Serwis Samochodowy

Wszystko dla miłośników jedno- i wielo-śladów
domel87
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 64
Rejestracja: 26 listopada 2012, 18:16

Serwis Samochodowy

Post autor: domel87 »

Witam serdecznie :)
jaki serwis samochodowy polecacie ?
chodzi mi o bardzo dobry serwis, gdzie mogę być naprawdę zadowolony z naprawy
z góry dziękuję :)
Awatar użytkownika
Zynek6
VIP
VIP
Posty: 530
Rejestracja: 19 kwietnia 2013, 21:33

Re: Serwis Samochodowy

Post autor: Zynek6 »

https://panoramafirm.pl/podkarpackie,ja ... w_pad.html polecam dobry fachowiec ceny konkurencyjne
mlody1
Guru
Guru
Posty: 189
Rejestracja: 8 maja 2010, 22:37

Re: Serwis Samochodowy

Post autor: mlody1 »

Ja z czystym sumieniem mogę polecić p. Adriana z Auto Szyk. To serwis na towarowej 28 (tutaj gdzie plandeki) przy obwodnicy. Młody chłopaczek, szuka wyjść, a nie jak gdzie indziej, tylko nowe części, tylko wymiana całości itd.. Polecam bardzo. Umówić się można tu: : 889 780 332
President
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 353
Rejestracja: 4 listopada 2012, 17:39

Re: Serwis Samochodowy

Post autor: President »

Auto Strefa Jasło. Podejście do klienta na wysokim poziomie, zepsutego samochodu ci nie oddadzą. Samo to że w rzadko jakim serwisie przed zaczęciem pracy folie na siedzenia itp, fachowa obsługa.
Wydaje mi się że ma najlepszą w Jaśle opinie ten serwis. (zależy tez jaki model samochodu...) .
Gargulek
Weteran
Weteran
Posty: 75
Rejestracja: 15 stycznia 2013, 17:59

Re: Serwis Samochodowy

Post autor: Gargulek »

Ja Autostrefy nie polecam. Owszem otoczka (folie na siedzenia, rezerwacje, opis uszkodzeń) sprawiają że wydaje się że to profesjonalna firma.
Po kapitalnym remoncie silnika olej ciągle muszę dolewać po przejechaniu ponad 15tys.km, nie mówiąc o tym że po naprawie po 2 dniach spod auta zaczęło kapać. Sprzęgło po naprawie u nich wysiadło po 5tys. Urwała się łapa silnika (wg innego mechanika zamontowali zwykłą budowlaną śrubę). Jedyne co na razie działa naprawiane przez nich to rozrząd. Może miałem pecha, może trafiłem na złego mechanika, nie wiem. Wiem, że więcej tam nie pojadę. Po za tym drogo.
cebulak
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 12 sierpnia 2014, 13:28

Re: Serwis Samochodowy

Post autor: cebulak »

Wszędzie bylejakość, na proste wymiany pasków, gum, płynów najmniej miałem pretensji to transwiertu. Reszta zakładów jak się uda, albo trafisz na dobrego mechanika albo na normalnego oszusta i naciągacze. Najważniejsze na wszystko mieć podpisany papier o ile zakład się na to zgodzi.
ODPOWIEDZ