Mieszkaniec Skołyszyna nagrwa kierowców i donosi

Dział w którym znajdują się usunięte tematy. Tematy i posty umieszczone w tym dziale nie są wyświetlane na stronie głównej portalu, w wyszukiwarce, oraz nie zwiększają licznika postów.

Moderator: paul_proteus

Re: Mieszkaniec Skołyszyna nagrwa kierowców i donosi

Postprzez stop agresji » 18 marca 2015, 20:27

:super:
Ostatnio edytowano 18 marca 2015, 20:36 przez stop agresji, łącznie edytowano 1 raz
stop agresji
Guru
Guru

Postprzez stop agresji » 18 marca 2015, 20:34

dragoness napisał(a):Można zgłosić na policję spowodowanie utrudnień w ruchu drogowym, bo takie stwarza, poruszając się ze ślimaczą prędkością.

A MASZ DOWÓD ŻE ŚLIMACZY??? BO WŁAŚNIE JEDEN NAPISAŁ A RESZTA POWTARZA JAK MAŁPY W CYRKU :zdegustowany:
stop agresji
Guru
Guru

Postprzez stop agresji » 18 marca 2015, 20:52

NIE CZEPIAM SIE AKURAT CIEBIE TYLKO SPOTKAŁEM SIĘ Z INFORMACJAMI ŻE TEN CO NAGRYWA JEDZIE 30 KM/H A NIKT TEGO NIE UDOWODNIŁ .BARDZO DOBRZE ZE NAGRYWA ,JAK KTOS ZROBIŁ PRAWO JAZDY ZA MASŁO TO SZYBKO BEDZIE MIAŁ POPRAWKĘ HEHE A TAKIE KONSEKWENCJE NAUCZĄ GO KULTURY JAZDY
stop agresji
Guru
Guru

Postprzez stop agresji » 18 marca 2015, 20:55

PRZEZ TAKICH PROSTAKÓW TYLE WYPADKÓW NA DROGACH,NIECH JEDNEMU ALBO DRUGIEMU ZABIJĄ KOGOS BLISKIEGO TO WTEDY BEDZIE INNA GADKA
stop agresji
Guru
Guru

Postprzez stop agresji » 18 marca 2015, 21:16

Lepiej jechac wolniej niż robic z drogi tor wyscigowy, "WOLNIEJ JEDZIESZ DALEJ BEDZIESZ" o
stop agresji
Guru
Guru

Postprzez stop agresji » 19 marca 2015, 23:45

T135 napisał(a):Przesyłam screen z profilu na facebooku użykownika "Zakręt Śmierci w Bukowej"

Pytałes własciciela tego samochodu o pozwolenie wstawienia zdjecia samochodu bo moze sobie nie zyczy ,możesz mieć kłopoty
stop agresji
Guru
Guru

Postprzez stop agresji » 20 marca 2015, 00:05

Ciekawe czemu na "zakrecie smierci w bukowej " tak nagle zniknęło :D bua hahahahhahhaaa
Ostatnio edytowano 20 marca 2015, 00:22 przez stop agresji, łącznie edytowano 2 razy
stop agresji
Guru
Guru

Postprzez stop agresji » 21 marca 2015, 00:44

obiektywnyObserwator napisał(a):Ja mam kamery i na razie cisza, już nie mam gdzie tych filmów upychać.
Tak jak pisałem, dostanę wezwanie to od razu do archiwum i będę patrzył co wtedy wyprzedałem i gdzie :hyhy:
Nie omieszkam także forumowiczów poinformować.

A gdyby ktoś miał rozprawę to dajcie znać o terminie na pewno znajdzie się duuuuużo chętnych do przysłuchiwania się procesowi,
szczególnie kiedy będzie obecny autor filmów.

Mandat tak czy tak dostanie bo to idzie odgórnie z rzeszowa więc zamieść pod dywan sie nie da a jak pójdzie do sądu to jeszcze większy ,ale widowisko będzie ,będą wszyscy klaskać jak jeden z drugim nieudolny pseudo kierowca zrobił prawo jazdy za masło :hurra: :hurra: :hurra: :hurra:
stop agresji
Guru
Guru

Postprzez stop agresji » 21 marca 2015, 00:49

obiektywnyObserwator napisał(a):Hau, hau, hau....
A ja jadę dalej.
Pozdrawiam walidziuro :)

yyyyyyy uuuuu aaaa zatkało kakao gosc nie wie co napisać ale dobre i co :szok:
stop agresji
Guru
Guru

Postprzez stop agresji » 21 marca 2015, 00:52

Bandit napisał(a):
obiektywnyObserwator napisał(a):Spotkaliście się z tym, że w dni robocze ktoś w okolicach Brzostku wyraża się jak ostatni prymityw i cham na 19 kanale CB?
Czepia się wszystkiego i wszystkich, najczęściej to jednak beka...
Najlepiej go słyszę gdzieś tak od początku tej prostej przed Brzostkiem aż po rynek w Brzostku, potem sygnał słabnie.
Wie, ktoś coś? Z chęcią bym go chciał poznać :)

https://www.youtube.com/watch?v=YblwFsnKwvQ
Masz tam dane autora, a co za tym idzie, jest to jego prawdziwe nazwisko. Jest to też osoba która robi te nagrania. Nie raz słyszałem na radiu, jak mu ktoś mówił po nazwisku, jak i słyszałem rozmowy kierowców, że zwalnia kierowców, lub pod podjazdem do Brzostka, wyhamowuje samochody ciężarowe. Później taki załadowany TIR, ma spore problemy, żeby się wydrapać pod górkę. Na portalu pisze swoje brednie pod nickiem Tarzan-zan, a tutaj pewnie też się produkuje, jednak nick pozostaje tylko domysłem. Po jego wypowiedziach, Honda pasuje do niego bardzo dobrze. Dawniej jeździł czerwonym Clio "jedynką", ale obecnie nie wiem. Z racji tego że rzadko bywam już w Jaśle, ciężko coś więcej powiedzieć, ale jeszcze kilka informacji mogę udzielić na PW.

coś film nie działa co żes tu za dziadostwo wepchał??????
stop agresji
Guru
Guru

Postprzez stop agresji » 21 marca 2015, 00:57

Jednym słowem żenada i najbardziej to trzeba uważać na drodze na takich niedzielnych kierowców co narzekają na tym forum że ktoś ich nagrał ,bardzo dobrze im tak ,sam dziś po zakupie kamery wysłałem płyte do komendy do rzeszowa hehehehehe bo nie moge patrzec jak nietóre debile jeżdżąi h....j im w d....e mogą straszyć kogo chcą ale ja się ich nie boje
stop agresji
Guru
Guru

Postprzez stop agresji » 21 marca 2015, 01:01

T135 napisał(a):Walidziura, dzięki, że się tak o mnie troszczysz ale poradze sobie. PS nie madz prawojazdy, albo jezdzisz tylko do kosciola i do cioci na imieniny, jesli takie bzdury piszesz

Gościu nie masz bladego pojęcia więc sie nie udzielaj i spieprzaj na forum o rybach np może tam cie bedzie kto słuchał
stop agresji
Guru
Guru

Postprzez stop agresji » 21 marca 2015, 11:27

Hackenbush napisał(a):STOP AGRESJI czego nie przyznasz się, że to Ty jesteś tym z miejscowości koło Brzostku co nagrywa? Czego zablokowałeś filmiki na Youtube z profila podpisanego twoim imieniem i nazwiskiem:-) na których pokazujesz jaki jest twój poziom nagrywając jakiegoś pijanego gościa? Miej odwagę powiedzieć, że to Ty nagrywasz, a nie robisz takie podchody.

A ten pijany szedł czy jechał ? bo jak szedł to mu wolno se po pijaku ,mogę sie podpisać bo to nie jest nic krępującego i wstydliwego wkońcu komenda główna policji wypromowała akcję "STOP AGRESJI DROGOWEJ" ja nie wiesz to sie dokształć i kazdemu wolno nagrywać jak nieudolni kierowcy wsiadają za kierownice i nie wiedzą do czego słuzy samochód.Takich tanich cwaniaków trzeba tępić ,juz teraz widac drastyczny postęp na drodze ,byłe gdzie juz tak nie wyprzedzają tylko czasami jakiś pederasta sie trafi.
:super: Krzysztof Piatek z poważaniem :super:
stop agresji
Guru
Guru

Postprzez stop agresji » 21 marca 2015, 11:32

obiektywnyObserwator napisał(a):
stop agresji napisał(a):
obiektywnyObserwator napisał(a):Hau, hau, hau....
A ja jadę dalej.
Pozdrawiam walidziuro :)

yyyyyyy uuuuu aaaa zatkało kakao gosc nie wie co napisać ale dobre i co :szok:

i NIC. I ja Ci mam teraz udowadniać, że dużo jeżdżę i nie jestem niedzielnym kierowcą??
Sorry ale nie. Liczę, że będę Cie miał na swojej kamerze i z przyjemnością się tym nagraniem
na forum podzielę. Już Ty się o moje gigabajty nie bój.
A mandat jak czasem dostanę, no to trudno, wkurzam się i płace, zasłużyłem nie jestem święty.
Ale żeby jeden na drugiego donosił i policję w robocie wyręczał to mi się po prostu W PALE NIE MIEŚCI!
Już jesteśmy grubo po czasach "CZEKA" a niektórzy dalej w tkwią w ustroju słusznie minionym.

Ale sie patriota znalazł, rzeczywiscie szkoda dyskusji bo do niektórych to jakos nie dociera ale widać jak kto jeździ tak mysli :hurra:
Na koniec napiszę ŻYCZĘ CI ZEBY TWOJE DZIECKO PSZEJECHAŁ JAKIS PIRAT DROGOWY ZOBACZYMY CZY WTEDY TEZ BEDZIESZ BRONIŁ TYCH BIEDNY KIEROWCÓW
stop agresji
Guru
Guru

Postprzez stop agresji » 21 marca 2015, 11:35

wibar napisał(a):"stop agresji" pochwalił się że kupił kamerę i już wysłał PŁYTĘ na policję.Czyżby kamerki samochodowe były na płyty?Bo zdawało mi się że są tylko na karty pamięci.Chyba że kupił w sklepie "wszystko po 2.50" :szok:

NO BO JA CAŁE KAMERY WYSYŁAM POLICJI A ONI MI POTEM ODDAJA JAK MNIE ZATRZYMAJĄ ,JAK JADĘ SWOJĄ HONDA POSADZONA NA PUDEŁKO ZAPAŁEK I WYPRZEDZAM GDZIE POPADNIE :super: :super: :super:
stop agresji
Guru
Guru

Następna strona

Powrót do Usunięte tematy