Serwis Samochodowy

Wszystko dla miłośników jedno- i wielo-śladów

Moderatorzy: paul_proteus, President

Serwis Samochodowy

Postprzez domel87 » 18 marca 2018, 21:05

Witam serdecznie :)
jaki serwis samochodowy polecacie ?
chodzi mi o bardzo dobry serwis, gdzie mogę być naprawdę zadowolony z naprawy
z góry dziękuję :)
domel87
Obyty
Obyty

Re: Serwis Samochodowy

Postprzez Zynek6 » 19 marca 2018, 08:25

https://panoramafirm.pl/podkarpackie,ja ... w_pad.html polecam dobry fachowiec ceny konkurencyjne
Zynek6
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez mlody1 » 20 marca 2018, 15:01

Ja z czystym sumieniem mogę polecić p. Adriana z Auto Szyk. To serwis na towarowej 28 (tutaj gdzie plandeki) przy obwodnicy. Młody chłopaczek, szuka wyjść, a nie jak gdzie indziej, tylko nowe części, tylko wymiana całości itd.. Polecam bardzo. Umówić się można tu: : 889 780 332
mlody1
Guru
Guru

Postprzez President » 21 marca 2018, 12:18

Auto Strefa Jasło. Podejście do klienta na wysokim poziomie, zepsutego samochodu ci nie oddadzą. Samo to że w rzadko jakim serwisie przed zaczęciem pracy folie na siedzenia itp, fachowa obsługa.
Wydaje mi się że ma najlepszą w Jaśle opinie ten serwis. (zależy tez jaki model samochodu...) .
President
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez Gargulek » 21 marca 2018, 13:43

Ja Autostrefy nie polecam. Owszem otoczka (folie na siedzenia, rezerwacje, opis uszkodzeń) sprawiają że wydaje się że to profesjonalna firma.
Po kapitalnym remoncie silnika olej ciągle muszę dolewać po przejechaniu ponad 15tys.km, nie mówiąc o tym że po naprawie po 2 dniach spod auta zaczęło kapać. Sprzęgło po naprawie u nich wysiadło po 5tys. Urwała się łapa silnika (wg innego mechanika zamontowali zwykłą budowlaną śrubę). Jedyne co na razie działa naprawiane przez nich to rozrząd. Może miałem pecha, może trafiłem na złego mechanika, nie wiem. Wiem, że więcej tam nie pojadę. Po za tym drogo.
Gargulek
Weteran
Weteran

Postprzez cebulak » 21 marca 2018, 14:09

Wszędzie bylejakość, na proste wymiany pasków, gum, płynów najmniej miałem pretensji to transwiertu. Reszta zakładów jak się uda, albo trafisz na dobrego mechanika albo na normalnego oszusta i naciągacze. Najważniejsze na wszystko mieć podpisany papier o ile zakład się na to zgodzi.
cebulak
Początkujący
Początkujący

Postprzez MarekJak » 7 listopada 2018, 12:10

To zależy jeszcze o jakich samochodach mówimy jeżeli są to auta dostawcze od Volkswagena to ze swojej strony zdecydowanie mogę polecić Ci abyś również pomyślał również po okresie gwarancyjnym nad pozostaniem w ich aso, ponieważ przygotowali naprawdę przystępne warunki o których więcej dowiesz się zaglądając na stronę https://www2.vwuzytkowe.pl/kampanie/service_pro/
MarekJak
Debiutant
Debiutant

Postprzez Jozin.1 » 7 listopada 2018, 12:30

MarekJak napisał(a):To zależy jeszcze o jakich samochodach mówimy jeżeli są to auta dostawcze od Volkswagena to ze swojej strony zdecydowanie mogę polecić Ci abyś również pomyślał również po okresie gwarancyjnym nad pozostaniem w ich aso, ponieważ przygotowali naprawdę przystępne warunki o których więcej dowiesz się zaglądając na stronę https://www2.vwuzytkowe.pl/kampanie/service_pro/

Spadaj stąd durny wklejaczu.....
Jozin.1
VIP
VIP

Postprzez kamil3 » 9 listopada 2018, 21:31

jak to bym VOLSWAGENA nie kupił żadnego auto dla wieśniaków itd ale serwisów w Jaśle nie ma dobrych ale jest ten polecam https://motointegrator.com/pl/pl/warszt ... l-balwierz albo USCAR polecam pozdrawiam
kamil3
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Powrót do Motoryzacja