odprysk na szybie

Wszystko dla miłośników jedno- i wielo-śladów
tylda
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 30 marca 2015, 17:20

odprysk na szybie

Post autor: tylda »

Znacie jakiś dobry serwis w którym coś takiego naprawiają od ręki?? Zależy mi na czasie, bo czeka mnie długa podróż i nie chcę problemów z policją.
wibar
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 438
Rejestracja: 18 kwietnia 2013, 18:11

Re: odprysk na szybie

Post autor: wibar »

Na ulicy Prusa jest warsztat z szybami samochodowymi,tam popytaj bo chyba robią takie naprawy.
T135
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 7 czerwca 2010, 17:33

Re: odprysk na szybie

Post autor: T135 »

Dokładnie, na Prusa w AutoSzyby Ci to zrobią. Miałem pękniętą szybę i naprawili w 30minut tak, że po pęknięciu ani śladu nie było. :)
azi2000
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 24
Rejestracja: 28 lutego 2014, 16:04

Re: odprysk na szybie

Post autor: azi2000 »

A ja byłem na Prusa bo taniej jednak gościu. nie bardzo wieży. w swoje umiejętności. Pojechałem na ul Przemysłową. Zrobili troszkę. Drożej, lecz efekt. końcowy jest super
Jocke
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 412
Rejestracja: 16 września 2009, 12:40

Re: odprysk na szybie

Post autor: Jocke »

ja też polecam na ul. Prusa. Kiedyś miałem duży odprysk o tak go naprawili, że nie ma po nim ani śladu. I to w ekspresowym tempie, godni polecenia :)
tylda
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 30 marca 2015, 17:20

Re: odprysk na szybie

Post autor: tylda »

Dzięki, to tam się rozejrzę, zobaczę czy od ręki mi zrobią, na czym polega to sklejanie szyby, widać to?
golik
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 11 sierpnia 2016, 17:21

Re: odprysk na szybie

Post autor: golik »

Nie sadziłem że można skleić szybę. Czy jest jakaś wielkość uszkodzenia który można skleić? Jeżdżę już pół roku z małym uszkodzeniem.
tylda
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 30 marca 2015, 17:20

Re: odprysk na szybie

Post autor: tylda »

Byłam w nordglassie i naprawiłąm, w sumie to tego nie widać, a co do wielkości to mi gość tłumaczył że do wielkości około monety 5 zł można naprawić i to też zależy w jakim miejscu
NordGlass
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 24 sierpnia 2016, 13:19

Re: odprysk na szybie

Post autor: NordGlass »

golik pisze:Nie sadziłem że można skleić szybę. Czy jest jakaś wielkość uszkodzenia który można skleić? Jeżdżę już pół roku z małym uszkodzeniem.
Witam, NordGlass nie klei szyb jest możliwość wypełnienia uszkodzenia. Istnieje możliwość naprawy szyby w przypadkach mniejszych jej uszkodzeń. Każdorazowo jednak szyba musi zostać zakwalifikowana do naprawy przez naszego pracownika. Nie każda szyba, niestety, będzie do takiej naprawy się nadawać. Zachęcam jednak do złożenia wizyty w jednym ze 130 naszych serwisów, abyśmy mieli szansę ocenić uszkodzenie.

Pozdrawiam, Sebastian Nikulski
Online Ekspert NordGlass
ODPOWIEDZ