Alkomat

Wszystko dla miłośników jedno- i wielo-śladów

Moderatorzy: paul_proteus, President

Alkomat

Postprzez erwin » 26 września 2018, 22:17

Czy ktoś z Was posiada w domu alkomat?? Jak z wiarygodnością wyników?
erwin
Debiutant
Debiutant

Re: Alkomat

Postprzez Silke » 31 października 2018, 15:10

Mam. Pochodzi z sieci i jako tako coś tam pokazuje. Kosztował 25 zł! Rzadko go używam, więc nie jestem w stanie stwierdzić, czy jest wiarygodny. Badań dokonuję zwykle na dzień przed siadaniem za kierownicę, więc mam duży zapas czasowy, aby pozbyć się z krwi promili :)
Silke
Początkujący
Początkujący

Postprzez sosimply » 2 listopada 2018, 12:32

Z tego co wiem, mało który jest miarodajny. Kwestia wiadomo ceny. Im droższy tym chyba będzie bardziej prezycyjny
sosimply
Debiutant
Debiutant

Postprzez awesome » 4 listopada 2018, 13:10

Silke napisał(a):Mam. Pochodzi z sieci i jako tako coś tam pokazuje. Kosztował 25 zł! Rzadko go używam, więc nie jestem w stanie stwierdzić, czy jest wiarygodny. Badań dokonuję zwykle na dzień przed siadaniem za kierownicę, więc mam duży zapas czasowy, aby pozbyć się z krwi promili :)

Za 25 zł to sobie możesz kupić dobrej jakości tester, na jeden raz .
awesome
Guru
Guru

Postprzez JanuszC » 5 listopada 2018, 22:05

Otóż to. Za taką kasę to nie wiem co to musi być za alkomat. Już nos mojej teściowej jest bardziej wiarygodny:D A tak poważnie jak chcesz dobry alkomat to musi mieć solidny czujnik, który można regulować co jakiś czas. Ja kilka lat temu kupiłem sobie alkomat za parę stówek, ale służy mi do dziś. Alkohit czy jakoś tak.
JanuszC
Debiutant
Debiutant

Powrót do Motoryzacja