Jaki internet wybrać ?

Wszystko co związane z nowymi technologiami, jak również z wszelkiego rodzaju sprzętem elektronicznym
NoFuckinName
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 65
Rejestracja: 12 stycznia 2010, 20:10

Re: Jaki internet wybrać ?

Post autor: NoFuckinName »

ciekawe gdzie sobie to podepniesz, bo chyba nie w Jaśle..
cqma
Bywalec
Bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 18 listopada 2014, 09:00

Re: Jaki internet wybrać ?

Post autor: cqma »

Moim zdanie w zupełności wystarczy około 20 M/b większej prędkości na jednym komputerze nie wykorzystasz. ja Mam multimedia 20 M/b podłączony tv, komp i wszystkie telefony wszystko działą jak powinno. No chyba że korzystasz z 10 komputerów jednocześnie to warto wziąć szybszy. Tak to nie porywaj się na "super szybki internet". Nawet jak będziesz ściągałą to większość serwerów ma ograniczenia co do ściągania.
Operatorzy mobilni coraz częściej proponują internet mobilny bez limitu. Jednak jeśli zbyt dużo ściągasz bądź oglądasz często filmiki na YouTube itp. Uznają Cię za "spamera" i zwlaniają ci prędkośc do koniecznego minimum. Zapisy są takie w regulaminach np. Plus i Polsat ( to jest ta sama grupa) itp.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
GomezMario
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:10

Re: Jaki internet wybrać ?

Post autor: GomezMario »

UPC nie jest takie złe. Na stronie internetowej nie ma wszystkich ich ofert (ze względu na konkurencje), dlatego warto się przejść i popytać.
Awatar użytkownika
szurszu
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 16 marca 2016, 14:11

Re: Jaki internet wybrać ?

Post autor: szurszu »

UPC daje radę moim zdaniem. Mogę polecić :)
fekinsi
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 26 lipca 2016, 20:26

Re: Jaki internet wybrać ?

Post autor: fekinsi »

Jeżeli chodzi o internet, polecam barć jak najszybszy, bo w rzeczywistości jest znacznie mniej
Mirimi
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 25 października 2016, 10:54

Re: Jaki internet wybrać ?

Post autor: Mirimi »

Ja bym brał jakiegos lokalnego dostawce swiatłowodowego np TELGRAM. Jeśli tylko jesteś w zasięgu. taniej niż jakiekolwiek ADSL'e
hinduss44
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 28 grudnia 2016, 14:22

Re: Jaki internet wybrać ?

Post autor: hinduss44 »

Nie polecam podpisywania umowy z orange. Internet nie działa dobrze, już od wielu miesięcy jest problem którego orange nie potrafi naprawić. Kilka razy w tygodniu muszę restartować ruter żeby internet w ogóle chodził.
Włos
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 358
Rejestracja: 12 czerwca 2015, 09:00

Re: Jaki internet wybrać ?

Post autor: Włos »

ORANGE to należy do francuzow i kasa płynie do Francji. T-MOBILE do niemcow i kasa płynie do Niemiec. PLAY do dunczykow i kasa płynie do DANII. PLUS to Bóg wie dokąd bo Solorz to jakiś były ubek.

Tak samo jak z Lidla i Biedronki cy Kauflanda. itd...
ostrowiecc16
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 20 listopada 2017, 13:42

Re: Jaki internet wybrać ?

Post autor: ostrowiecc16 »

Najlepszy internet to jak dla mnie jest z Play.
ODPOWIEDZ