Cewka (listwa) zapłonowa do ASTRY H 2.0T

Wszystko dla miłośników jedno- i wielo-śladów
AAZZ
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 9 maja 2016, 15:03

Cewka (listwa) zapłonowa do ASTRY H 2.0T

Post autor: AAZZ »

Witam,
Ponieważ w moim samochodzie Astra h 2.0t (Z20ler-benzyna) prawdopodobnie padła cewka a że jest to nie tani element w zakupie stąd moje pytanie do forumowiczów czy ktoś nie ma w swoich Astrach, Zafirach tego silnika o oznaczeniu Z20ler bądź Z20leh, Z20lel, Z20let. Chciałbym podmienić i upewnić się czy to to czy szukać dalej. Na Jaśle widziałem Zafire OPC, Astre H OPC, oraz Astre Bertone. Oczywiście podmianka nie jest za darmo, do dogadania się z właścicielem pojazdu. Jeśli ktoś ma jeden z wymienionych silników bądź zna kogoś kto ma, proszę o kontakt na forum na pewno nie będzie stratny za pomoc.
Pozdrawiam,
Piratt
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 8 maja 2015, 13:51

Re: Cewka (listwa) zapłonowa do ASTRY H 2.0T

Post autor: Piratt »

W takim mocnym silniku cewka za 430zł droga w zakupie? Nie żartuj. Cewkę zostaw w spokoju. Tam pewnie hybryda mówi papa.
AAZZ
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 9 maja 2016, 15:03

Re: Cewka (listwa) zapłonowa do ASTRY H 2.0T

Post autor: AAZZ »

Piratt pisze:W takim mocnym silniku cewka za 430zł droga w zakupie? Nie żartuj. Cewkę zostaw w spokoju. Tam pewnie hybryda mówi papa.
Nie wiem jak dla Ciebie ale dla mnie wydanie 500 zł po to aby potem okazało się, że stara cewka jest dobra to jest duży wydatek i nie potrzebny. Turbo było sprawdzane i jest w bardzo dobrym stanie. Dlatego zwracam się dalej z uprzejmą prośbą o podmiankę tego "ustrojstwa".
Pozdrawiam
Piratt
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 8 maja 2015, 13:51

Re: Cewka (listwa) zapłonowa do ASTRY H 2.0T

Post autor: Piratt »

Jakie turbo? Pisząc hybryda mam na myśli hybrydowy sterownik silnika. To sobie zdiagnozuj. Psuje się to wcześniej czy później. Naprawa tylko pod mikroskopem. Używki na allegro nieosiągalne lub trafiają się czasami w chorych cenach...
ODPOWIEDZ