Jakie radio do auta z modułem bluetooth

Wszystko dla miłośników jedno- i wielo-śladów

Moderatorzy: paul_proteus, President

Jakie radio do auta z modułem bluetooth

Postprzez erosek » 15 stycznia 2015, 10:49

Chodzi mi o takie które z którego będzie można słuchać muzyki oraz puszczać utwory ze smartfona. Fajnie by było gdyby umożliwiał jeszcze rozmawianie na głośnikach przez telefon.
erosek
Guru
Guru

Re: Jakie radio do auta z modułem bluetooth

Postprzez kedziorek » 15 stycznia 2015, 13:39

Sam takie miałem ale powiem Ci że w praktyce ta technologia się nie sprawdza. Sprzęt nie jest tani ale jakosć dźwięku i sama obsługa nie są powalające tak wiec mozesz poszukac czegos innego...
Ostatnio zamowilem sobie na mall.pl takiego Hyundai:
https://www.mall.pl/radioodtwarzacze-sa ... rx-4807-su
skuszony troche promo bo kosztuje niewiele ponad 100 zl a bardzo dobry sprzecik. swietna jakosc dzwieku. Nie spodziewalem sie wiele potakiej cenie ale zostalem mile zaskoczony.
kedziorek
Guru
Guru

Postprzez milla99 » 9 marca 2015, 21:54

Radio samochodowe powinno być przede wszystkim dobrej marki, zobacz sobie tutaj: http://car-tronic.pl/radia-samochodowe-c44.html. Jak masz problem z wyborem tego właściwego to poczytaj sobie poradniki, ewentualnie dopytaj się sprzedającego.
milla99
Bywalec
Bywalec

Postprzez borsuk 1.8 » 10 marca 2015, 19:54

erosek napisał(a):Chodzi mi o takie które z którego będzie można słuchać muzyki oraz puszczać utwory ze smartfona. Fajnie by było gdyby umożliwiał jeszcze rozmawianie na głośnikach przez telefon.

W każdych radiach z bluetooth możesz odtwarzać muzuke z tel i rozmawiać ,, na głośnikach"
borsuk 1.8
VIP
VIP

Powrót do Motoryzacja