Uzywany samochód gdzie znaleźć

Wszystko dla miłośników jedno- i wielo-śladów
Awatar użytkownika
pawelllo
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 4 listopada 2016, 21:18
Lokalizacja: Jasło

Uzywany samochód gdzie znaleźć

Post autor: pawelllo »

Witam,

Długi czas rozglądałem się za samochodem ale za każdym razem jak już jestem zdecydowany okazuje się że wychodzi jakiś problem z samochodem a to cos strzela a to coś piszczy.
Szczerze ciężko znaleźć coś ciekawego a może trzeba poszukać u znajomych ? co sądzicie ?

Pozdrawiam
Paweł
wieśniak
VIP
VIP
Posty: 691
Rejestracja: 13 marca 2012, 10:52

Re: Uzywany samochód gdzie znaleźć

Post autor: wieśniak »

Jedź na giełdę gdzie wybór jest tak duży ,że na pewno coś znajdziesz dobrego w dobrych złotówkach .
kasz2
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 9 stycznia 2015, 18:00

Re: Uzywany samochód gdzie znaleźć

Post autor: kasz2 »

Właśnie sprzedaję TOYOTĘ Corollę. Jeździłem nią 9 lat. Naprawdę teraz nic nie trzeba przy nim robić. Mechanik, który zna ten samochód, chce go kupić. Jestem pierwszym właścicielem w Polsce. Przed kupnem, samochód był sprawdzony przez odpowiednie służby, czy nie jest poszukiwany w Unii Europejskiej.
Versal
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 243
Rejestracja: 1 marca 2012, 15:00

Re: Uzywany samochód gdzie znaleźć

Post autor: Versal »

Allegro olx.ogloszenia j asielskie.chcesz mieć dobry samochód używany idź do salonu albo do dobrego komisu
A jeśli szukasz 10 letniego auta w którym nic nie stuka nic nie puka to nie znajdziesz a jeśli znajdziesz to znak ze remont dopiero przed toba
kasz2
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 9 stycznia 2015, 18:00

Re: Uzywany samochód gdzie znaleźć

Post autor: kasz2 »

Idź do dobrego mechanika albo salonu Toyoty. Tam Ci powiedzą, że Toyoty Corolle e11 i e12 są nie do zajeżdżenia. Zależy to też od tego kto i jak jeździ samochodem. Pirat to i czołg rozwali.Zresztą wszystko idzie sprawdzić. Najlepiej idź do ,,Versala" . On Ci na pewno najlepiej doradzi. Do mnie nie przychodź. Mój samochód jest dla innych.
Włos
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 358
Rejestracja: 12 czerwca 2015, 09:00

Re: Uzywany samochód gdzie znaleźć

Post autor: Włos »

pawelllo pisze:Witam,

Długi czas rozglądałem się za samochodem ale za każdym razem jak już jestem zdecydowany okazuje się że wychodzi jakiś problem z samochodem a to cos strzela a to coś piszczy.
Szczerze ciężko znaleźć coś ciekawego a może trzeba poszukać u znajomych ? co sądzicie ?

Pozdrawiam
Paweł


Zadzwoń do Łukasza z Brzyscia ma dobry wybór i ceny. Sam sprowadza
696706528
Awatar użytkownika
wujek_garfield
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 297
Rejestracja: 4 czerwca 2016, 11:53
Lokalizacja: PROFIL ZAMKNIĘTY PRZEZ UŻYTKOWNIKA.

Re: Uzywany samochód gdzie znaleźć

Post autor: wujek_garfield »

Jedź do Niemiec.Póki ostatniego samochodu nie ukradli i nie zdemolowali "uchodźcy",póty jakiś szrot się tam trafi.A trzeba się spieszyć,bo PiS szykuje pieruńsko wielką "akcyzę" na stare auta od stycznia... :zdegustowany:

Więc już nie będzie tak że kupisz sobie auto za kilka tysięcy - PiS musi mieć na 500+ i musi skądś zedrzeć tą kasiorę...
bobnorek
Weteran
Weteran
Posty: 73
Rejestracja: 21 grudnia 2014, 21:12

Re: Uzywany samochód gdzie znaleźć

Post autor: bobnorek »

kasz2 pisze:Właśnie sprzedaję TOYOTĘ Corollę. Jeździłem nią 9 lat. Naprawdę teraz nic nie trzeba przy nim robić. Mechanik, który zna ten samochód, chce go kupić. Jestem pierwszym właścicielem w Polsce. Przed kupnem, samochód był sprawdzony przez odpowiednie służby, czy nie jest poszukiwany w Unii Europejskiej.

to mechanik ma pierwszenstwo...nieładnie mechanika w uja robić :hyhy:
ODPOWIEDZ