Nalepszy sklep motoryzacyjny

Wszystko dla miłośników jedno- i wielo-śladów

Moderatorzy: paul_proteus, President

Re: Nalepszy sklep motoryzacyjny

Postprzez rjarek » 5 grudnia 2013, 21:40

Jasmot
rjarek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez mateusz2566 » 6 grudnia 2013, 20:23

nie wiem jak dzisiaj wygląda sytuacja w Jasmocie ale we wtorek byłem tak i wszystko w sklepie było przewrócone. Wszystkie regały oprócz oleju.
mateusz2566
Guru
Guru

Postprzez Mars1024 » 7 grudnia 2013, 08:08

TAK TYLKO >>>>>>> JASMOT <<<<<<< = JANUSZ i SYN = Mistrzostwo świata. :ok:
PORADZĄ >>>>> ZAWSZE = SZYKO i SPRAWNIE !!!!!!!
POLECAM :hurra:
Mars1024
Guru
Guru

Postprzez czekoladowamilka » 15 stycznia 2014, 11:29

Ja nie znam się na motoryzacji, moim samochodem zajmuje się mąż więc jak trzeba to on jeździ po sklepach. Ostatnio jednak trafiłam na http://nexterio.pl/0,14834,Pokrowce-maty-dywaniki.html i chciałam sobie kupić nowe dywaniki i jakieś akcesoria do odśnieżania. Z tego co widziałam sklep jest bardzo dobrze wyposażony:)
czekoladowamilka
Stały bywalec
Stały bywalec

Postprzez dyziu » 16 stycznia 2014, 16:49

Gdy potrzebuję części "na już" to najłatwiej i w przystępnych cenach kupuję u P. Krawczyka który ma sklep za rondem w stronę Pilzna. Wg google.pl 17 Stycznia 73, Jasło
dyziu
Bywalec
Bywalec

Postprzez czekoladka88 » 1 sierpnia 2014, 08:39

Ja bardzo sobie cenię sklep http://www.xenon-serwis.pl/ :) Wymienialiśmy tam w zeszłym miesięcy oświetlenie w dwóch autach. Wszystkie części doszły do nas szybko, zapłaciliśmy mniej, no i w efekcie montaż u mechanika też mniej odbił się na naszych kieszeniach.
czekoladka88
Bywalec
Bywalec

Postprzez shift1 » 2 sierpnia 2014, 07:56

Nie wiem czy najlepszy ale co do cen to zdecydowanie mogę polecić sklep na końcu ul.Szkolnej na światłach z Mickiewicza , kupowałem tam parę razy już i różnica widoczna jak diabli :cwaniak:
shift1
Stały bywalec
Stały bywalec

Postprzez erosek » 14 sierpnia 2014, 10:55

Jeżeli chodzi o kantor internetowy to chyba największych sklepem z częściami samochodowymi w kraju jest http://www.motointegrator.pl/
Części zamówić można właściwie codziennie, nie robią też problemu ze zwrotem jeżeli coś nie będzie pasowało. Mają też bardzo duży wybór opon, można także otrzymać fachową pomoc w ich doborze (większość ma problem z tymi numerkami - czy na pewno będą pasowały na dany rozmiar felgi). Fajną opcją jest również możliwość zdalnego zarezerwowania wizyty. W Jaśle współpracuje z nimi 7 warsztatów.
erosek
Doświadczony
Doświadczony

Postprzez erosek » 14 sierpnia 2014, 12:45

erosek napisał(a):Jeżeli chodzi o kantor internetowy to chyba największych sklepem z częściami samochodowymi ...

Oczywiście nie chodzi kantor internetowy tylko o sieć (ktoś mnie zagadał podczas pisania postu, a niestety nie można go edytować) Fopa z mojej strony :)
erosek
Doświadczony
Doświadczony

Postprzez paolo » 9 września 2014, 08:26

Witam. Ja u Łukasza zapłaciłem za dwie żarówki led więcej niż za 10 szt z przesyłką na allegro, takie same.
paolo
Debiutant
Debiutant

Postprzez Kulfon » 11 września 2014, 15:52

paolo napisał(a):Witam. Ja u Łukasza zapłaciłem za dwie żarówki led więcej niż za 10 szt z przesyłką na allegro, takie same.

I o 15zł taki płacz? xD
Kulfon
Guru
Guru

Postprzez piterb » 12 września 2014, 15:21

http://www.romet.pl/

Chyba nikomu nie muszę tłumaczyć co możecie tam kupić :)
piterb
Guru
Guru

Postprzez bno » 12 września 2014, 21:15

Ja tylko na necie kupuje. W stacjonarnych nigdy nic nie ma - ewentualnie muszą sprowadzić i trzeba czekać kilka dni.
bno
Debiutant
Debiutant

Postprzez Infino » 15 października 2014, 10:01

Też najczęściej kupuje przez net. Używane części na allegro lub przez tablice.

erosek napisał(a):Jeżeli chodzi o sklep internetowy to chyba największych z częściami samochodowymi w kraju jest http://www.motointegrator.pl/
Części zamówić można właściwie codziennie, nie robią też problemu ze zwrotem jeżeli coś nie będzie pasowało. Mają też bardzo duży wybór opon, można także otrzymać fachową pomoc w ich doborze (większość ma problem z tymi numerkami - czy na pewno będą pasowały na dany rozmiar felgi). Fajną opcją jest również możliwość zdalnego zarezerwowania wizyty. W Jaśle współpracuje z nimi 7 warsztatów.

Też kilka razy u nich zamawiałem - to w końcu Inter Cars, mają rozbudowaną sieć sprzedaży - więc są dobrze wyposażeni.
Infino
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Postprzez Kulfon » 15 października 2014, 16:26

Infino napisał(a):Też najczęściej kupuje przez net. Używane części na allegro lub przez tablice.

Równie dobrze można jeździć na złom - to samo przywieziesz xD

Infino napisał(a):to w końcu Inter Cars, mają rozbudowaną sieć sprzedaży - więc są dobrze wyposażeni.

Każda większa hurtownia jest dobrze wyposażona, w szczególności w te najtańsze dziadowskie zamienniki na które ludzie tak się rzucają po to by na końcu przepłacić dwa razy xD
Inter Cars ma drogie ceny wyjęte z [...].
Kulfon
Guru
Guru

Poprzednia strona

Powrót do Motoryzacja