Ris mot jasło

Wszystko dla miłośników jedno- i wielo-śladów
Awatar użytkownika
Kulfon
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 280
Rejestracja: 10 sierpnia 2014, 13:10

Re: Ris mot jasło

Post autor: Kulfon »

Opisuj. Każdy chce wiedzieć na czym się wyłożyli. Czy proste rzeczy czy skomplikowane ;)
P.S. borsuk gdybyś był z tych co ja to byłbyś bardziej kumaty. póki co to jeszcze dużo wody w wisłoce upłynie xD
VISCA EL BARCA
Weteran
Weteran
Posty: 74
Rejestracja: 7 kwietnia 2010, 18:23

Re: Ris mot jasło

Post autor: VISCA EL BARCA »

Szkoda gadac o tym RIS mocie, wystarczy podjechac do nich i zobaczyc ile jest aut w srodku.. z reguly na podnosniku jest ich firmowe zawsze :XD
Awatar użytkownika
Kulfon
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 280
Rejestracja: 10 sierpnia 2014, 13:10

Re: Ris mot jasło

Post autor: Kulfon »

A może to głównie przez to że ludzie w tym kraju są coraz biedniejsi i nie mają kasy na naprawę? Bo auta wszystkie psują się tak samo jak i 5 lat temu.
Mars1024
Guru
Guru
Posty: 193
Rejestracja: 20 czerwca 2013, 19:43

Re: Ris mot jasło

Post autor: Mars1024 »

NO TAK JESTEŚ JESZCZE MŁODY I WŁAŚNIE >>>> TE 5 LETNIE >>>> 10 LETNIE TO PAN MIETEK ZE SRUBOKRETEM I TROCHE WIEDZY I DAŁO SIE NAPRAWIĆ A TERAZ NO CO SERWIS O I CAŁA PRAWDA MAM 15 LETNIEGO SEATA ŁADNY I NIE POTRZEBUJE SERWISÓW PRZEBIEG TO 165 TYŚ I CO KOLEGO TRZEBA TROCHE PRZEŻYĆ I COŚ W ŻYCIU WIDZIEĆ , A TEN SPONSORING TO TWÓJ WYMYSŁ , OT>>>>>> CO I TYLE W TEMACIE . :dobani:
Awatar użytkownika
Kulfon
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 280
Rejestracja: 10 sierpnia 2014, 13:10

Re: Ris mot jasło

Post autor: Kulfon »

Gów.. wiesz jaki ja jestem to raz xD
Dwa, chodziło mi o to co platforma obywatelska zrobiła w ciągu ostatnich 5 lat, a raczej jak im się udało ZUBOŻYĆ ten kraj. 5 lat temu auta psuły się tak samo jak dziś i twój seat też. Ale ludzie mogli sobie pozwolić na więcej niż tylko ciągłe rachunki i opłaty na każdym kroku. Nie chwal dnia przed zachodem słońca i nie pisz bzdur że nie potrzebuje serwisów bo ja w tym mam swoje doświadczenie i wiem co się w nich sypie na okrągło. Nie napiszę że są to bolączki które spisują to auto na pchnięcie w krzaki, ale bajki możesz opowiadać dzieciom sąsiadki.
"PRZEBIEG TO 165 TYŚ I CO KOLEGO TRZEBA TROCHE PRZEŻYĆ I COŚ W ŻYCIU WIDZIEĆ" :D nie mogę przestać się śmiać :D a ile to kawioru i szampana przy tych przygodach skonsumowałeś...
"10 LETNIE TO PAN MIETEK ZE SRUBOKRETEM" No tak, jakiekolwiek auto z rocznika około 2004 ze śrubokrętem naprawiasz po pijaku, po ciemku z zamkniętymi oczami xD Nic więcej Pan Mietek posiadać nie musi. Kielon na rozluźnienie i do roboty :D

Jaki sponsoring kolego? Piątkową fazę już masz? Sponsoring to ja mogę sypnąć jak masz ładną siostrę albo kuzynkę :hyhy:
Mars1024
Guru
Guru
Posty: 193
Rejestracja: 20 czerwca 2013, 19:43

Re: Ris mot jasło

Post autor: Mars1024 »

za młody jesteś i niechce ABYŚ MI BUTY CZYŚCIŁ.
A JAK JA JEZDZIŁEM MALUCHEM TO TY NA STOJAKA WPADAŁEŚ POD WERSALKE.
tak wiec jesteś znawcą w samochodach TO DO DZIEŁA I WIDZE ŻE JESTEŚ FACHMANEM , A CO DO COITKI SIOSTRY ZONY TO TRZEBA CHŁOPA A NIE JAKIEGOS JAK SIE NAZWAŁEŚ kulfona . :mur:
Awatar użytkownika
Kulfon
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 280
Rejestracja: 10 sierpnia 2014, 13:10

Re: Ris mot jasło

Post autor: Kulfon »

Po co te buty czyścisz jak po wyjściu z chałupy i tak znów wleziesz w kurze g... xD Nie nadwerężaj się.
Czy to twój maluch? xD http://img.wiocha.pl/images/1/5/1552098 ... 93568b.jpg
Nie jestem fachmanem czy jak to tam u was określają. Ciotka może być za stara, siostrę musiałbym zobaczyć, a żony to sobie pilnuj chyba że masz jakiś dziwny fetysz ;)
kamil3
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 436
Rejestracja: 23 maja 2012, 22:32

Re: Ris mot jasło

Post autor: kamil3 »

Oddałem Samochód do Rismotu jako profesjonalnego Serwisu w jasle Poniewaz miałem Problem z wtryskami.Samochód postał pare dni w serwisie po odbiorze Samochodu samochód zgasł mi w połowie drogi.Zapewniano mnie ze wtryski w samochodzie zostały wymienione a okzało sie ze zostały tylko przeczyszczone.Nie polecam nie profesjonalna obsługa i naciaganie na koszty.!!!!!!!
Awatar użytkownika
Kulfon
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 280
Rejestracja: 10 sierpnia 2014, 13:10

Re: Ris mot jasło

Post autor: Kulfon »

ile zapłaciłeś?
borsuk 1.8
VIP
VIP
Posty: 606
Rejestracja: 5 listopada 2011, 17:19

Re: Ris mot jasło

Post autor: borsuk 1.8 »

Kulfon pisze:ile zapłaciłeś?
I w jakim aucie???
krolik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 398
Rejestracja: 14 września 2011, 21:54

Re: Ris mot jasło

Post autor: krolik »

Ja naprawiam tam 2 razy auto w ciągu dwóch lat raz to był rozrzad drugi raz sprzęgło i jestem zadowolony. Drodzy sa Ale solidnie.
Krzysztof123
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 19 stycznia 2013, 15:59

Re: Ris mot jasło

Post autor: Krzysztof123 »

Ten kto zna ten Serwis Bęndzie wiedział Gdzie już nie naprawiać samochodu Jednym słowem Porażka o mechanikach nie wspominającc :dobani:
cium26
Mistrz
Mistrz
Posty: 93
Rejestracja: 16 lutego 2011, 22:19

Re: Ris mot jasło

Post autor: cium26 »

Ris Mot to najgorszy serwis jaki może być. Nie polecę go nikomu. PORAŻKA i ZERO KOMPETENCJI !!!
kapustajestpusta
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 382
Rejestracja: 1 marca 2014, 23:24

Re: Ris mot jasło

Post autor: kapustajestpusta »

cium26 pisze:Ris Mot to najgorszy serwis jaki może być. Nie polecę go nikomu. PORAŻKA i ZERO KOMPETENCJI !!!
Podaj swój przypadek, tak to każdy potrafi napisać, a może nie masz samochodu tylko wujek tak mówił :D
rudy102
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 4 października 2011, 15:17

Re: Ris mot jasło

Post autor: rudy102 »

No właśnie jaki samochód oddałes do regeneracji wtrysków i ile zapłaciłeś,czyszczenie wtrysków to około 8 dych od sztuki,czyli liczba wtrysków razy 80zł,wymiana wtrysków to średni minimalny koszt 1000zł za sztukę,też prosty rachunek,regeneracja to przedział od 400 do 600 zł za sztukę.Teraz podaj cenę to zobaczymy za co zapłaciłeś i markę samochodu oraz silnika.Podając te ceny nie mam na myśli samochodów ze zwykłymi wtryskami gdzie wystarczy wymienić końcówkę wtryskiwacza i ustawić ciśnienie.
Po drugie oddając samochód do naprawy uzgadniacie zakres naprawy i pytacie o przybliżoną kwotę za usługę.Każda dodatkowa czynność czy naprawa powinna być konsultowana z Wami(przecież chyba zostawiacie swój numer telefonu) przez warsztat i musi byc na to wyrażona Wasza zgoda po przynajmniej telefonicznym kontakcie.Tak postępuje każdy szanujący się warsztat.
Zablokowany