Samochód nowy, czy używany?

Wszystko dla miłośników jedno- i wielo-śladów
tkmaxx
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 4 grudnia 2016, 21:15

Re: Samochód nowy, czy używany?

Post autor: tkmaxx »

jacek0987 pisze:Pełna zgoda z przedmówcą :) Należy rozważyć wszelkie uwarunkowania i dopiero wtedy decydować ostatecznie. Ja osobiście bałbym się zakupu od zupełnie nieznanego sprzdawcy; bez polecenia !
Owszem, ale ja ostatnio mierząc się z tym problemem skorzystałem z porady przyjaciela i zerknąłem na aukcje poleasingowe w raiffeisen. Tam masz podaną pełną historię pojazdu więc masz pewność, że wiesz co kupujesz. Samochody nie są nowe chociaż zdarzają się perełki :-) Sam jestem szczęśliwym posiadaczem (prawie)nowego audi a5 :-)
kociamberek
VIP
VIP
Posty: 737
Rejestracja: 8 sierpnia 2010, 18:48

Re: Samochód nowy, czy używany?

Post autor: kociamberek »

kupuj używany jak chcesz go eksploatować w tym zaścianku, będzie ci mniej szkoda jak go wyobijaja na parkingu ze wszystkich stron
BUDMAX
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 24 listopada 2015, 18:45

Re: Samochód nowy, czy używany?

Post autor: BUDMAX »

Zdecydowanie nowy albo premium coś amerykańskiego pozdrawiam
lusio
Weteran
Weteran
Posty: 76
Rejestracja: 14 stycznia 2013, 00:30

Re: Samochód nowy, czy używany?

Post autor: lusio »

Jeśli kogoś stać na nowy, to jasne, dlaczego nie. My postawiliśmy na używany samochód, ale z salonu firmowego. Mówię o Bawaria Motors BMW (pojechaliśmy do Katowic) i to była dobra decyzja. Z samochodem nie ma żadnych problemów, zresztą w salonie dają na każdy egzemplarz certyfikat. Mój facet zawsze mówił, że woli zapłacić nieco więcej, ale kupić dobrą markę, dobry (nawet jeśli używany) samochód i w sprawdzonym miejscu, wtedy mamy gwarancję, że nie będzie żadnych problemów.
Marianna_P
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 20 września 2018, 12:26
Lokalizacja: Jareniówka

Re: Samochód nowy, czy używany?

Post autor: Marianna_P »

Przy kupnie używanego samochodu można się naciąć nawet w salonie dealera danej marki. Nie wiem jak teraz ale kiedyś był na tvn turbo taki program w którym dziennikarze pomagali poszkodowanym klientom dochodzić swoich praw. Bez telewizji nie mieliby żadnych szans.
ODPOWIEDZ