prawko

Wszystko dla miłośników jedno- i wielo-śladów
Maniutek
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 26
Rejestracja: 13 lutego 2016, 23:52

prawko

Post autor: Maniutek »

To piekielne prawo jazdy wciaz za mna chodzi. Nie umiem zdac. Co mam zrobic, to juz 5 podejscie, wszyscy sie ze mnie smieja :(
kamil3
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 436
Rejestracja: 23 maja 2012, 22:32

Re: prawko

Post autor: kamil3 »

hehe kup aktualną baze pytań i teraz próbuj najnowsza ja też zaczołem się uczyc myslę ze pare tygodniu i wreszcie już kupie sobie auto i zmiany :D pozdro ziomasie pojebany przepisy zawsze możesz jeździć bez i zapłacić 500zł ja tak nazbierałem z 3000zł mandatu :) heheh ;) i pare razy rozwaliłem furę :)
kamil3
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 436
Rejestracja: 23 maja 2012, 22:32

Re: prawko

Post autor: kamil3 »

no lepiej wżiąść się za nauke teraz się uczę i zdam i kupuje mustanga :D 5.0 motor i jazda :D bo szkoda te mandaty płacic i jeździć bez heheh :)
Awatar użytkownika
awesome
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 241
Rejestracja: 14 marca 2013, 11:26

Re: prawko

Post autor: awesome »

Maniutek pisze:To piekielne prawo jazdy wciaz za mna chodzi. Nie umiem zdac. Co mam zrobic, to juz 5 podejscie, wszyscy sie ze mnie smieja :(
Może się po prostu do tego nie nadajesz?
kamil3
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 436
Rejestracja: 23 maja 2012, 22:32

Re: prawko

Post autor: kamil3 »

trzeba się uczyć ja teraż się uczę w srodę mam egzamin ;) i myslę ze 2 razy podchodzę i jadę potem po autko :D :D :D na razie busem bujanka a potem jakiego mustanga na dobry początek :D
kamil3
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 436
Rejestracja: 23 maja 2012, 22:32

Re: prawko

Post autor: kamil3 »

hehehe tak trzeba się uczyć ja też mam i tu i tu szkołe jażdy :) i testy te testy mnie denerwują :D
Awatar użytkownika
awesome
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 241
Rejestracja: 14 marca 2013, 11:26

Re: prawko

Post autor: awesome »

hehehe, koledze się pomyliło i z jednego konta wysłał dwie różne wypowiedzi? hehehe...
ODPOWIEDZ