Jaki internet wybrać ?

Wszystko co związane z nowymi technologiami, jak również z wszelkiego rodzaju sprzętem elektronicznym

Moderatorzy: paul_proteus, President

Jaki internet wybrać ?

Postprzez Jasio28 » 15 września 2016, 10:10

Witam. Właśnie zastanawiam się nad jakimś stałym łączem internetowym. Mam na razie przenośny internet w play ale to dla mnie za mało. Rozglądałem się po różnych ofertach i na razie jak dla mnie prowadzi https://www.upc.pl/internet/ Gdzie cenie 59zł miesięcznie mamy internet o prędkości 120mn/s. To najwięcej co udało mi się znaleźć w tej cenie. A u konkurencji sprawa wygląda dużo gorzej. A co Wy o tym sądzicie ? Czekam na Wasze opinie w tym temacie.
Jasio28
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Re: Jaki internet wybrać ?

Postprzez NoFuckinName » 15 września 2016, 10:27

ciekawe gdzie sobie to podepniesz, bo chyba nie w Jaśle..
NoFuckinName
Doświadczony
Doświadczony

Postprzez cqma » 15 września 2016, 11:15

Moim zdanie w zupełności wystarczy około 20 M/b większej prędkości na jednym komputerze nie wykorzystasz. ja Mam multimedia 20 M/b podłączony tv, komp i wszystkie telefony wszystko działą jak powinno. No chyba że korzystasz z 10 komputerów jednocześnie to warto wziąć szybszy. Tak to nie porywaj się na "super szybki internet". Nawet jak będziesz ściągałą to większość serwerów ma ograniczenia co do ściągania.
Operatorzy mobilni coraz częściej proponują internet mobilny bez limitu. Jednak jeśli zbyt dużo ściągasz bądź oglądasz często filmiki na YouTube itp. Uznają Cię za "spamera" i zwlaniają ci prędkośc do koniecznego minimum. Zapisy są takie w regulaminach np. Plus i Polsat ( to jest ta sama grupa) itp.
Pozdrawiam
cqma
Bywalec
Bywalec

Postprzez GomezMario » 20 września 2016, 13:13

UPC nie jest takie złe. Na stronie internetowej nie ma wszystkich ich ofert (ze względu na konkurencje), dlatego warto się przejść i popytać.
GomezMario
Debiutant
Debiutant

Postprzez szurszu » 21 września 2016, 11:44

UPC daje radę moim zdaniem. Mogę polecić :)
szurszu
Początkujący
Początkujący

Postprzez fekinsi » 18 października 2016, 23:29

Jeżeli chodzi o internet, polecam barć jak najszybszy, bo w rzeczywistości jest znacznie mniej
fekinsi
Debiutant
Debiutant

Postprzez Mirimi » 25 października 2016, 10:57

Ja bym brał jakiegos lokalnego dostawce swiatłowodowego np TELGRAM. Jeśli tylko jesteś w zasięgu. taniej niż jakiekolwiek ADSL'e
Mirimi
Debiutant
Debiutant

Postprzez hinduss44 » 28 grudnia 2016, 15:43

Nie polecam podpisywania umowy z orange. Internet nie działa dobrze, już od wielu miesięcy jest problem którego orange nie potrafi naprawić. Kilka razy w tygodniu muszę restartować ruter żeby internet w ogóle chodził.
hinduss44
Debiutant
Debiutant

Postprzez Włos » 28 grudnia 2016, 17:53

ORANGE to należy do francuzow i kasa płynie do Francji. T-MOBILE do niemcow i kasa płynie do Niemiec. PLAY do dunczykow i kasa płynie do DANII. PLUS to Bóg wie dokąd bo Solorz to jakiś były ubek.

Tak samo jak z Lidla i Biedronki cy Kauflanda. itd...
Włos
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez ostrowiecc16 » 7 marca 2018, 13:26

Najlepszy internet to jak dla mnie jest z Play.
ostrowiecc16
Bywalec
Bywalec

Powrót do Technika