Instalacja LPG

Wszystko dla miłośników jedno- i wielo-śladów
kriszna27
Obyty
Obyty
Posty: 59
Rejestracja: 7 grudnia 2012, 21:55

Re: Instalacja LPG

Post autor: kriszna27 »

Czoper pisze:Ten Gomółka instaluje kilka firm a to raczej znaczy że na żadnej się dobrze nie zna. Nie złapie się trzech srok za ogon.
wiekszej bzdety nie slyszalem niz twoja opinia. Jak chirurg zna każda kość to jest do [...] chirurgiem lepiej jakby znał np układ żeber i tyle. Ma więcej bo ktoś chce tania to mu daje tania nie kazdego na luksus stać
cebulak
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 12 sierpnia 2014, 13:28

Re: Instalacja LPG

Post autor: cebulak »

Zakład Gomółki instalował u mnie lpg i niestety się nie popisał, nie polecam tego zakładu. Czasem lepiej przejechać kilkadziesiąt(czasem i set) kilometrów i mieć instalację założoną i wystrojoną zgodnie ze sztuką.
ko_pytko
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 13 maja 2014, 12:09

Re: Instalacja LPG

Post autor: ko_pytko »

kriszna27 pisze:
Czoper pisze:Ten Gomółka instaluje kilka firm a to raczej znaczy że na żadnej się dobrze nie zna. Nie złapie się trzech srok za ogon.
wiekszej bzdety nie slyszalem niz twoja opinia. Jak chirurg zna każda kość to jest do [...] chirurgiem lepiej jakby znał np układ żeber i tyle. Ma więcej bo ktoś chce tania to mu daje tania nie kazdego na luksus stać
Porównanie nie do końca trafne! Układ kostny człowieka zna każdy lekarz, nawet okulista czy... psychiatra. Chirurg np. ortopeda może i zna się na wszystkich kościach, ale czy równie dobrze zna sie na kardiologii czy plastyce estetycznej itd ??> A to wszystko to przecież chirurgia, tyle że dziedziny inne... :luka:
Awatar użytkownika
Czoper
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 454
Rejestracja: 6 lipca 2006, 21:00
Lokalizacja: Jasło

Re: Instalacja LPG

Post autor: Czoper »

Kriszna co Ty bredzisz. Córka czy syn gej???????

Jak znasz się na wszystkim czyli na niczym.
Jak ktoś ma certyfikat z BRC to zna się na brc. A jak ma 7 certfikatów to zna się na niczym albo na ciosaniu niczym.
Awatar użytkownika
Kulfon
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 280
Rejestracja: 10 sierpnia 2014, 13:10

Re: Instalacja LPG

Post autor: Kulfon »

a te 7 certyfikatów to wydrukowane na drukarce laserowej? czy może stać go było na zrobienie 7 szkoleń zamiast jednego?
Mecenas
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 219
Rejestracja: 10 czerwca 2013, 19:11

Re: Instalacja LPG

Post autor: Mecenas »

cebulak pisze:Zakład Gomółki instalował u mnie lpg i niestety się nie popisał, nie polecam tego zakładu. Czasem lepiej przejechać kilkadziesiąt(czasem i set) kilometrów i mieć instalację założoną i wystrojoną zgodnie ze sztuką.
Jestem tego samego zdania. Ja założyłem instalację sekwencyjną w Rzeszowie, w firmie MS Gaz, narazie przejechałem ok. 6 tys. km, wszystko działa perfekcyjnie, bez jakichkolwiek problemów. Zdecydowałem się na tą firmę, bo znajomy z Rzeszowa już 4 samochody u nich zagazował i w każdym przypadku wszystko było w porządku. Poza tym bardzo wysoka kultura osobista właściciela, wieloletnie doświadczenie w instalacjach gazowych i przystępna cena zrobiły swoje :) Na marginesie dodam, że nie jestem żadnym spamerem, z czystym sumieniem polecam tą firmę, kto będzie chciał, namiary na nich znajdzie :)
Awatar użytkownika
Czoper
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 454
Rejestracja: 6 lipca 2006, 21:00
Lokalizacja: Jasło

Re: Instalacja LPG

Post autor: Czoper »

Jak założyłeś gaz w Rzeszowie i tam mieszkasz to nie masz po co szukać u nas. Chyba że cena gra lolę. Jestem pełen podziwu dla gości co zakładali gaz w Tarnowie bo było taniej o 100 zł niż w Jaśle. A później dymali na gwarancje.Pomimo że mieli autoryzowany w Jaśle.
Mecenas
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 219
Rejestracja: 10 czerwca 2013, 19:11

Re: Instalacja LPG

Post autor: Mecenas »

Ja mieszkam w Jaśle, nie w Rzeszowie! A z pracy instalacji założonej ok. 10 lat temu w Jaśle, oczywiście do innego samochodu, nie byłem zadowolony.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18360
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Instalacja LPG

Post autor: dragoness »

Firma "Czakram" z Tarnowa jest bardzo dobra, więc nie szkoda raz w roku pojechać na przegląd. Na "shopping" częściej się jeździ i to jakoś nie przeszkadza.
areo1234
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 336
Rejestracja: 16 października 2009, 18:56

Re: Instalacja LPG

Post autor: areo1234 »

Mam pytanie, czy jak kończy się legalizacja butli gazowej to mogę zlikwidować całą instalacje??
NEFFAR
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 62
Rejestracja: 28 listopada 2011, 18:09

Re: Instalacja LPG

Post autor: NEFFAR »

pewnie że możesz
areo1234
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 336
Rejestracja: 16 października 2009, 18:56

Re: Instalacja LPG

Post autor: areo1234 »

trzeba gdzieś to zgłaszać??
kapustajestpusta
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 382
Rejestracja: 1 marca 2014, 23:24

Re: Instalacja LPG

Post autor: kapustajestpusta »

W Wydziale Komunikacji.
azi2000
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 24
Rejestracja: 28 lutego 2014, 16:04

Re: Instalacja LPG

Post autor: azi2000 »

http://www.autogaz-strzyzow.pl/ polecam -zagazowywałem tam 2 samochody :super: ,,jesli nie ma różnicy to po co przepłacać'
banita
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 25 marca 2010, 20:32

Re: Instalacja LPG

Post autor: banita »

Czoper pisze:Ten Gomółka instaluje kilka firm a to raczej znaczy że na żadnej się dobrze nie zna. Nie złapie się trzech srok za ogon.
O czym piszesz człowieku,Pan Gomułka jest FACHOWCEM,mam 3 samochody na LPG,ostatni gazowałem u niego w kwietniu 2015.
Tak solidnie i poprawnie technicznie nie miałem zrobionych poprzednich 2 samochodów.
Nie piszcie źle o człowieku,bo to naprawdę dobry wykonawca usługi,rzetelny i słowny,nie chciwy na pieniądze,a jego wykonanie jest takie,że gdybym nie zgłosił sam do wydziału komunikacji,to nikt nie doszukał by się w moim samochodzie instalacji,wszystko ukryte.
To nie reklama,chodź na tym forum piszących prawdę ciężko poszukać,na pewno mnie oplują.
ODPOWIEDZ