Lakiernik w jaśle ?

Wszystko dla miłośników jedno- i wielo-śladów
ziperaa66
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 16 listopada 2017, 20:18

Lakiernik w jaśle ?

Post autor: ziperaa66 »

Poszukuje kogoś kto usunie/dobrze zamaskuje dwie głębokie rysy na lakierze. Najlepiej tanio.
kamil3
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 436
Rejestracja: 23 maja 2012, 22:32

Re: Lakiernik w jaśle ?

Post autor: kamil3 »

jaki masz samochód ? to 2 ryski to nie opłacalne to od elementu wezmą z 300zł :) ale dobry serwis blacharski w jaśle jest w sumie nie wiem gdzie bo robie auta tylko w Rzeszowie dobry serwis masz koło GALERI tam i też AUTOCENTRUM nowy serwis w jasle oraz teraz w rismocie robiłem ale nie mają blacharni zmienili nazwę bo zmienił się właściciel w krosnie mam znajomego w sumie nie wiem a w RZESZOWIE to na AUTOCENTER RZESZÓW bardzo dobrze robią w sumie nie wiem jak ci poradzić bo w jaśle nie znajdziesz chyba chociaż może ktoś robi ? ale nie wiadomo czy dobrze :)
kamil3
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 436
Rejestracja: 23 maja 2012, 22:32

Re: Lakiernik w jaśle ?

Post autor: kamil3 »

2 ryski hmmm może ci pomogą na SALMARZE w jaśle AUTOCENTRUM chociaż nie wiem chyba blacharki tam nie robią :) przy galeri panoramie jest ale to nie wiem jak robi kolega mojego kumpla zapytaj pozdrawiam.
ziperaa66
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 16 listopada 2017, 20:18

Re: Lakiernik w jaśle ?

Post autor: ziperaa66 »

kamil3 , 300 zł no troche jest.. a samochód to bmw e36
kamil3
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 436
Rejestracja: 23 maja 2012, 22:32

Re: Lakiernik w jaśle ?

Post autor: kamil3 »

no bo takie ceny od elementu hehe ja za swojego to zapłace teraz z 10 000zł po rabacie 8 000zł ale mam tył i przód do roboty + wymiana 2 zderzaków ostatnio miałem pecha na parkingu i ziomkowi nową furę zarysowałem tygodniową i chciałem się potargować ale 300zł musiałem dać hehe szkoda ale czasem tak się zdarza a mam szerokie drzwi w furze w e 36 jak dobrze poszukasz może w 150zł się zmieścisz gdziesz ale ja mam sprowdzonych mechaników JASŁO Krosno RZESZÓW KRAKÓW Warszawa przeważnie robie tylko w ASO W RZESZOWIE CHRYSLERA ale słuchaj tu masz namiar też dobrze robią bądź też na AUTOKOSTEK w jaśle popytaj dobre sprawdzone ale drogie serwisy :D ja mam nowe auta jeszcze na gwarancji to robie w ASO :D pozdrawiam.
ziperaa66
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 16 listopada 2017, 20:18

Re: Lakiernik w jaśle ?

Post autor: ziperaa66 »

dzieki wielkie :)
kamil3
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 436
Rejestracja: 23 maja 2012, 22:32

Re: Lakiernik w jaśle ?

Post autor: kamil3 »

spoko pozdrawiam :)
ODPOWIEDZ