Instalacja LPG

Wszystko dla miłośników jedno- i wielo-śladów
Awatar użytkownika
PrO.
Guru
Guru
Posty: 158
Rejestracja: 19 lipca 2008, 15:55
Lokalizacja: Krajowice/Jasło

Re: Instalacja LPG

Post autor: PrO. »

Auto gaz w Jareniówce , tam staga zakladają
mlody1
Guru
Guru
Posty: 189
Rejestracja: 8 maja 2010, 22:37

Re: Instalacja LPG

Post autor: mlody1 »

Byłem kilkakrotnie "u Rolanda", ale podejście tego człowieka do klienta jest katastrofalne, prosiłem o jakieś ustawienie mowie ze to 2 minuty, to zamiast powiedzięc, proszę zaczekać, zaraz to mi wyskoczył, że takich jak ty to mam tu 10 w godzine i później nic nie zrobione itd. Ten na jareniówce bardzo specyficzny. MAM BRC u siebie, to lepiej było mi jechać do krosna, zapłacić w obcym mieście ale być na poziomie obsłużonym.

Co do Eryka w Przysiekach to naprawdę spoko podejście - kilku znajomych ma i ceni bardzo... Nie zakłada tanio, ale mega dobrze!
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Instalacja LPG

Post autor: dragoness »

"Czakram" Tarnów
Dan93
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 5 marca 2015, 21:59

Re: Instalacja LPG

Post autor: Dan93 »

Temat dawno nie odświeżany. Coś się zmieniło jeśli chodzi o firmy zakładające instalację LPG w okolicach Jasła ?
Zakładał ktoś ostatnio LPG i może polecić kogoś kto zna się na rzeczy lub przestrzec przed kimś komu się tylko wydaje że się zna ?
Awatar użytkownika
kilerm
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 3 czerwca 2011, 17:31
Lokalizacja: Jasło

Re: Instalacja LPG

Post autor: kilerm »

AUTO GAZ Zen System Eryk Gomółka - 2 samochody tam zrobiłem na LPGTECH-u i obydwa bezproblemowe tak że polecam!
Awatar użytkownika
koloratek
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 13 października 2020, 10:58

Re: Instalacja LPG

Post autor: koloratek »

Kiedyś miałem samochód z instalacją LPGp , muszę przyznać, ze był bardzo ekonomiczny ;)
TheRotten
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 15 lipca 2021, 11:28

Re: Instalacja LPG

Post autor: TheRotten »

Też posiadałem samochód z instalacją LPG była ta Megane z 96 roku wszystko było ok dopóki nie zrobiło się za gorąco albo za zimno. W upały samochód gasł i nie mogłem go odpalić pamiętam kiedyś sytuację przed rondem jak nie mogłem odpalić i kolega pomógł mi pchać moją Megane, ale oprócz tych mankamentów samochód bardzo fajny i oszczędny
ODPOWIEDZ