Gdzie tani internet plus telewizja w Jaśle

Wszystko co związane z nowymi technologiami, jak również z wszelkiego rodzaju sprzętem elektronicznym
wibar
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 438
Rejestracja: 18 kwietnia 2013, 18:11

Re: Gdzie tani internet plus telewizja w Jaśle

Post autor: wibar »

Ja mam w Multimedia internet 6Mb+telewizja kablowa+telefon stacjonarny.Za wszystko płacę 70 zł.Bez telefonu wyjdzie Ci trochę taniej,abonament za niego wynosi 5 zł.Kanałów telewizyjnych jest dosyć sporo.Biuro mają na ul.3 Maja,przed stacją paliw Bliska.
Awatar użytkownika
mjyntki_mjetek
Mistrz
Mistrz
Posty: 93
Rejestracja: 26 października 2015, 16:29

Re: Gdzie tani internet plus telewizja w Jaśle

Post autor: mjyntki_mjetek »

Włos
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 358
Rejestracja: 12 czerwca 2015, 09:00

Re: Gdzie tani internet plus telewizja w Jaśle

Post autor: Włos »

Ta radiowka niech się nie kompromituje. Mi to nie chodziło nigdy. Każda radiowka to kaszana czasem chodzi ale tylko czasem..
Włos
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 358
Rejestracja: 12 czerwca 2015, 09:00

Re: Gdzie tani internet plus telewizja w Jaśle

Post autor: Włos »

alka34 pisze:Cześc. Kończy mi się umowa internetu w upc . Chcialabym znowu przedłużyć ale zastanawiam się czy ktoś może ma lepszą ofertę? Internetu nie muszę mieć mocnego ale chciałabym mieć dużo kanałów. Może jakieś sugestie?

Sprawdź czy www.telgam.pl ma u ciebie swiatlowod.
Awatar użytkownika
mjyntki_mjetek
Mistrz
Mistrz
Posty: 93
Rejestracja: 26 października 2015, 16:29

Re: Gdzie tani internet plus telewizja w Jaśle

Post autor: mjyntki_mjetek »

Włos pisze:
Ta radiowka niech się nie kompromituje. Mi to nie chodziło nigdy. Każda radiowka to kaszana czasem chodzi ale tylko czasem..
Mam i nie narzekam :hyhy: widać musisz mieszkać w miejscu gdzie psy dupami szczekają i nie ma zasięgu :rotfl:
Włos
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 358
Rejestracja: 12 czerwca 2015, 09:00

Re: Gdzie tani internet plus telewizja w Jaśle

Post autor: Włos »

mjyntki_mjetek pisze:
Włos pisze:
Ta radiowka niech się nie kompromituje. Mi to nie chodziło nigdy. Każda radiowka to kaszana czasem chodzi ale tylko .
Mam i nie narzekam :hyhy: widać musisz mieszkać w miejscu gdzie psy dupami szczekają i nie ma zasięgu :rotfl:

Jak coś sprzedają to ma chodzić. Ale na szczęście klient takiej radiówki może zerwać umowę jak mu nie świadczą usługi na poziomie z umowy.
Co polecam klientom srigmy z metropolii Jasło. Ciekawe ze srigma tak obraża klientów swoich nawet byłych z poza Jasła :szok:
MarcinKols
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 15 maja 2018, 19:49

Re: Gdzie tani internet plus telewizja w Jaśle

Post autor: MarcinKols »

polecam internet z UPC - mają dość tanią ofertę z telewizją, korzystam i nie ma problemów z zasięgiem itd :)
ODPOWIEDZ