Regeneracja turbosprężarek Jasło i okolice - czy warto

Wszystko dla miłośników jedno- i wielo-śladów
dzieciol90
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 24 stycznia 2018, 19:43

Re: Regeneracja turbosprężarek Jasło i okolice - czy warto

Post autor: dzieciol90 »

Uwaga!!! Przestrzegam przed regeneracją turbin w firmie "Turbo Sprint" pod adresem: Zawierzbie 36J koło Dębicy. Wykonuje ją osoba która nie ma żadnych ale to żadnych kompetencji! Zregenerowana turbina w samochodzie firmowym wytrzymała ledwie 600 km! Po czym się rozleciała wyrzucając przy tym cały olej – niewiadomo jeszcze czy silnik nie uległ zatarciu. Oczywiście podczas rozmowy Pan który jest mistrzem w nawijaniu makaronu na uszy nie poczuwa się do żadnej! Podkreślam żadnej odpowidzialnośći. Klinet w takiej sytuacji ok. 200 km od domu jest zdany na własną rękę.. koszty związane z holowaniem, serwis który wyjmie i założy z powrotem turbinę, nowy olej + czyszczenie układu. Dodam iż w swoim prywatnym samochodzie również zregenerowałem turbinke w tej samem firmie – było to rok wcześniej. Do dzisiaj pluje olejem w intercooler – po przejechaniu tysiąca kilometrów spływa 25 ml oleju z węża co świadczy o złej naprawie. Po konsultacji usłyszałem "przynieść, zobaczymy, naprawimy ale kosztów wyjęcia nie zamierzam wracać". Mam nadzieję że ktoś z US w Dębicy czyta ten post otóż poza kartą gwarancyjną nie otrzymałem ani paragonu ani faktury! Wielu moich znajomych miało już styczność z tym że tak ujmę "kowalem" i niestety same komplikacje po naprawie. Naprawdę uważajcie! Lepiej już wysłać do Mielca bądź Tarnowa. Osoba ta ponoć pracowała przy maszynach lotniczych, czy coś takiego ale chyba przy czyszczeniu opon, nawet taczki bym jej teraz nie dał do naprawy. Jeśli ktoś również miał problemy z usługami tego Pana proszę komentujcie! Nie inni wiedzą jaki to partacz!!!
wieśniak
VIP
VIP
Posty: 691
Rejestracja: 13 marca 2012, 10:52

Re: Regeneracja turbosprężarek Jasło i okolice - czy warto

Post autor: wieśniak »

Jak żeś chłopie głupi to tylko i wyłacznie twoj problem.Robisz coś bez paragonu,gwarancji itp. a pózniej wylewasz żale na forum. Mało jest już takich jeleni.
ODPOWIEDZ