Jaki samochód na początek?

Wszystko dla miłośników jedno- i wielo-śladów

Moderatorzy: paul_proteus, President

Re: Jaki samochód na początek?

Postprzez mangusma » 14 sierpnia 2018, 16:21

Na pierwszy samochód warto wybrać taki żeby naprawa była tania. No i w razie stłuczki nie było nam go szkoda. Ja na początek wybrałam 20 letniego opelka. Ale po roku jak już nabrałam pewności sprzedałam na skupie aut i wypożyczyłam auto na dłuższy okres. Dzięki czemu nie płacę za ubezpieczenie, naprawy, przeglądy i koszty związane z utrzymanie samochodu. Tylko tankuje i opłacam miesięczną opłatę. Taniej mnie to wynosi niż miałabym kupić auto za 20 tyś. Polecam moją firmę Autko Najm http://autkonajm.chost.pl/ dobre samochody w dobrej cenie. :rotfl: :rotfl:
mangusma
Debiutant
Debiutant

Postprzez KacperW » 5 listopada 2018, 19:55

Szukałbym czegoś z nie tak dużym silnikiem oraz mocą. Myślę, że ciekawą opcją będzie Honda Civic, ja sam jeżdżę kilka ładnych lat wersją IX i nie mam zamiaru jej zmieniać. Praktycznie mnie nie zawodzi, wygodna i też na trasie radzi sobie nieźle :) Możesz zajrzeć do oferty salonu HondaPlaza bo oprócz najnowszych modeli Hondy, mają również używane w przystępnych cenach, a nawet przedłużoną gwarancją dzięki programowi Honda Quality Plus. Myślę, że tam możesz znaleźć coś dla siebie.
KacperW
Debiutant
Debiutant

Postprzez JanuszC » 5 listopada 2018, 22:08

Golf albo Passat, grunt żeby części były tanie i nie szkoda było jak coś się stanie:)
JanuszC
Debiutant
Debiutant

Postprzez artur565 » 10 listopada 2018, 13:38

Cześć . Jeżeli ktoś z Was zdecyduje się na zakup samochodu ze skórzaną tapicerką to polecam zaopatrzyć się w odpowiedni produkt do jej zabezpieczenia . Sam używam leather cleaner soft . Jest to naprawdę świetny produkt stworzony specjalnie do ochrony skóry gładkiej . Środek ten świetnie radzi sobie z neutralizacją nieprzyjemnych zapachów jak dym papierosowy czy ludzki pot . Serdecznie polecam .
artur565
Debiutant
Debiutant

Postprzez kamil3 » 11 listopada 2018, 13:49

jak coś to BMW SERI 7 F01 albo mustang albo jakiś dobry busik zależy co działasz i czy dużo jeżdżisz 7 F01 dobre komfortowe na trasy może też być np jakas kozacka limuzynka typu JAGUAR MAZDA czy coś w tym stylu ale trzeba dobrze szukać bo potem trzeba sporo inwestować w furkę pozdrawiam !
kamil3
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez asterka » 11 listopada 2018, 14:54

maserati , jaguar.tesla,jak znalazł na początek.
asterka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez Mecenas » 11 listopada 2018, 16:04

Ok 20-25 lat temu nie było wątpliwości, jakie auto na początek... Wszyscy zaczynali od Fiata 126p...
Mecenas
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez kamil3 » 11 listopada 2018, 16:45

ja tam lubię autka komfortowe limuzyny terenowe inne sportowe fajne autko to np infiniti G37x sportowe albo inne spoko autka bmw 7 F01 maserati też spoko furka albo peugeoty sportowe ważne ze od motora 3.0 pozdrawiam :D
kamil3
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Poprzednia strona

Powrót do Motoryzacja