Mieszkaniec Skołyszyna nagrwa kierowców i donosi

Dział w którym znajdują się usunięte tematy. Tematy i posty umieszczone w tym dziale nie są wyświetlane na stronie głównej portalu, w wyszukiwarce, oraz nie zwiększają licznika postów.

Moderator: paul_proteus

Re: Mieszkaniec Skołyszyna nagrwa kierowców i donosi

Postprzez stop agresji » 24 marca 2015, 12:18

Apropos Haken berego cos nagle dziwnie ucichł czyzby go brutalne zdemaskowanie zabolało
stop agresji
Guru
Guru

Postprzez stop agresji » 24 marca 2015, 12:19

To samo sie tyczy do skoda 11 (krzysztofa ś z nawsia brzosteckiego ps "ARNOLD" :)TEZ GO CHYBA ZABOLAŁO
stop agresji
Guru
Guru

Postprzez stop agresji » 24 marca 2015, 12:40

Hackenbush napisał(a):
stop agresji napisał(a):Apropos Haken berego cos nagle dziwnie ucichł czyzby go brutalne zdemaskowanie zabolało

jestem jestem:-) z tym demaskowaniem to ty nie jesteś taki dobry koleżko

Dziwne ze od czasu kiedy powiedziało ci sie kim jesteś ani słowa nie napisałeś a wcześniej od koniobijców wyzywałeś panie policjancie
stop agresji
Guru
Guru

Postprzez stop agresji » 24 marca 2015, 12:56

A to jedna osoba jest np. o inicjale t m????????? jasno to mówi????moze dla ciebie
stop agresji
Guru
Guru

Postprzez stop agresji » 24 marca 2015, 13:01

to jeżeli nie jestes policjantem to co sie tak obruszasz,powiedziec komus PANIE POLICJANICE to obelga????? Np małe dzieci pytajac sie ich kim chciałbys zostac ????? odpowiadają POLICJANTEM :)
stop agresji
Guru
Guru

Postprzez stop agresji » 24 marca 2015, 13:56

Hackenbush napisał(a):człowieku, występujesz tu na forum pod nic nikomu nie mówiącym nickiem, nie przedstawiłeś się z imienia i nazwiska, nie powiedziałeś kim jesteś, gdzie mieszkasz i zarzucasz komuś że cie obraził, jeśliby np. ktoś napisałby że pan Jacenty Golibroda to c.., k... i coś tam jeszcze, to wtedy możesz go do sądu pozwać, ale ty jesteś tu jako anonimowy nick i sam obrażasz innych. Ale ty tu robisz błąd bo podajesz imiona i nazwiska, inicjały jasno określając kto to jest, więc nie zdziw się jak ktoś poczuje się urażony, bo ty wskazujesz na konkretne osoby i je obrażasz. Mnie nie obraziłeś, bo nie jestem tą osobą o którą ci chodzi, a którą nazywałeś go cwelem. z mojego konta korzysta kilka osób, ale nie ta o którą ci chodzi:-)

Z resztą z mojego konta korzysta jeszcze dwie osoby syn 12 lat i córka 10 lat i nie wiem co oni tam moga pisać .Loguje sie automatycznie po wejsciu na stronę :) :dontgetit: sam zresztą wiesz co dzieci potrafia nawywijac nieprawdaż ???
stop agresji
Guru
Guru

Postprzez stop agresji » 24 marca 2015, 14:04

To czyli zgadzasz sie ze trzeba nagrywac piratów drogowych????????/ :super: :super: :super: :super:
stop agresji
Guru
Guru

Postprzez stop agresji » 24 marca 2015, 14:14

Po to istnieje cos takiego jak forum zeby sobie podyskutować a jak ci nie pasuje to nie musisz w niej brac udziału,nikt cie tu nie zapraszał i jak sie nie bedziesz "MĄDRZE ' UDZIELAŁto nikt za tobą tu płakał nie bedzie,mozesz sobie iśc do tematu "GDZIE PRZETOCZYĆ TARCZE HAMULCOWE" :)
stop agresji
Guru
Guru

Postprzez stop agresji » 29 marca 2015, 00:14

no własnie suma sumarum ,tego sie nikt nie czepił w jaki sposób osioł wyprzedzał ale że smieciarke to wielkie halo było.....Ale szkoda tematu wałkować bo do niektórych jak"GROCHEM O SCIANE" :)
stop agresji
Guru
Guru

Postprzez basiacy » 2 listopada 2016, 20:03

Witam

mam pytanie czy p. S. Owsiak to ten, który nagrywa kierowców?
basiacy

Postprzez t34 » 16 stycznia 2017, 15:31

basisty ciebie też ktoś nagrał?
t34

Postprzez t34 » 16 stycznia 2017, 15:32

baciacy ciebie też ktoś nagrał?
t34

Postprzez Basiacy » 19 stycznia 2017, 20:54

Tak, jestem już po sprawie w sądzie
Basiacy

Postprzez Active. » 8 marca 2018, 14:07

Witam. Ja jestem przed sprawa sądową. Najechalem 1 kołem na linie ciągła. Chce robić odwołanie i zapytać o legalizację nagrania o powołanie biegłego bo może być to zmanipulowane jeżeli jest to tylko kopia. Kolego i jak po rozprawie ?
Może jakieś zbiorowe spotkanie zrobimy i to odwiedzimy z kwiatami.
Active.

Poprzednia strona

Powrót do Usunięte tematy