Egzamin teoretyczny z prawa jazdy na kat b

Wszystko dla miłośników jedno- i wielo-śladów
jajaślanin
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 324
Rejestracja: 14 grudnia 2012, 17:55

Re: Egzamin teoretyczny z prawa jazdy na kat b

Post autor: jajaślanin »

Raczej nie przerabiaj pytań , pozostaw je w takiej formie w jakiej ktoś je wymyślił .
A na początek proponuję jednak zajrzeć do Kodeksu Drogowego , a potem próbować rozwiązać jak największą liczbę zadań egzaminacyjnych - na pewno jak już otrzymasz to wymarzone "prawko" ta wiedza Ci się przyda - tu akurat nie chodzi o to , żeby zakuć , zdać i zapomnieć , ale żeby zdać i jak najwięcej zapamiętać . Powodzenia na egzaminie życzę !
człowiek z lasu
VIP
VIP
Posty: 1851
Rejestracja: 28 września 2013, 10:56

Re: Egzamin teoretyczny z prawa jazdy na kat b

Post autor: człowiek z lasu »

Pytania egzaminacyjne są niejednoznaczne, niespójne pod względem logicznym, nie ma w nich jednego klucza myślowego, lecz chaos, bez systemu wartości, bez celu, przez co dobra znajomość przepisów nie gwarantuje sukcesu. Egzamin jest skrajnie niesprawiedliwy.
President
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 353
Rejestracja: 4 listopada 2012, 17:39

Re: Egzamin teoretyczny z prawa jazdy na kat b

Post autor: President »

Wystarczy wykuć na stronie zdamyto.pl (to nie jest reklama), jest to zbiór bardzo wielkiej ilości pytań egzaminacyjnych, jeżeli przerobisz jak największą ilość jesteś wręcz w 100% pewny że pójdziesz sobie na pewniaka.
Ja zdałem za 1 i większość moich znajomych jeśli korzystali z tej strony, naprawdę polecam dużo pytań mi się powtórzyło, strona dobrze przygotuje i znakomicie uczy.Wiadomo troszkę czasu trzeba spędzić no ale lepiej raz się przyłożyć niż chodzić po kilka razy i tracić pieniążki.

Przeczytaj kodeks drogowy, później przejdź do tej strony i masz 98% pewności że pójdziesz i zdasz. Jeśli chodzi ile przerobiłem (wszystkie działy na tej stronie co ci wyżej podalem nie wiem ile jest z 23. i w kazdym po 120/100/70 +- pytań.
Najważniejsze to dobrze czytać pytania i ze zrozumieniem ponieważ coś do 1 obrazka przypada 6 inaczej sformułowanych pytań dlatego łatwo jest się przejechać bo mają róźne odpowiedzi. :P
Powodzenia! :ok:
patka
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 4 sierpnia 2016, 14:55

Re: Egzamin teoretyczny z prawa jazdy na kat b

Post autor: patka »

Ja zdawałam egzamin teoretyczny jakieś pół roku temu. Moim zdaniem więcej szumu i stresu jest o ten cały test niż to warte. Uczyłam się tylko z książki, którą dostałam na kursie. Z ciekawości też szukałam w Internecie testów i je rozwiązywałam, ale akurat one niewiele mi dały, bo nie zapamiętywałam tych pytań ani odpowiedzi. A książkę zawsze miałam pod ręką. Fakt faktem niektóre pytania są dziwnie sformułowane i nie zawsze wiadomo o co w nich chodzi. Mi akurat trafiły się takie na testach próbnych, a nie na tym ostatecznym egzaminie. Tam miałam wszystkie dość oczywiste, że nawet bez nauki trudno było pełnić błędy (no chyba, że ktoś w ogóle nie ma pojęcia o jeździe samochodem i ruchu miejskim...).
A tak poza tym to wiele zależy od szczęścia i tego jakie pytania wylosuje Ci komputer, a to nie ma żadnego wpływu. Możesz mieć łatwe i średnie, tak jak ja. A mogą przypaść Ci zapytania o detale, a na które nikt podczas kursu czy jazd nie zwracał uwagi.
Valeri1773
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 19 listopada 2021, 19:32

Re: Egzamin teoretyczny z prawa jazdy na kat b

Post autor: Valeri1773 »

Taki egzamin jest naprawdę bardzo trudny.
ODPOWIEDZ