Gdzie jest dobry zakład lakierniczy?

Wszystko dla miłośników jedno- i wielo-śladów
gibson
Guru
Guru
Posty: 126
Rejestracja: 3 września 2009, 22:58

Re: Lakiernik

Post autor: gibson »

Witam
Kolezanko proponuje podjechac do ktoregos z wyzej wymienionych, zanim ktos napisze niepochlebne opinie o lakierniku ,ktorego wybralas :) w przeciwnym razie to troche potrwa zanim psikniesz swoje wozidelko. :)
ona30
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 22 kwietnia 2010, 22:22

Re: Lakiernik

Post autor: ona30 »

Hehehe Gibson...juz Cie lubie:P
Szczerze mowiąc to i tak problem mam....Ci których polecacie to telefon maja po to aby żona odbierała i mowiła ze: "chłopa nima"żona czy jak to inaczej azwac :D:D:D:DChciałabym konkret...jade ..oddaje auto , wpadam gotowe....w jednym zakładzie! oczywiscie nie mowie o 1 dniu! poczekam, spokojnie ale dobrze zrobione :) Dajcie konkrety!:)
paulina9110
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 18 lutego 2011, 23:57

Re: Lakiernik

Post autor: paulina9110 »

Lakiernik to tylko w gamracie.. firma car tech ;) bardzo solidnie..
Stara8
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 20 stycznia 2011, 12:43

Re: Lakiernik

Post autor: Stara8 »

Ja znam dobrego,który wyremontuje i pomaluje,ale niestety faktury Ci nie wystawi :kwasny:
Awatar użytkownika
sieno
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 432
Rejestracja: 26 sierpnia 2007, 19:37
Lokalizacja: Jasełko

Re: Lakiernik

Post autor: sieno »

A nie jest czasem tak, że przy naprawie bezgotówkowej (bo chyba o taką naprawę tutaj chodzi) zakład który podejmuje się naprawy samochodu musi mieć podpisaną umowę z ubezpieczycielem który za to płaci?
noni
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 1 marca 2011, 18:20

Re: Lakiernik

Post autor: noni »

Ja też polecam autoserwis w Gamracie, wyminiane miałam tylnie drzwi, błotnik i zderzak po wypadku, samochód zostawiłam rozwalony, odebrałam naprawiony, polakierowany, wszystkie części sami zorganizowali :super: , szczerze polecam
gibson
Guru
Guru
Posty: 126
Rejestracja: 3 września 2009, 22:58

Re: Lakiernik

Post autor: gibson »

Witam
Kolezanko co z Twoim wozidelkiem psikniete? :)
iron
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 25 lutego 2011, 01:21

Re: Lakiernik

Post autor: iron »

Polecam zakład lakierniczy w Bierówce .Bardzo dobrze i solidnie zrobiony samochód . Robi także dla PZU . Odnośnie pana Frączka z Żółkowa to kiedyś robiłem u niego parę samochodów . Ale po ostatniej fuszerce na zrezygnowałem .
danielo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 1 kwietnia 2011, 14:15

Re: Lakiernik

Post autor: danielo »

paulina9110 pisze:Lakiernik to tylko w gamracie.. firma car tech ;) bardzo solidnie..
też malowałem tam ostatnio swój samochód , zrobili to bardzo solidnie i stosunkowo szybko, wymieniałem tam też rozrząd i zmieniałem opony, widać ze znają się na rzeczy, nie naciągnęli mnie na dodatkowe koszty co często się mi się zdarzało jeżdżąc do kogoś innego, teraz już wiem gdzie będę zawoził swój samochód , znalazłem już swojego mechanika :D . firma nazywa się chyba CAR-TECH
Awatar użytkownika
Jacek1986
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 415
Rejestracja: 5 sierpnia 2008, 20:46
Lokalizacja: Jasło

Re: Lakiernik

Post autor: Jacek1986 »

danielo pisze:
paulina9110 pisze:Lakiernik to tylko w gamracie.. firma car tech ;) bardzo solidnie..
też malowałem tam ostatnio swój samochód , zrobili to bardzo solidnie i stosunkowo szybko, wymieniałem tam też rozrząd i zmieniałem opony, widać ze znają się na rzeczy, nie naciągnęli mnie na dodatkowe koszty co często się mi się zdarzało jeżdżąc do kogoś innego, teraz już wiem gdzie będę zawoził swój samochód , znalazłem już swojego mechanika :D . firma nazywa się chyba CAR-TECH
Jeśli można wiedzieć ile wzięli za malowanie 1 elementu??
danielo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 1 kwietnia 2011, 14:15

Re: Lakiernik

Post autor: danielo »

Jacek1986 pisze:
danielo pisze:
paulina9110 pisze:Lakiernik to tylko w gamracie.. firma car tech ;) bardzo solidnie..
też malowałem tam ostatnio swój samochód , zrobili to bardzo solidnie i stosunkowo szybko, wymieniałem tam też rozrząd i zmieniałem opony, widać ze znają się na rzeczy, nie naciągnęli mnie na dodatkowe koszty co często się mi się zdarzało jeżdżąc do kogoś innego, teraz już wiem gdzie będę zawoził swój samochód , znalazłem już swojego mechanika :D . firma nazywa się chyba CAR-TECH
Jeśli można wiedzieć ile wzięli za malowanie 1 elementu??
mniej jak na terenie jasła z tego co wiem a jeździłem po paru miejscach bo nic mnie to nie kosztowało spytać :). Słyszałem ze niektórzy biorą po 400 zł nawet za element. Nie będę pisał jak mnie to cenowo wyniosło, bo po co mam komuś reklamę robić. Wydaje mi się że to kwestia dogadania się jest. Ja robiłem za jednym zamachem rozrząd, zawieszenie, malowanie, w tym podpięcie do komputera, czyli generalnie wszystko, olej też mi zmienili, wszystkie płyny. Po prostu musiałem to wszystko zrobić bo samochód mój doprowadziłem do ruiny a musiałem mieć czym się przemieszczać no i żeby to wyglądało jako tako, miało ręce i nogi. powiem ci tylko tyle że samochodzik mi zrobili elegancko, jeżdżę do dziś i jestem bardzo zadowolony. Jak jesteś zainteresowany to mogę ci podać konkretny namiar gdzie to się znajduje, nr tel też gdzieś mam tylko muszę przynieść z samochodu wizytówkę.
Awatar użytkownika
Jacek1986
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 415
Rejestracja: 5 sierpnia 2008, 20:46
Lokalizacja: Jasło

Re: Lakiernik

Post autor: Jacek1986 »

To bym prosił namiary. Może być na PW bądź forum- jak będzie wygodniej.
bolo744
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 10 września 2011, 20:02

Re: Lakiernik

Post autor: bolo744 »

Pana Frączka zdecydowanie odradzam straszną fuszerkę odstawia i prosi aby auto odbierać wieczorem jak nic nie można zobaczyć.Kiedyś się chłopu chciało teraz straszna kicha.zdecydowanie :dobani: :dobani: :dobani:
Awatar użytkownika
baflo
Guru
Guru
Posty: 189
Rejestracja: 13 grudnia 2009, 16:06
Lokalizacja: Jasło

Re: Lakiernik

Post autor: baflo »

polecam Tomasz Jareckiego z Trzcinicy bardzo solidnie wykonuje swoją prace, dawniej jego zakład nazywał się blak-lak teraz to jest Jarecki Serwis polecam
daro74
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 25 lutego 2010, 14:33

Re: Lakiernik

Post autor: daro74 »

witam.Robił ktoś z was blacharkę i malowanie samochodu u p.Tomasza Jareckiego z Trzcinicy? Proszę o opinie.
ODPOWIEDZ