Nie ryzykuj sprawdź ile masz punktów karnych!

Dział w którym znajdują się usunięte tematy. Tematy i posty umieszczone w tym dziale nie są wyświetlane na stronie głównej portalu, w wyszukiwarce, oraz nie zwiększają licznika postów.

Moderator: paul_proteus

Nie ryzykuj sprawdź ile masz punktów karnych!

Postprzez broch » 30 stycznia 2016, 09:38

Drogi Moderatorze ja wiem że dziś sobota ,ale może już najwyższy czas obudzić się i zrobić z tym gościem porządek :krzeslem:
broch
Guru
Guru

Re: Nie ryzykuj sprawdź ile masz punktów karnych!

Postprzez JURT » 30 stycznia 2016, 12:59

broch napisał(a):Drogi Moderatorze ja wiem że dziś sobota ,ale może już najwyższy czas obudzić się i zrobić z tym gościem porządek :krzeslem:

Nierealne. Prędzej spotkasz Yeti w Jaśle :rotfl: niż doczekasz się na tym forum admina lub moderatora. :wstyd:
JURT
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez piotrek » 30 stycznia 2016, 13:35

a mnie ciekawi, jaka trzeba być świnią aby nieświadomym ludziom instalować takie [...] w ich komputerach. Szkoda że tego głupka wuwridru nie spuścili rodzice w kiblu. Ciekawe czy taka menda może popatrzeć z uśmiechem w lustro?
piotrek
VIP
VIP

Postprzez broch » 30 stycznia 2016, 17:40

JURT napisał(a):
broch napisał(a):Drogi Moderatorze ja wiem że dziś sobota ,ale może już najwyższy czas obudzić się i zrobić z tym gościem porządek :krzeslem:

Nierealne. Prędzej spotkasz Yeti w Jaśle :rotfl: niż doczekasz się na tym forum admina lub moderatora. :wstyd:

To może najwyższy czas na zmiany w zarządzaniu tym forum :?:
broch
Guru
Guru

Powrót do Usunięte tematy