Jaki wideorejestrator?

Wszystko co związane z nowymi technologiami, jak również z wszelkiego rodzaju sprzętem elektronicznym

Moderatorzy: paul_proteus, President

Re: Jaki wideorejestrator?

Postprzez street144 » 25 kwietnia 2017, 12:43

bo sie nie znasz moze. Poszedlem do innego serwisu w gorlicach i powiedzieli kto panu tak wyciagnal kase
street144
Bywalec
Bywalec

Postprzez munka » 1 lutego 2018, 22:13

maliczka napisał(a):w Teletorium są fajne modele :)

Też mam stamtąd rejestrator, mam konkretniej Xblitza i jestem zadowolona
munka
Początkujący
Początkujący

Postprzez cytrionka » 12 lutego 2018, 11:31

Od niedawna mam w aucie mikavi pq2, super sprawa przydaje się zeby też mieć oko na dziecko które siedzi z tyłu, bo jest opcja nagrywania też tego co si dzieje w aucie, polecił mi to urządzenie znajomy taksówkach, obraz nagrywa w bardzo dobrej jakości, żaden szczegół nie umknie ;) nawet ludzi na poboczu ogarnia
cytrionka
Początkujący
Początkujący

Postprzez ostrowiecc16 » 7 marca 2018, 12:47

Ja jeszcze nie mam, ale jak widzę jak kierowcy niektórzy jeżdżą, to coraz bardziej sobie uświadamiam że to rzecz niezbędna w dzisiejszych czasach.
ostrowiecc16
Bywalec
Bywalec

Postprzez calina » 9 kwietnia 2018, 14:47

munka napisał(a):
maliczka napisał(a):w Teletorium są fajne modele :)

Też mam stamtąd rejestrator, mam konkretniej Xblitza i jestem zadowolona

I do tego to bardzo przydatny gadżet, nieraz się przydaje w samochodzie.
calina
Początkujący
Początkujący

Postprzez bognaa » 2 grudnia 2018, 20:41

Dla mnie ten Xblitz Dual Core jest niezastapiony- to jednocześnie dwie kamery w jednym urządzenia, druga pełni funkcję kamery cofania. Jakośc nagrywania super. Mam , uzywam i zadowolona jestem , czuję się dzięki niej po prostu bezpieczniej
bognaa
Debiutant
Debiutant

Postprzez Nara » 5 grudnia 2018, 00:03

Najlepsza kamerka to viofo a119 v2 lub a119s v2 (lepsza jakość nocą). Rozpoznaj temat - cena od 270 w promocji do 400-450. Trzeba poszukać. Mam wersję z GPS, czujnikiem zbytniego zbliżenia do pojazdu poprzedzającego (nie radzi sobie - za duże opóźnienie), trybem parkingowym i czujnikiem zmiany pasa ruchu(tu też opóźnienia i przekłamania). Obsługuje karty max 64 (lub nawet 128GB). Bez wbudowanego akumulatora, wymaga stałego zasilania. Jakość nagrań bardzo dobra, blachy można odczytywać bez większych problemów. Przy zakupie warto zastanowić się nad filtrem polaryzacyjnym.
PS. proponuję zerknąć na portal dashcamtalk.com, a także pooglądać na youtube filmiki z różnych kamer przed zakupem
Nara
Bywalec
Bywalec

Postprzez JanuszC » 15 grudnia 2018, 12:03

U mnie siedzi od paru miesięcy Mikavi PQ1 z GPS. Dobra rozdzielczość Super Full HD, szeroki kąt nagrywania 170 stopni, dobry procesor i matryca. Nagrania są bardzo dobrej jakości, sporo widać przed maską.
JanuszC
Debiutant
Debiutant

Poprzednia strona

Powrót do Technika