay wolrdwide - na tym jada lokalni handlarze pokrowców za 60zl etc (gdzie wart on jest 15zl, ale lecial z Chin miesiac)
Pytanie ile chcesz przeznaczyc i co chcesz za to miec. Osobiście wole uzywanego top-high enda jak nowego i za podejzanie niskie pieniadze. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
elemelek
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 69
Rejestracja: 22 października 2010, 15:31

Re: Jaki laptop?

Post autor: elemelek »

Chciałam przeznaczyć na ten cel do 4 000 zł. Marzyło mi się 17'', bo pracuje hobbystycznie jako grafik i wydaje mi się, że na większym ekranie wygodniej. Poza tym lubię sobie od czasu do czasu pograć w lola. Chce żeby mi płynnie chodził, nie zacinał się. Najlepiej w jasnym kolorze, z klawiaturą numeryczną. Konto PayPal mam, ale sklaniam się ku sprzęcie nowym, nieużywanym.
Antykomuna
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 21 września 2015, 21:37

Re: Jaki laptop?

Post autor: Antykomuna »

Polecam Lenovo. Śmiga elegancko, jak dotąd nie miałem żadnych problemów.
jolajola
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 2 lutego 2017, 17:15

Re: Jaki laptop?

Post autor: jolajola »

lenovo :) jakoś mam sentyment do tej marki i bede polecała :)
okoucho
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 11 października 2016, 16:14

Re: Jaki laptop?

Post autor: okoucho »

Lenovo.
Serie:
B - plastik fantastik
Z - dobre, godne polecenia, solidne
Y - wypas full
rewik
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 28
Rejestracja: 26 września 2016, 13:23

Re: Jaki laptop?

Post autor: rewik »

Kiedyś tak się mówiło, że lenovo tylko powyżej 3k, ale teraz robią fajny, tani sprzęt. :)
kamil3
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 436
Rejestracja: 23 maja 2012, 22:32

Re: Jaki laptop?

Post autor: kamil3 »

LENOVO HP MACBOOK PROO ACER DELL i inne ale za dobry mósisz zapłacić z 4 000zł 5 000zl max ja tyle dałem lenovo itd. bardzo dobre laptopy pozdrawiam.
Awatar użytkownika
rjarek
VIP
VIP
Posty: 579
Rejestracja: 23 sierpnia 2009, 09:18

Re: Jaki laptop?

Post autor: rjarek »

Zastanawiam się nad laptopem macbook air 13 lub używanym mac pro? Komp będzie służył do przeglądania neta, nauki angielskiego oraz może trochę programowania. Chcę spróbować systemu ios. Czy warto, czy lepiej pozostać przy używanym Dellu Inspironie a wydać pieniążki na coś innego?
kamil3
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 436
Rejestracja: 23 maja 2012, 22:32

Re: Jaki laptop?

Post autor: kamil3 »

DELL INSPIRON bardzo dobry jakościowo laptop też mam 3 lenovo itd. ale polecam ogólnie bardzo dobre firmy :)
sstory99
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 44
Rejestracja: 8 stycznia 2015, 23:07

Re: Jaki laptop?

Post autor: sstory99 »

rjarek pisze:Zastanawiam się nad laptopem macbook air 13 lub używanym mac pro? Komp będzie służył do przeglądania neta, nauki angielskiego oraz może trochę programowania. Chcę spróbować systemu ios. Czy warto, czy lepiej pozostać przy używanym Dellu Inspironie a wydać pieniążki na coś innego?
Bierz MacBooka Pro z tego względu, że ma on retine, a Air niestety jej nie ma co go dyskwalifikuje. Za 5000 tyś już kupisz nowego z dyskiem 256 gb ( nie tegoroczne tylko jakiegoś "wczesny 2015" ) a do rzeczy do których potrzebujesz będzie idealny. Zadowolony będziesz w 100%, jakość działania, jakość wykonania jest na najwyższym poziomie. Sam przesiadłem się z windowsa i nie wyobrażam sobie powrotu, a jeśli jeszcze masz iPhone, to eko system Apple na pewno miło Cię zaskoczy. Polecam :)
Awatar użytkownika
rjarek
VIP
VIP
Posty: 579
Rejestracja: 23 sierpnia 2009, 09:18

Re: Jaki laptop?

Post autor: rjarek »

A gdzie szukać takiego z 2015 r?
ODPOWIEDZ