Regeneracja turbosprężarek Jasło i okolice - czy warto

Wszystko dla miłośników jedno- i wielo-śladów

Moderatorzy: paul_proteus, President

Re: Regeneracja turbosprężarek Jasło i okolice - czy warto

Postprzez Jurek404 » 5 października 2015, 11:18

wypraszam sobie jakieś głupie insynuacje, ze jestem jakiś podstawiony! regenerowałem u tego pana turbine, chodzi bez zarzutu, byłem u niego na warsztacie bo mnie zaprosił, chciałem żeby mi wyjaśnił co i jak, wypowiadał się rzeczowo i merytorycznie ze znajomością tematu! maszyny są widziałem na własne oczy, i co z tego, że na swojej stronie ma podobno inne zdjęcia (nie wchodziłem na te strone), przecież nie on je dodawał tylko firma której zlecił projektowanie strony. Moim zdaniem ten atak to zwykła zazdrość i hejt. Mi zregenerował za 600 zł, przywiozłem w południe i wieczorem odebrałem, i po co regenerować w Mielcu za 650 a koszty dojazdu w obie strony i strata czasu na czekanie! ja z czystym sumieniem polecam Sanko z Jasła
Jurek404
Debiutant
Debiutant

Postprzez koleś12 » 5 października 2015, 11:44

Turbinka zregenerowana jak trzeba, 5 tyś km zrobione i auto chodzi jak marzenie. Polecam SANKO z Jasła w 100%
koleś12
Debiutant
Debiutant

Postprzez Filemon » 19 czerwca 2017, 14:32

Też miałem swego czasu niemiłą przygodę z turbosprężarką. Przestała ona praktycznie wcale działać na niższych obrotach - dopiero po przekroczeniu 3 tys zaczynało się coś dziać. Akurat byłem wtedy w Trójmieście, gdzie znalazłem AMSerwis. Zajmują się tam tylko turbinami, więc oddałem auto. Diagnoza - konieczność regeneracji turbiny. Zostawiłem auto na jeden dzień i kolejnego było już do odbioru. Powiem szczerze że byłem zdziwiony, bo wszystko działało od razu tak jak należy i od tamtej pory jeżdżę bez żadnych problemów.
Filemon
Początkujący
Początkujący

Postprzez Konrad Walczak » 20 czerwca 2017, 23:16

Tylko Tarnów
Konrad Walczak
Mistrz
Mistrz

Poprzednia strona

Powrót do Motoryzacja