mechanik _ Jasło i okolice

Wszystko dla miłośników jedno- i wielo-śladów
kamikaze

Re: mechanik _ Jasło i okolice

Post autor: kamikaze »

mlody1 pisze: Ja polecam, nazywa się Adrian.
A jak ma na imię? :niepewny:
Jocke
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 412
Rejestracja: 16 września 2009, 12:40

Re: mechanik _ Jasło i okolice

Post autor: Jocke »

Betlej z Wrocanko, bardzo dobry mechanik. Polecam.
mlody1
Guru
Guru
Posty: 189
Rejestracja: 8 maja 2010, 22:37

Re: mechanik _ Jasło i okolice

Post autor: mlody1 »

kamikaze pisze:
mlody1 pisze: Ja polecam, nazywa się Adrian.
A jak ma na imię? :niepewny:
Śmieszku :P
Adrian
Awatar użytkownika
JaślaninOn
VIP
VIP
Posty: 871
Rejestracja: 13 lutego 2017, 00:10

Re: mechanik _ Jasło i okolice

Post autor: JaślaninOn »

Marian Dziura naprzeciw Orlenu w Moderówce na prawde mechanika pojazdów na wysokim poziomie

https://motointegrator.com/pl/pl/warszt ... ian-dziura
sigan
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 25
Rejestracja: 19 lipca 2007, 17:51
Lokalizacja: :)

Re: mechanik _ Jasło i okolice

Post autor: sigan »

Robiłem ostatnio swoje auto w Jaśle w serwisie auto SZYK. Szybka diagnoza, samochód na następny dzień do odbioru. Miałem problem z hamulcami, ale w sumie po kosztach udało się załatwić temat. Firma jest na Towarowej 28 koło Plandek, tel 889 780 332
jacekjac
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 31 lipca 2018, 22:16

Re: mechanik _ Jasło i okolice

Post autor: jacekjac »

Grzegorz Betlej w miejscowości Wrocanka kilka kilometrów od Jasła, jeśli inni mechanicy się poddają to trafia się do niego.

W pierwszym samochodzie trafiłem tak do niego z problemem, którego nie mogło zdiagnozować 4-ech innych mechaników, ten celnie zdiagnozował i naprawił.

Ostatnio w drugim aucie robiłem zwykłą Wymianę rozrządu, filtrów powietrza, oleju, paliwa, oraz wymianę oleju i jestem bardzo zadowolony. Wszystkie części zapewnił mechanik, olej także i w dużo lepszych cenach niż normalnie kupowałbym w sklepie. Obsługa super, bardzo UCZCIWY mechanik który nie naciąga ludzi - powiedział, że "kończy" się powoli amortyzator z tyłu, ale jeszcze można na nim pojeździć... podobnie powiedział o tarczach, że warto za kilka tysięcy kilometrów się im przyglądnąć jeszcze bo nie są za bogate. Inny mechanik od razu wcisnąłby komplet nowych. Zdecydowanie polecam. Nie wiem jak nazywa się jego firma, ale mechanik to Grzegorz Betlej , naprawdę polecam. Tylko kolejki dość duże, czekałem na samochód o dzień dłużej niż było planowane.
Vectra.
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 17 listopada 2016, 22:01

Re: mechanik _ Jasło i okolice

Post autor: Vectra. »

w zimnej wodzie, szczupły blondyn, elektronik bajkopisarz, "były pracownik porsche" itd.. okazuje sie od spotkanych ludzi ze ten sam schemat działania oszukać zepsuć i unikać nie odbierać telefonu. A ilu jeszcze nieświadomie jeździ autem zgrzebanym co grozi ryzykiem dla silnika...
Auto unieruchomione na prawie miesiąc, i szukanie kto się podejmie poprawek
kamil3
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 436
Rejestracja: 23 maja 2012, 22:32

Re: mechanik _ Jasło i okolice

Post autor: kamil3 »

polecam Automarlon bądz USCAR serwis na Florianskiej 110 dawny RISMOT pozdrawiam!
ODPOWIEDZ