Jaki darmowy antywirus jest najlepszy?

Wszystko co związane z nowymi technologiami, jak również z wszelkiego rodzaju sprzętem elektronicznym
izabelaa93
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 28 października 2015, 10:46
Lokalizacja: Jasło

Jaki darmowy antywirus jest najlepszy?

Post autor: izabelaa93 »

Jaki darmowy antywirus jest waszym zdaniem najlepszy? Sam antywirus wystarczy, czy warto zainstalować jeszcze coś innego?
szybki811
Guru
Guru
Posty: 192
Rejestracja: 7 września 2012, 21:15

Re: Jaki darmowy antywirus jest najlepszy?

Post autor: szybki811 »

Nie widzę nic lepszego na chwilę obecną poza Eset Smart Security 9-wszystko wychwyci.Jak zainstalować ?pobierz ze strony producenta wersję testową na 30 dni,a następnie wklej nową licencję na np.90 dni lub więcej z takich stronek jak chomikuj,facebook itp i masz pełną ochronę full wypas. :ok:.Oczywiście za chwilę napewno odezwie się tu 15 cymbałow-troli tego forum,że to piractwo-ale nie zwracaj na nich uwagi-sami tak robią.
Wind
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 255
Rejestracja: 5 grudnia 2014, 13:15
Lokalizacja: jasło i okolice

Re: Jaki darmowy antywirus jest najlepszy?

Post autor: Wind »

360 total security.Jest darmowy i od Microsoftu.Ma rozne opcje.Czysczenia systemu,optymalizacji,patchowania itd .
Awatar użytkownika
wirgin
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 282
Rejestracja: 17 września 2010, 12:42
Lokalizacja: Jasło

Re: Jaki darmowy antywirus jest najlepszy?

Post autor: wirgin »

Korzystałem z Avasta i NODa ale by być dobrze chronionym trzeba płacić. Śmiało polecam Microsoft Security Essentials - jest OK. Darmowy, aktualizuje się, czuwa i wykrywa na bieżąco podejrzane robale czy inne wirusy.
Awatar użytkownika
awesome
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 241
Rejestracja: 14 marca 2013, 11:26

Re: Jaki darmowy antywirus jest najlepszy?

Post autor: awesome »

azi2000
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 24
Rejestracja: 28 lutego 2014, 16:04

Re: Jaki darmowy antywirus jest najlepszy?

Post autor: azi2000 »

INSTALUJESZ ESET NOD 32
http://www.nod325.com/
A TUTAJ MASZ KLUCZE I SMIGA :hurra:
tylda
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 30 marca 2015, 17:20

Re: Jaki darmowy antywirus jest najlepszy?

Post autor: tylda »

Nie znam dobrego darmowego, niedawno miałam przez chwilę ale dalam sobie spokój bo spowalniał system i wszystko mi blokował, co było mega irytujące. Teraz mam gdata, nie jest drogi, q to jeden z lepszych na rynku. Szybko wyłapuje paskudztwo i nie czuć że działa, tzn, nie czuć zamulania.
wieśniak
VIP
VIP
Posty: 691
Rejestracja: 13 marca 2012, 10:52

Re: Jaki darmowy antywirus jest najlepszy?

Post autor: wieśniak »

windows defender + cclener . Od 8 lat bez antywirusa i zero problemów ,podstawa to sprawdzać co się ściąga
Janka83
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 13 grudnia 2016, 12:52

Re: Jaki darmowy antywirus jest najlepszy?

Post autor: Janka83 »

Nie prawda. Avast jest bardzo skuteczny. Można jeszcze zainstalować np uzupełniająco Malwarebytes Anti Malware lub Hitman PRO. Polecam.
Irenax89
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 20 grudnia 2016, 12:59

Re: Jaki darmowy antywirus jest najlepszy?

Post autor: Irenax89 »

Ja słyszałem że najpopularniejszy jest avast i najlepszy z darmowych. ja myślę nad zakupem kaspersky podobno bardzo dobry. Co do Cclener to fajne rozwiązanie, Używam do czyszczenia przeglądarek i systemu.
Lipa
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 26 stycznia 2010, 13:59

Re: Jaki darmowy antywirus jest najlepszy?

Post autor: Lipa »

Na dzień dzisiejszy polecam 360 Total Security- program działa w tle praktycznie niezauważalnie i nie daje się niepotrzebnie we znaki użytkownikowi. Mam go w tej chwili działającego na 4 komputerach i na prawdę sprawuje się bardzo dobrze. Po latach obcowania z NOD32, AVG i Avastem mogę stwierdzić, że każdy z nich na swój sposób się popsuł.
baraneck
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 16 lutego 2015, 13:03

Re: Jaki darmowy antywirus jest najlepszy?

Post autor: baraneck »

Wbudowany WD wystarczy, nie warto instalować zewnętrznych antywirusów
AgnieszkaGrzelaz
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 26 lutego 2016, 21:13

Re: Jaki darmowy antywirus jest najlepszy?

Post autor: AgnieszkaGrzelaz »

tylda pisze:Nie znam dobrego darmowego, niedawno miałam przez chwilę ale dalam sobie spokój bo spowalniał system i wszystko mi blokował, co było mega irytujące. Teraz mam gdata, nie jest drogi, q to jeden z lepszych na rynku. Szybko wyłapuje paskudztwo i nie czuć że działa, tzn, nie czuć zamulania.
tylda, a gdata dobrze ci się dalej sprawdza? bo teraz widziałam niedawno w rankingu,a i tak muszę zainstalowac cos lepszego. Mi własnie przez te darmowe wersje komputer się zawirusował, a pełna wersja zawsze dale dużo lepsza ochrone.
Awatar użytkownika
Charlie_P
VIP
VIP
Posty: 979
Rejestracja: 20 października 2009, 17:51
Lokalizacja: ziemia

Re: Jaki darmowy antywirus jest najlepszy?

Post autor: Charlie_P »

Jaki darmowy antywirus jest najlepszy?
Zdrowy rozsądek i nic więcej. Żaden antywirus czy to darmowy czy choćby ten za 1000zł nie ochroni komputera w 100%. Może go jedynie spowolnić :)
rewik
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 28
Rejestracja: 26 września 2016, 13:23

Re: Jaki darmowy antywirus jest najlepszy?

Post autor: rewik »

Windows Defender + Adblock :)
ODPOWIEDZ