Wymiana sprzęgła, gdzie?

Dział w którym znajdują się usunięte tematy. Tematy i posty umieszczone w tym dziale nie są wyświetlane na stronie głównej portalu, w wyszukiwarce, oraz nie zwiększają licznika postów.

Moderator: paul_proteus

Re: Wymiana sprzęgła, gdzie?

Postprzez fermec1 » 22 kwietnia 2015, 22:06

Lepiej by było dla niego ,przeprosić mnie na forum, bo nie podaruje mu tego i te trzy paragrafy będą mu ciążyły .
fermec1
Początkujący
Początkujący

Postprzez RIKOW » 3 maja 2015, 09:33

fermec1 napisał(a):
RIKOW napisał(a):o tym marcinie z auto-gam to już całe jasło wie co to za cwaniaczek,przecież tak nie można klientów traktować.ale to jego sprawa,kiedys może podjade i opiszę jakie wrażenia

Dokładnie tak jak piszesz miałem osobiście z nim kontakt nie dość że mnie oszukał i próbował wyłudzić dodatkową kasę za usługę to jeszcze oskarżył mnie o kradzież ŻENADA .Nie podaruję mu tego i zapłaci za wszystko .Umówiłem się z nim na montaż haka i czujników tył przód ( mój hak plus wiązka ,moje czujniki) miało to kosztować wraz z podpięciem elektrycznym 320 zł po przyjeździe do pseudo warsztatu pan Łaska Marcin obejrzał czujki i hak i podniósł się o 80 zł to razem 400 zł
miało to być zrobione w 1 dzień auto przestało pól dnia pod drzwiami warsztatu w efekcie czego nie zdążył wykonać usługi.Prowizorycznie poskładał mój samochód i powiedział żebym przyjechał na drugi dzień rano po czym kazał zapłacić omówioną kwotę 400 zł tłumacząc to tym iż na drugi dzień mógłbym już nie przyjechać do niego a zostało tylko podpiąć instalację i tak się stało.Rano drugiego dnia jeden pracownik pól dnia próbował poprawić to co było żle zamontowane dnia poprzedniego a drugie pól dnia nieudolnie próbował podłączyć instalacje.Po upływie kolejnej dniówki auto nadal nie skończone i rozebrane wtedy pan Łaska oznajmił mi że zamyka warsztat i auto nie będzie skończone a za dzisiejszą pracę pseudo mechanika ,mam dopłacić 250 zł w przeciwnym razie nie wyda mi auta i nie wypuści z posesji. Wezwałem Policję i po przyjeździe Policji pan Marcin łaska postanowił odwrócić kota ogonem że nie chce żadnej dopłaty i że to ja nie chcę opuścić warsztatu a żeby tego było mało oskarżył o kradzież jakiś kluczyków .Policja oczywiście nie znalazła przy mnie żadnych kluczyków i oskarżenia w tym momencie były bezpodstawne a za które Pan Łaska odpowie przed sądem, ponieważ założyłem pozew przeciw niemu, odpowie również za to, że w wyniku nieudolnej pracy przy moim aucie , uszkodził mi moje auto .Od samego początku Pan Łaska traktował mnie z góry i miałem złe przeczucia co do jego intencji ale gdyby nie fakt iż w niedzielę trzeciego dnia miałem jechać do Niemiec i auto wraz z hakiem było mi potrzebne odpuścił bym sobie ten warsztat .Finał był taki że gdyby nie policja to auta by mi nie wydał ale po przejechaniu około 12 kilometrów z wiązki elektrycznej wydobywał się dym w efekcie czego auta zgasło .Dalsza jazda była niemożliwa więc wezwałem pomoc drogową .Auto odwiedziło dwa specjalizowane warsztaty ponieważ została uszkodzona wiązka elektryczna i konieczna była wymiana jej wraz ze spalonymi dywanikami ponieważ kable na zwarciu przepaliły je.Wizyta w pseudo warsztacie Auto Gam Marcina Łaski okazała się bardzo kosztowna ;Dwie Opinie biegłego rzeczoznawcy w zakresie motoryzacji - 500 zł .Naprawa Mojego samochodu wraz z holowaniem 4500 zł. RAZEM 5000 ZŁ .Do tego dochodzą straty moralne z racji niesłusznego oskarżenia .Nie wiem jak taki warsztat może tak funkcjonować skoro, w tak sposób traktuje swoich klientów. NIE POLECAM

Czyli sprawa się wyjaśniła,napisz jeszcze jak bedzie ze sprawą cywilną będziemy śledzić temat na bierząco
RIKOW
Guru
Guru

Postprzez RIKOW » 3 maja 2015, 09:35

fermec1 napisał(a):Panie Łaska po dzisiejszym dniu,to znaczy konfrontacji na policji , proszę sobie odpowiedzieć na pytanie czy
warto było bezpodstawnie mnie oskarżać publicznie i czy warto było składać
fałszywe zeznania .Czekam 1 tydzień na osobiste przeprosiny z Pańskiej
strony a także przeprosiny na łamach forum jasło .Jeżeli tego Pan nie zrobi ,udostępnię na priv wszystkim zainteresowanym cały kompletny materiał dowodowy wraz z nagraniami , aby oczyścić swoje imię . Mam nadzieję że zdaje
sobie Pan sprawę z powagi sytuacji iż grożą Panu trzy artykuły -233 kk
,234 kk oraz 216 kk paragraf 1. a także proces z powództwa cywilnego o
między innymi zniszczenie mienia ? Pozdrawiam.

Fermec brawa dla ciebie!
RIKOW
Guru
Guru

Postprzez Dr.Oetker » 6 maja 2015, 21:29

Jestem zainteresowany materiałem dowodowym oraz nagraniami, wysłałem wiadomość na priv.
Dr.Oetker
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Postprzez RIKOW » 6 maja 2016, 21:40

fermec1 napisał(a):Panie Łaska po dzisiejszym dniu,to znaczy konfrontacji na policji , proszę sobie odpowiedzieć na pytanie czy
warto było bezpodstawnie mnie oskarżać publicznie i czy warto było składać
fałszywe zeznania .Czekam 1 tydzień na osobiste przeprosiny z Pańskiej
strony a także przeprosiny na łamach forum jasło .Jeżeli tego Pan nie zrobi ,udostępnię na priv wszystkim zainteresowanym cały kompletny materiał dowodowy wraz z nagraniami , aby oczyścić swoje imię . Mam nadzieję że zdaje
sobie Pan sprawę z powagi sytuacji iż grożą Panu trzy artykuły -233 kk
,234 kk oraz 216 kk paragraf 1. a także proces z powództwa cywilnego o
między innymi zniszczenie mienia ? Pozdrawiam.

I jak się sprawy potoczyły ?przeprosił na łamach forum???
RIKOW
Guru
Guru

Poprzednia strona

Powrót do Usunięte tematy