Wymiana sprzęgła, gdzie?

Dział w którym znajdują się usunięte tematy. Tematy i posty umieszczone w tym dziale nie są wyświetlane na stronie głównej portalu, w wyszukiwarce, oraz nie zwiększają licznika postów.

Moderator: paul_proteus

Re: Wymiana sprzęgła, gdzie?

Postprzez RIKOW » 3 kwietnia 2015, 19:41

cartech napisał(a):panie Dutka co sie pan tak spinasz?
Hak masz pan zamontowany , instalację podłączoną, żarówki powymieniane, czujki zamontowane - i za to pan zapłacił. Za rozprowadzenie instalacji po samochodzie pan nie zapłacił. Resztę czyli podłączenie instalacji elektrycznej wykonał pan zapewne w innym serwisie i bajka.
Usługa była wykonana w styczniu - jest kwiecień - dopiero się pan zorientowałeś że samochód się palił :) czy może nagle przyszło wezwanie do sądu i próbujesz tanich sztuczek?
Ja się wywiązałem z umowy - to za co pan zapłacił masz pan zrobione, zrobił pan idiotę sam ze siebie pan dobrze wie czym i za to pan odpowie, mnie możesz pan oskarżać nawet o kradzież tej toyoty - generalnie mi to wisi - temat zamknięty.
Takie dziecinne zagrywki - pisanie bredni po forach a jasielskie pelikany łykają - klient zamknięty w poczekalni/źle sklejona opona/alternator-rozrusznik nie naprawiony - żałosne
Nie masz pan co do powiedzenia to się brody czepiasz? Spodnie które miałem są w dobrym guście?
Kopanie się z dziwakami po forach to dla mnie strata czasu a efekt żaden

kartech nie piertol,dawaj nagranie z kamery! wszyscy chcemy tego i hui nas paragon interesi jak milicja nie znalazła kluczyków to hoja mu zrobisz tylko w koszta polecisz a może chcesz z twarzą wyjśc?cfaniaczku,na drukarni też sie z ciebie brechtają :rozpacz:
RIKOW
Guru
Guru

Postprzez RIKOW » 3 kwietnia 2015, 19:59

fermec1 napisał(a):Nie zamierzam nic nikomu przesyłać i zniżać się do poziomu pana laski bo musiał bym się położyć na ziemię ażby być na jego poziomie intelektualnym. Napisałem to co mi się przydarzyło w pseudo warsztacie na Mickiewicza ku przestrodze dla innych. Pan Laska niech się zastanowi bo sam się gubi najpierw oskarżył mnie o kradzież potem o zniszczenie mienia .Tym samym pogarsza swoją sytuacje bo Spotka się ze mną w sądzie wielokrotnie i to z powództwa cywilnego gdzie odpowie za niesłuszne oskarżenia .Bracia Grimm to przy nim pestka - biedny bajkopisarz .Nie poradził sobie z tak banalną usługą .Czas montażu czujników VALEO 5 H TAK PODAJE PRODUCENT I NIE MA ZNACZENIA W JAKIM AUCIE A JUŻ na pewno W MOJEJ TOYOCIE CZAS MONTAŻU HAKA THULE TO 4 H WRAZ Z PODPIĘCIEM ELEKTRYCZNYM Razem 9 h - U pana Laski 15 godzin i jeszcze mu zabrakło- umówiliśmy się na 320 zł a on podniósł się na 400 i zapłaciłem potem chciał się podnieść o kolejne 250 myśląc że klient głupi i zapłaci bo inaczej mu auta nie poskładam i nie wydam .Nie wyszło Panie laska .Zamknąłeś mnie w swoim warsztacie a potem odwróciłeś kota ogonem że niby nie i że nie chciałeś żadnej dopłaty iże w ogóle rzygać mi się chce z twoich zeznań, wymyśliłeś na biegu kradzież w zamian za to że nie dopłaciłem za usługę która i tak nawet gdyby wg twojego paragonu jest żłe wykonana - Czujki żle zamontowane za wysoko za małe odstępy od siebie - każda patrzy gdzie indziej - hak nie podłączony -auto uszkodzone .Przerosła cię robota biedaku.Życzę ci w te święta wielkanocne takich śmierdzących jaj jakie ty narobiłeś sobie . PS. SKORO TAK JUŻ UDOSTĘPNIASZ MOJE DANE I PARAGON I NAWET DASZ NR TEL,POLICJANTA, TO UDOSTĘPNIJ MATERIAŁ z kamery, KTÓRY RZEKOMO NAGRAŁ KRADZIEŻ KLUCZYKÓW .ŻENADA

Niech daje to nagranie i to już!
RIKOW
Guru
Guru

Postprzez fermec1 » 3 kwietnia 2015, 20:44

RIKOW nikt się nie spina sprawa mała miejsce w styczniu i od stycznia pan laska mnie oskarża i to nie jest tak że auto zepsuło się teraz tylko w styczniu .Tu chodzi o to że pan Laska oskarżył mnie o kradzież i nadal to robi .POKAŻ NAGRANIE Z KAMERY BO DZIWNYM TRAFEM DO DZISIAJ TAKOWY NA POLICJĘ NIE TRAFIŁ .DOPÓKI TEGO NIE ZROBISZ TO TEMAT UWAŻAM ZA OTWARTY I NIE ZAMIERZAM NIC NIKOMU UDOWADNIAĆ NA TYM FORUM SWOJE POWIEDZIAŁEM I CZEKAM NA FILM
fermec1
Początkujący
Początkujący

Postprzez RIKOW » 3 kwietnia 2015, 20:59

fermec1 napisał(a):RIKOW nikt się nie spina sprawa mała miejsce w styczniu i od stycznia pan laska mnie oskarża i to nie jest tak że auto zepsuło się teraz tylko w styczniu .Tu chodzi o to że pan Laska oskarżył mnie o kradzież i nadal to robi .POKAŻ NAGRANIE Z KAMERY BO DZIWNYM TRAFEM DO DZISIAJ TAKOWY NA POLICJĘ NIE TRAFIŁ .DOPÓKI TEGO NIE ZROBISZ TO TEMAT UWAŻAM ZA OTWARTY I NIE ZAMIERZAM NIC NIKOMU UDOWADNIAĆ NA TYM FORUM SWOJE POWIEDZIAŁEM I CZEKAM NA FILM

Jak kradzież nie zostanie ci udowodniona to wtedy możesz go pojechać z paragrafu 212kk wysłałem ci link to skorzystaj z niego.W dalszym ciągu będziemy śledzić temat :)
RIKOW
Guru
Guru

Postprzez borsuk 1.8 » 3 kwietnia 2015, 22:08

Nagrania nie będzie bo go nie ma
borsuk 1.8
VIP
VIP

Postprzez cartech » 3 kwietnia 2015, 22:16

krzyśku nie krzycz, już nie długo i wszystko się wyjaśni...przygotuj trochę kasy bo ci się przyda i nie pajacuj więcej bo tylko sobie szkodzisz
cartech
Ekspert
Ekspert

Postprzez RIKOW » 3 kwietnia 2015, 22:19

cartech napisał(a):krzyśku nie krzycz, już nie długo i wszystko się wyjaśni...przygotuj trochę kasy bo ci się przyda i nie pajacuj więcej bo tylko sobie szkodzisz

Dawaj nagranie!albo ty przygotuj 10 klocków :)
RIKOW
Guru
Guru

Postprzez cartech » 3 kwietnia 2015, 22:26

znam cię ? dawaj to możesz do rodziców przed obiadem krzyczeć jeśli ci na to pozwolą, robisz z siebie błazna w każdym wątku a jesteś gowniarzem który udaje dorosłego zza monitora, jak już dorośniesz i zrozumiesz że zachowujesz się jak skończony debil to wtedy porozmawiamy, narazie jedyne co możesz to doradzać koledze krzyśkowi - na pewno mu się przyda porada od kretyna
cartech
Ekspert
Ekspert

Postprzez borsuk 1.8 » 3 kwietnia 2015, 22:36

Wnioskując wszyscy są barany,błazny,debile tylko cartech jest idealny
borsuk 1.8
VIP
VIP

Postprzez cartech » 3 kwietnia 2015, 23:09

borsuk 1.8 napisał(a):Wnioskując wszyscy są barany,błazny,debile tylko cartech jest idealny

hmm naprawdę tak myślisz? - to miłe... - ja niestety mam o tobie trochę inne zdanie
cartech
Ekspert
Ekspert

Postprzez borsuk 1.8 » 3 kwietnia 2015, 23:35

Nie chciałabyś wiedzieć co o tobie myśle
borsuk 1.8
VIP
VIP

Postprzez RIKOW » 4 kwietnia 2015, 08:28

borsuk 1.8 napisał(a):Nagrania nie będzie bo go nie ma

Też tak sądzę :hyhy:
RIKOW
Guru
Guru

Postprzez RIKOW » 4 kwietnia 2015, 08:36

Od kretynów i błaznów to wyzywaj swoich pracowników NIE ŻYCZĘ SOBIE Myślisz że forum to twój zakład że ty tu żądzisz? naważyłeś sobie piwa to teraz wypij!
RIKOW
Guru
Guru

Postprzez borsuk 1.8 » 4 kwietnia 2015, 09:32

Poprzewracało się capowi w próżni
borsuk 1.8
VIP
VIP

Postprzez cartech » 4 kwietnia 2015, 09:59

RIKOW napisał(a):Od kretynów i błaznów to wyzywaj swoich pracowników NIE ŻYCZĘ SOBIE Myślisz że forum to twój zakład że ty tu żądzisz? naważyłeś sobie piwa to teraz wypij!

Pisze się "rządzisz" - od słowa rząd - na tym forum jest funkcja sprawdzania pisowni dla takich którzy mają problemy z ortografią - podkreśla błędy na czerwono... - za trudne dla ciebie?
Dlaczego miałbym wyzywać ludzi z których jestem zadowolony?
Ja natomiast nie życzę sobie abyś pisał cokolwiek na temat mojego serwisu skoro nie wiem kim jesteś, nigdy nie korzystałeś z naszych usług.
O ile jestem w stanie krzyśka / fermenta zrozumieć - był skorzystał, a na miejscu ( wg niego ) pracownicy kopali zderzaki, hak wisi na włosku, czujniki źle zamontowane bo temat nas przerósł, następnie został zamknięty na klucz w poczekalni ( z której są 3 wyjścia) , był zastraszany zabójstwem i spaleniem toyoty bo nie chciał zapłacić podwójnie, po policję dzwonił, sprawy w sądzie zakładał bo mu się samochód spalił, lawetę musiał wzywać, 5000 płacił, no i ta broda - sam bym nie wytrzymał... - jest podstawa.
A ty, borsuk i darek ze swoim rozrusznikiem/alternatorem i kilkoma klonami? znamy się? Chcesz coś pisać przedstaw się / sytuację opisz ja się ustosunkuję - tak jak w przypadku Krzysztofa Dutka, w przeciwnym wypadku nie mam pewności z kim rozmawiam i tracę swój czas na kopanie się z koniem - kumasz? czy jeszcze jaśniej napisać?

borsuk 1.8 napisał(a):Poprzewracało się capowi w próżni

do mnie to napisałeś?
cartech
Ekspert
Ekspert

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Usunięte tematy