Jaki akumulator i gdzie kupic ?

Wszystko dla miłośników jedno- i wielo-śladów
szalona1208
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 15 maja 2014, 15:49

Re: Jaki akumulator i gdzie kupic ?

Post autor: szalona1208 »

Witam polecam Akumulatory firmy SAKURA w bardzo dobrej cenie przykładowe ceny
45 (Ah) (L -) 165 zł
52 (Ah) (L -) 200 zł
56 (Ah) (L -) 210 zł
60 ( Ah) (L -) 220 zł to są przykładowe ceny akumulatorów w sklepie AUTO-FULL zapraszamy do zapoznania się z innymi akumulatorami jak i częściami samochodowymi
AUTO-FULL
ul FLORIAŃSKA 100 tel 539 158 106
Piratt
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 8 maja 2015, 13:51

Re: Jaki akumulator i gdzie kupic ?

Post autor: Piratt »

szalona1208 pisze:Witam polecam Akumulatory firmy SAKURA w bardzo dobrej cenie przykładowe ceny
45 (Ah) (L -) 165 zł
52 (Ah) (L -) 200 zł
56 (Ah) (L -) 210 zł
60 ( Ah) (L -) 220 zł to są przykładowe ceny akumulatorów w sklepie AUTO-FULL zapraszamy do zapoznania się z innymi akumulatorami jak i częściami samochodowymi
AUTO-FULL
ul FLORIAŃSKA 100 tel 539 158 106
to słabe macie ceny. za mocny akumulator znanej niemieckiej firmy 74Ah 680A zapłaciłem 285zł :hurra:
Awatar użytkownika
E-A
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 16 lutego 2015, 22:58

Re: Jaki akumulator i gdzie kupic ?

Post autor: E-A »

Oryginał jest zbyt drogi ale potrafi wytrzymać kilkanaście lat. Polecam akumulatory firmy VARTA lub takie które zostały wyprodukowane przez tą samą fabrykę co robi dla VARTY (Johnson Controls)
robertkrajcarz
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 15 lutego 2018, 10:12

Re: Jaki akumulator i gdzie kupic ?

Post autor: robertkrajcarz »

Dobrym pomysłem są według mnie litowo jonowe akumulatory, i nie tylko w jakiś specjalistycznych sportowych maszynach ale też do jazdy na co dzień. Master Sport ma produkować takie rzeczy z tego co wiem, na akumulatory-ms.pl jest do nich kontakt. Li Ion mniej waży, jest szybki w ładowaniu, wygodniejszy w obsłudze, powoli się rozładowuje mnie więcej w przypadku MS ma to być na poziomie 5 % w skali miesiąca.
Awatar użytkownika
JaślaninOn
VIP
VIP
Posty: 871
Rejestracja: 13 lutego 2017, 00:10

Re: Jaki akumulator i gdzie kupic ?

Post autor: JaślaninOn »

Ja osobiście polecam akumulator firmy varta , mnie nie zawiódł kilku znajomych tez posiada z tej firmy i są bardzo zadowoleni .
martinrekk
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 12 lipca 2018, 09:28

Re: Jaki akumulator i gdzie kupic ?

Post autor: martinrekk »

Teraz mam akumulator litowojonowy od Master Sport i ponad 2000 cykli ładowań za mną na pewno. Szybkie ładowanie, więc w ogóle czasu nie tracisz. To chyba najbardziej rozwinięte akumulatory na rynku obecnie, ale nie dam sobie niczego uciąć. Jestem od dawna zadowolony, więc polecam
Halik
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 27 maja 2018, 15:18

Re: Jaki akumulator i gdzie kupic ?

Post autor: Halik »

Bajuto pisze:4 zima leci na jenoxie goldzie, kupowany online, trochę awaryjnie, po padnięciu poprzedniego. Nawet ostatnie mrozy nie zrobiły na nim specjalnego wrażenia. Moje doświadczenie jest takie, że nie ma sensu przepłacać.
W poprzednim aucie na jenoxie z serii gold dociągnąłem do 7 sezonu ale sprzedałem go razem z nim. Obecnie 3 lata i podobnie jak w pierwszym przypadku jestem zadowolony
kamil3
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 436
Rejestracja: 23 maja 2012, 22:32

Re: Jaki akumulator i gdzie kupic ?

Post autor: kamil3 »

Tylko nowy najlepiej na autoryzowanym serwisie samochodowym pozdro
miroN
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 5 kwietnia 2019, 21:11

Re: Jaki akumulator i gdzie kupic ?

Post autor: miroN »

No ja ostatnio przez przypadek w krośnie jak jechałem do lidla wstąpiłem i mi zaproponowali do mojej hondziny oryginalny akumulator w dobrej cenie. W Jaśle takiego nie znalazłem. sklep jest na przeciwko lidla koło cmentarza
Awatar użytkownika
JURT
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 462
Rejestracja: 28 stycznia 2010, 15:20
Lokalizacja: CENTRUM EUROPY

Re: Jaki akumulator i gdzie kupic ?

Post autor: JURT »

Halik pisze: 13 stycznia 2019, 16:33
Bajuto pisze:4 zima leci na jenoxie goldzie, kupowany online, trochę awaryjnie, po padnięciu poprzedniego. Nawet ostatnie mrozy nie zrobiły na nim specjalnego wrażenia. Moje doświadczenie jest takie, że nie ma sensu przepłacać.
W poprzednim aucie na jenoxie z serii gold dociągnąłem do 7 sezonu ale sprzedałem go razem z nim. Obecnie 3 lata i podobnie jak w pierwszym przypadku jestem zadowolony
W moim przypadku jenox gold się nie sprawdził :zly: . Wytrzymał okres gwarancji 2 lata + 3 m-ce i padł. :krzeslem:
Awatar użytkownika
Jorcia211
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 18 listopada 2019, 12:24

Re: Jaki akumulator i gdzie kupic ?

Post autor: Jorcia211 »

Mnie akumulator normalnie wymienili w warsztacie :)
Halik
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 27 maja 2018, 15:18

Re: Jaki akumulator i gdzie kupic ?

Post autor: Halik »

A co robicie ze starymi bateriami? Ostatnio musiałem kupić nowy akumulator do auta żony i jak się okazało można go bez kosztowo oddać. :hurra: z tego co czytałem jenox mocno dba o ten proces - ekologia jest teraz na topie :cool:
Andrzej L
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 23 grudnia 2015, 21:35

Re: Jaki akumulator i gdzie kupic ?

Post autor: Andrzej L »

BOSCH POLECAM!
Halik
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 27 maja 2018, 15:18

Re: Jaki akumulator i gdzie kupic ?

Post autor: Halik »

JURT pisze: 6 kwietnia 2019, 18:26
Halik pisze: 13 stycznia 2019, 16:33
Bajuto pisze:4 zima leci na jenoxie goldzie, kupowany online, trochę awaryjnie, po padnięciu poprzedniego. Nawet ostatnie mrozy nie zrobiły na nim specjalnego wrażenia. Moje doświadczenie jest takie, że nie ma sensu przepłacać.
W poprzednim aucie na jenoxie z serii gold dociągnąłem do 7 sezonu ale sprzedałem go razem z nim. Obecnie 3 lata i podobnie jak w pierwszym przypadku jestem zadowolony
W moim przypadku jenox gold się nie sprawdził :zly: . Wytrzymał okres gwarancji 2 lata + 3 m-ce i padł. :krzeslem:
Znam podobne przypadki Jenoxów u moich znajomych, ale po głębszej analizie okazało się, że w dużym stopniu przyczyniły siędo tego warunki przechowywania asortymentu w sklepie - na to niestety nie ma się wpływu..
Awatar użytkownika
Zynek6
VIP
VIP
Posty: 530
Rejestracja: 19 kwietnia 2013, 21:33

Re: Jaki akumulator i gdzie kupic ?

Post autor: Zynek6 »

W poprzednim samochodzie miałem Jenoxa jezdzilem 3 sezony bez zadnych problemów i teraz też zakupilem jenoxa gold i spisuje się bez zarzutów
ODPOWIEDZ