Posiadacze motorowerów łączcie sie!!

Wszystko dla miłośników jedno- i wielo-śladów
Schwalbe
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 15 marca 2007, 22:09
Lokalizacja: Jasło

Posiadacze motorowerów łączcie sie!!

Post autor: Schwalbe »

Witam. Pisze post na forum bo wiem że w Jaśle jest mnóstwo posiadaczy simków, jawek i innych jednośladów o małej pojemności, którzy przęglądają to forum-dopisujcie sie do tego posta. Może np. uda nam sie gdzies w tym sezonie wyskoczyć fajną chmarką, pogadać, zaprezentować sie... Piszcie bo widze że jest nas coraz więcej a każdy jeździ sam..osobiście znam mało jeżdżących ludzi a szkoda..bo wiem że jazda samemu po pewnym czasie sie nudzi, a pogadać o motorku też nie ma z kim za bardzo.Mam nadzieje że to sie zmieni:) Masz motor...pisz!
Pozdrawiam
Schwalbe

[ Dodano: 23 Marzec 2007, 15:40 ]
No! nie wierze ,że nikt kto przeglądałby to forum nie śmiga na motorku:>
Kaw
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 16 kwietnia 2007, 23:24
Lokalizacja: z nienacka

-

Post autor: Kaw »

Ja mam skuter 50ccm Peugeot Elystar, codziennie jestem nim na mieście myślę że wielu motorowerzystów mnie kojarzy, :hyhy:
Deczko nudzi mnie jazda "w pojedynkę" chciałbym kogoś poznać i od czasu do czasu sie przejechać. :cool:
Od razu mówię że nie ciekawi mnie ściganie, tak sobie pojeździć (45-50km/h)
moje gg: 418956 często niewidoczny

Schwalbe, chętnie sie przejadę z Tobą



Nie no, 100 "wejść" a nikt nie chce gdzieś wyskoczyć na swoim motorowerze :zalamany: ?
Schwalbe
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 15 marca 2007, 22:09
Lokalizacja: Jasło

Re: Posiadacze motorowerów łączcie sie!!

Post autor: Schwalbe »

Spoko nie ma sprawy-ugadamy sie na gg. No wiec jest już jedna osoba, a gdzie reszta? :suchy:
Kaw
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 16 kwietnia 2007, 23:24
Lokalizacja: z nienacka

-

Post autor: Kaw »

Zaprzaszamy wszystkich - im więcej nas tym lepiej, fajnie jest tak pojeździć w grupie

[ Dodano: 22 Kwiecień 2007, 22:27 ]
Dziś (w niedziele) odbył się trzyosobowy "zlot" JASłO DARK 50CMM :hyhy: - brakowało tam ciebie - [you]! i twojej maszyny :zalamany: . Masz okazję się zrewanżować - napisz tutaj, przejedziemy się gdzieś całą grupą. ;)
Fisher
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 24 kwietnia 2007, 19:41
Lokalizacja: Jasło

Re: Posiadacze motorowerów łączcie sie!!

Post autor: Fisher »

Serdecznie zapraszam wszystkich posiadaczy swoich jednośladów na kolejny zlot JASłO DARK 50CMM :hyhy: !!! i na małą przejazdzkę po naszym pięknym mieście mam nadzieje ze będzie nas więcej niż trzy osoby!!! Ja mam skuter dziwnej marki san yang ale najważniejsze że jezdzi i nie bójcie sie pokazać swoich maszyn!!! Serdecznie zapraszam!!! :cool:
Kaw
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 16 kwietnia 2007, 23:24
Lokalizacja: z nienacka

-

Post autor: Kaw »

No właśnie, ważne żeby miało 2 kółka, silnik nie większy niż 100cm i jeździło, Jak masz coś takiego to zapraszam, napisz i pojeździmy :D
Schwalbe
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 15 marca 2007, 22:09
Lokalizacja: Jasło

Re: Posiadacze motorowerów łączcie sie!!

Post autor: Schwalbe »

Słuchajcie spotkanie "jednośladów z silnikiem" - niedziela(29) godz. 20:00, parking kolo kościoła fary. Im wiecej nas bedzie tym lepiej. Pozdrawiam :hyhy:
Meaglar
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 235
Rejestracja: 25 czerwca 2006, 16:17

Re: Posiadacze motorowerów łączcie sie!!

Post autor: Meaglar »

Nie chcę Wam robić przykrości pojawiając się z moją maszyną - YAMAHĄ MT-01 :) Ale jeśli jesteście zdesperowani to możemy się pościgać.
Diodak

Re: Posiadacze motorowerów łączcie sie!!

Post autor: Diodak »

A gdzie śmigasz na tej jamaszce, bo pomimo dobrego wzroku to takiej w Jaśle jeszcze nie zaobserwowałem?

A tak w ogóle ktoś z forum jeździ czymś na co trzeba mieć kategorię A?
Kaw
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 16 kwietnia 2007, 23:24
Lokalizacja: z nienacka

Re: Posiadacze motorowerów łączcie sie!!

Post autor: Kaw »

Zapraszamy wszystkich (przypominam) na jednośladach DO 100ccm pojemności. Spotkanie w niedziele o 20 na parkingu pod kościołem farnym.
Schwalbe
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 15 marca 2007, 22:09
Lokalizacja: Jasło

Re: Posiadacze motorowerów łączcie sie!!

Post autor: Schwalbe »

Meaglar pisze:Nie chcę Wam robić przykrości pojawiając się z moją maszyną - YAMAHĄ MT-01 :) Ale jeśli jesteście zdesperowani to możemy się pościgać.
Meaglar cieszymy się że stać Cie na taki motor ale pomiędzy spotkaniem a ściganiem sie jest subtelna różnica - to raz, a dwa to nie ta pojemność bo 1700 a 50 to też jest różnica :/ Także dziekujemy za propozycje ale pościgaj sie z kimś równym sobie jak potrzebujesz adrenalinki :]

[ Dodano: 29 Kwiecień 2007, 21:17 ]
Spotkanie jak na początek całkiem całkiem. Przyjechało 10 maszyn :D .Powtórka za tydzien o tej samej porze :hyhy: Spotykamy sie niezależnie od pojemności ale bez wyścigów :] . Pozdrawiam i zapraszamy nastepnym razem.

[ Dodano: 29 Kwiecień 2007, 21:20 ]
a tu fotka ze spotkanie
Kaw
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 16 kwietnia 2007, 23:24
Lokalizacja: z nienacka

Re: Posiadacze motorowerów łączcie sie!!

Post autor: Kaw »

Dla mnie spotkanie było super, na niedziele zapowiada się 15 maszyn. :hyhy:
Zapraszamy właścicieli maszyn o każdej pojemności, lecz takich którzy potrafią jeździć z prędkościami 45-50km/h. Spotykamy się by pogadać i pojeździć po mieście. Ściganie odpada.
Jak sie wybiorę :( w niedziele to będą lepsze zdjęcia.

[ Dodano: 6 Maj 2007, 05:28 ]
Dziś (niedziela), o 20 na parkingu pod kościołem farnym odbędzie się kolejne Jasło Dark 50ccm

Mi się zepsuł motorek :dontgetit: i nie przyjadę, Schwalbe poszła cewka i też nie wpadnie :suchy: (fatum czy co?)

No ale Fisherowi chodzi wymiatacz i obiecał przyjechać i zapoda tutaj jakieś zdjęcia z cyfrówki.
Zapraszam wszystkich, pomimo naszej nieobecności będzie z 8 osób
Fisher
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 24 kwietnia 2007, 19:41
Lokalizacja: Jasło

Re: Posiadacze motorowerów łączcie sie!!

Post autor: Fisher »

Kolejne nasze spotkanie Jasło Dark 50ccm odbędzie sie na parkingu za kościołem farnym w niedziele o godzinie 20. Wszystkich posiadaczy luksusowego sprzętu zapraszam i tego mniej luksusowego także! Przywiozę cyfrówkę i porobimy kilka fotek dla upamiętnienia naszego spotkania, będzie można obejrzeć je na forum. Zapraszajcie swoich znajomych, przyjaciół im więcej nas będzie tym lepiej.
Serdecznie zapraszam!!!!!!!!!!!!!! :cool:
Kaw
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 16 kwietnia 2007, 23:24
Lokalizacja: z nienacka

Re: Posiadacze motorowerów łączcie sie!!

Post autor: Kaw »

Nie ważne na czym i gdzie produkowane ale żeby miało 2 kółka i jeździło. Podkreślam że podczas spotkania będzie przejazd 45-50km/h ulicami naszego miasta. Nie ścigamy się.
I weźcie z 2l paliwa, żeby nie brakło jak ostatnio. :zalamany:

Moja maszynka chodzi, Schwalbe też działa, Fisher śmiga cały tydzień (z ogłoszeniami spotkania) więc przy dobrym wietrze będzie z 15 osób. Zapraszamy wszystkich, będą pamiątkowe fotki tu na forum.

Tradycyjnie widzę wszystkich, zjednośladowanych ;), w najbliższą niedzielę o 20 pod kościołem farnym
Schwalbe
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 15 marca 2007, 22:09
Lokalizacja: Jasło

Re: Posiadacze motorowerów łączcie sie!!

Post autor: Schwalbe »

No nie wiem czy planowany przejazd bo chyba żeby przejechać ulicami po dwa motorki na pas jezdni to trzeba mieć pozwolenie ale co tam :hyhy:. Kurde szkoda ze na forum pisze tylko 3 użytkowników :/ tymbardziej ze temat oglądalo juz dużo, dużo więcej. :chytry:

[ Dodano: 17 Maj 2007, 10:22 ]
Witam ze względu na niepasujący termin spotkań - niedziela 20:00 przełożone zostały na każdy piątek godzina 20:00. Pozdrawiam i zachęcam do udziału, nerka
ODPOWIEDZ