Pożyczka gotówkowa - chwilówka?

Dział w którym znajdują się usunięte tematy. Tematy i posty umieszczone w tym dziale nie są wyświetlane na stronie głównej portalu, w wyszukiwarce, oraz nie zwiększają licznika postów.

Moderator: paul_proteus

Re: Pożyczka gotówkowa - chwilówka?

Postprzez magic890 » 4 listopada 2016, 00:41

wszystko jest dla ludzi, jeśli potrafisz spłacić, to nic tylko brać taką chwilówkę:)
magic890
Debiutant
Debiutant

Postprzez mazurek » 17 listopada 2016, 10:28

Czy oprócz współczynnika RRSO na coś jeszcze należy zwracać uwagę?
mazurek

Postprzez Izka123 » 13 marca 2017, 15:37

To jest chyba nasza indywidualna sprawa jaka pożyczka będzie dla nas lepsza. Przede wszystkim istotne jest, żeby decydować się na takie kwoty, które W TERMINIE zwrócimy. Ja wolę
https://latwapozyczka.pl/czy-pozyczka-r ... wiazaniem/. Znam siebie i wiem, że mogłabym mieć problem z zorganizowaniem gotówki na zwrot w trakcie 30 dni. Z ratalek korzystałam raz , gdy chciałam zakupić termomiks, a mąż powiedział że jest to tylko mój wymysł. Tylko, że on nie rozumie jak ciężko jest pogodzić bycia matką dwójki dzieci (6 i 4 lata) z pracą zawodową. Przecież każda matka chce karmić swoje dzieci jak najzdrowiej, a w termomisie ustawiasz na noc zupę rano masz gotową. Zrobisz w nim majonez, domową kostkę rosołową itd. Kupiłam, a raty rozłożyłam sobie na pół roku. Odpowiednio dopasowane raty do moich finansów pozwoliły mi bez problemu oddać wszystko według harmonogramu spłat. Więc ja osobiście polecam ratalki.
Izka123
Początkujący
Początkujący

Postprzez kajkosz » 11 maja 2017, 17:33

Najlepsze pożyczki chwilówki online. http://superchwilowki.pl/ Zestawienie wszystkich, nowych chwilówek w jednym miejscu. Porównanie chwilówek po kwocie i terminie spłaty.
kajkosz
Debiutant
Debiutant

Postprzez justynar » 29 czerwca 2017, 11:11

Jeśli chce się zaciągnąć jakąś pożyczkę to trzeba się dobrze zastanowić. Najlepiej kilka razy.
justynar
Debiutant
Debiutant

Postprzez KamilMarek » 9 lutego 2018, 19:52

Pożyczki są takie łatwe jak sie to pokazuje a tez bez zaświadczeń to już istat prostota. polecam ja zaciągnełem pożyczke na 1500 zł i dostałem w 15 minut, szczerze nie wierzylem ze to możliwe
KamilMarek

Postprzez Wacek11 » 17 lutego 2018, 13:52

Ostatnio korzystam jedynie z pożyczek bez dodatkowych opłat, poszukuje je tu- https://marketpozyczka.pl. Czytam komentarzy, porównuję warunki, potem jedynie kontroluję oddanie i nie spłacam żadnych prowizji))
Wacek11
Debiutant
Debiutant

Poprzednia strona

Powrót do Usunięte tematy