problem z drukarką hp!

Wszystko co związane z nowymi technologiami, jak również z wszelkiego rodzaju sprzętem elektronicznym
lady in red
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 228
Rejestracja: 30 lipca 2009, 21:12
Lokalizacja: jasełko

problem z drukarką hp!

Post autor: lady in red »

Mam problem z drukarką , jest urządzenie wielofunkcyjne model: HP Deskjet F2180.
Problem tkwi w tym, że nie używałam go z rok.. skończyły mi się tusze. Brat kupił zamiennik do czarnego tuszu i uzupełnił kartridż. No i drukarka niestety nie drukuje ;/ Wydrukowałam stronę testową i wydrukowało mi ją w kolorze żółtym, a jak wyciągnę ten kartridż to pod spodem jak się go dotknie to jest lepki i barwi na zielono, więc już tego totalnie nie rozumiem, o co chodzi? A i poziomy tuszu w drukarce też są jakieś pomieszane, bo zamiast wskazywać , że pojemnik z czarnym tuszem jest pełny to wskazuje mi odwrotnie, że pełny jest tusz kolorowy, a czarny pusty.

Pomoże mi ktoś ? O co może chodzić? z góry dzięki za odpowiedzi.
Rita
Guru
Guru
Posty: 122
Rejestracja: 6 marca 2011, 11:50

Re: problem z drukarką hp!

Post autor: Rita »

Podejdź do serwisu drukarek na ul. 3-Maja lub na Jagiełły ( od strony Jasanu). A może winę ponosi tusz - zamienniki. Może trzeba kupić orginalne albo w kardridźach głowice są zniszczone??? :/
Awatar użytkownika
COCONUT
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 246
Rejestracja: 20 kwietnia 2010, 09:10

Re: problem z drukarką hp!

Post autor: COCONUT »

mam tez hp ta wielofunkcyjna i tez mialam z nia problemy poniewaz "czyta" tylko oryginalne tusze a napełniane pokazuje jakby był brak ale drukuje ogolnie zakup tego szmelca to byl bład:) pozdrawiam
Rita
Guru
Guru
Posty: 122
Rejestracja: 6 marca 2011, 11:50

Re: problem z drukarką hp!

Post autor: Rita »

Ja mam urządzenie wielofunkcyjne hp f735 = polecam. Owszem kosztowało ok.380zł, ale oryginalne tusze kosztują na Allegro 30zł z przesyłką, w sklepie 35zł za sztukę. Poza tym drukuje ok.600stron czarnym tuszem, a kolorowym ok.200.

Wcześniej miałam zwykłą drukarkę hp, ale tusze do niej kosztowały ok. 80zł sztuka poza tym ilość wydruku nie jest wogóle porównywalna do tego co mam teraz. Owszem stosowałam zamienniki tuszy, ale drukarka nie działała wtedy tak jak powinna. Na tym urządzeniu co teraz je mam tusz zmieniam baardzoooo... rzadko, a drukuję średnio dużo :)
Marzenka3476
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 21 kwietnia 2016, 09:54

Re: problem z drukarką hp!

Post autor: Marzenka3476 »

Jak masz problem to przedzwoń do serwisu Copy24Serwis
Wind
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 255
Rejestracja: 5 grudnia 2014, 13:15
Lokalizacja: jasło i okolice

Re: problem z drukarką hp!

Post autor: Wind »

Zasuszyłas drukarke.Spróbuj czyszczenia głowicy itd ,sa opcje w sterowniku.
ODPOWIEDZ