Posiadacze motorowerów łączcie sie!!

Wszystko dla miłośników jedno- i wielo-śladów
Hejowiec
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 206
Rejestracja: 6 lipca 2006, 11:54
Lokalizacja: Jasło

Re: Posiadacze motorowerów łączcie sie!!

Post autor: Hejowiec »

Własnie niedawno stalem sie posiadaczem piknej Jawki 20p. Od poniedzialku zaczynam gruntowny remont :D (przy znacznej pomocy innych osob) mam nadzieje ze juz niedlugo wyjade na miasto :cool:
Schwalbe
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 15 marca 2007, 22:09
Lokalizacja: Jasło

Re: Posiadacze motorowerów łączcie sie!!

Post autor: Schwalbe »

Witam
Troche widze zapomniany temat, a szkoda. Jest troche więcej wolnego czasu teraz, może by sie gdzieś spotkać? Chętni piszcie, im nas wiecej tym lepiej;)
Awatar użytkownika
szara eminencja
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 331
Rejestracja: 27 kwietnia 2007, 22:29
Lokalizacja: Niewidomsko

Re: Posiadacze motorowerów łączcie sie!!

Post autor: szara eminencja »

Witam.
Nie wiecie może ile można wziąć za Jawkę?? Bo jestem posiadaczem takiego sprzętu (rama Rometa, silnik 3-biegowy Jawki) zarejestrowanego opłaconego i na chodzie, aczkolwiek wymagającego jeszcze pewnych napraw.
Schwalbe
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 15 marca 2007, 22:09
Lokalizacja: Jasło

Re: Posiadacze motorowerów łączcie sie!!

Post autor: Schwalbe »

szara eminencja pisze:Witam.
Nie wiecie może ile można wziąć za Jawkę?? Bo jestem posiadaczem takiego sprzętu (rama Rometa, silnik 3-biegowy Jawki) zarejestrowanego opłaconego i na chodzie, aczkolwiek wymagającego jeszcze pewnych napraw.
Słuchaj to jest Romet Ogar, chyba swojego czasu takie wychodziły. Wiesz co rzuć okiem na allegro tam bedziesz miał orientacyjne ceny tych motorowerów. Żaden ze mnie ekspert, tymbardziej, że sprzetu nie widziałem na oczy ale z 600 mysle mógłbyś wziąć ale tak jak mówie to "tak na oko".
fugiel
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 30 czerwca 2008, 13:04
Lokalizacja: Jasło

Re: Posiadacze motorowerów łączcie sie!!

Post autor: fugiel »

Witam... jestem posiadaczem Piaggio Typhoona i z chęcią z kimś sobie bym pojeździł. Mam czarny skuter, często widać mnie na mieście samego... :dontgetit:

Macie jakieś konkretne plany co do spotkania i jazdy? Z chęcią się przyłączę...
Schwalbe
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 15 marca 2007, 22:09
Lokalizacja: Jasło

Re: Posiadacze motorowerów łączcie sie!!

Post autor: Schwalbe »

No myślałem o jakimś wypadzie na klimkówke w jakąś sobote lub niedziele np. Ale w sumie mozna sie spotkać na mieście wieczorem na początek, w tamtym roku coś takiego wypaliło i było całkiem fajnie. Ale poki co jest nas za mało, jeżeli macie na coś takiego ochote dopisujcie sie.
Pozdrawiam
Schwalbe
fugiel
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 30 czerwca 2008, 13:04
Lokalizacja: Jasło

Re: Posiadacze motorowerów łączcie sie!!

Post autor: fugiel »

Hmm... może zróbcie listę z użytkowników tego forum kto jest chętny na taki wypad. Swoją drogą jak będzie nas choćby 5 to już jest rzecież coś. Weźmy się jakoś umówmy... nie musi nas być Bóg wie ile...
Schwalbe
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 15 marca 2007, 22:09
Lokalizacja: Jasło

Re: Posiadacze motorowerów łączcie sie!!

Post autor: Schwalbe »

No w sumie fugiel jest nas 3, bo gadałem z kumplem i pojedzie. Oczywiście jak ma ktoś ochote może zabrać sie z nami, bo narazie to zero odzewu a przegladnięć ponad 2500(?) Fugiel słuchaj może jutro wpółdo 10 koło basenu, pojeździmy coś?
fugiel
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 30 czerwca 2008, 13:04
Lokalizacja: Jasło

Re: Posiadacze motorowerów łączcie sie!!

Post autor: fugiel »

Sorry... ale mnie nie było w domu przez kilka dni. Zagadaj do mnie na moje gg(masz w profilu) to uzgodnimy wszystko...

Ludzie zgłaszajcie się....
Fisher
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 24 kwietnia 2007, 19:41
Lokalizacja: Jasło

Re: Posiadacze motorowerów łączcie sie!!

Post autor: Fisher »

Witam! Ja brałem udział w zeszłym roku w tym przedsięwzięciu ale jakoś frekwencja nie dopisywała umówmy sie może na popołudnie w któryś dzień i razem ze mną przyjechało by jeszcze 2 gości tylko musi być to popołudnie bo wieczorem ja nie zbyt dam rade i jeden z nich podobnie. Czekam na propozycje terminu i miejsca.
Schwalbe
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 15 marca 2007, 22:09
Lokalizacja: Jasło

Post autor: Schwalbe »

Może wtorek za tydzień, godzina 5?
Despekt
Obyty
Obyty
Posty: 50
Rejestracja: 8 lipca 2008, 19:15
Lokalizacja: tam z tyłu, po prawej stronie

Re: Posiadacze motorowerów łączcie sie!!

Post autor: Despekt »

Heh, sam jestem posiadaczem niemieckiej ryczącej maszynki zwanej simsonem, i to w dodatku już zabytkowy ;) Chętnie bym wziął udział w takim zlocie ale po pierwsze primo musiałbym naprawić ten diabelski pomiot i, po drugie primo bądź secundo, być tak z rok młodszy i 15kg lżejszy :P
fugiel
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 30 czerwca 2008, 13:04
Lokalizacja: Jasło

Re: Posiadacze motorowerów łączcie sie!!

Post autor: fugiel »

Ejj noo... więc jak? Łączymy się wybieramy gdzieś pojeździć? Uzgodnijmy jakąś konkretną datę i godzinę i po sprawie. Jak będzie nas z 5 osób to już nie będzie źle...:)
ODPOWIEDZ