Gdzie kupować zabawki dla dzieci?

Dział w którym znajdują się usunięte tematy. Tematy i posty umieszczone w tym dziale nie są wyświetlane na stronie głównej portalu, w wyszukiwarce, oraz nie zwiększają licznika postów.

Moderator: paul_proteus

Gdzie kupować zabawki dla dzieci?

Postprzez Irwin » 11 maja 2015, 12:51

Muszę wam polecić naprawdę dobry sklep z zabawkami dla dzieci. Na stronie pomyslowe-zabawki.pl można znaleźć setki naprawdę fajnych, angażujących zabawek. W ofercie mają zarówno takie zabawki jakie my pamiętamy sprzed laty, czyli zwykłe klasyczne pluszaki, jakieś klocki, gry oraz super nowoczesne zabawki interaktywne, w których wszystko mruga, świeci i piszczy.
Co jest fajnego w tym sklepie? To, że praktycznie każde zabawki są nastawione na naukę dziecka (nauka przez zabawę), czyli nasze dzieci bawiąc się nie tylko miło spędzają czas, ale również uczą się swojej motoryki, refleksu i logicznego myślenia.
Tutaj chciałbym zwrócić uwagę na dwie fajne kategorie zabawek w tym sklepie, zabawki plastyczne dla dzieci, w którym to znajdziemy takie bardziej tradycyjne zabawki i materiały do samodzielnej realizacji, aby pobudzać wyobraźnię. Nie ma jak to zwykła kredka i już jest dużo zabawy! Drugą fajna propozycją, zupełnie inną od poprzedniej to zabawki interaktywne dla dzieci, które fajnie angażują dziecka zainteresowanie. Te zabawki to radość na dłuuugie godziny zabawy.
W tym sklepie online są jedynie porządne i bezpieczne zabawki o wysokim standardzie wykonania (fajna kolorystyka, dobrane kształty). Polecam kupować zabawki w tym sklepie!
Irwin
Debiutant
Debiutant

Re: Gdzie kupować zabawki dla dzieci?

Postprzez leticja » 11 sierpnia 2015, 11:36

Bardzo fajny sklep! Ja lubię także kraineekozabawek, mają świetne drewniane zabawki, ostatnio córka uwielbia zabawy w dom, drewniana kuchnia dla dzieci https://www.krainaekozabawek.pl/kuchnie ... -hape.html świetnie się sprawdza! Uczy odpowiedzialności i rozwija kreatywność dziecka, fajna zabawka, którą warto mieć w domu :)
leticja
Debiutant
Debiutant

Postprzez Adam_J » 11 listopada 2015, 21:04

Niestety sklepy stacjonarne często posiadają tylko komercyjne zabawki, mało w nich wartościowych, oryginalnych produktów dla dzieci. Na pomoc przychodzą sklepy internetowe. Można w nich znaleźć edukacyjne zabawki, które znakomicie sprawdzą się dla niemowląt i starszych dzieci. Warto szukać inspiracji na blogach przysklepowych http://www.hoplik.pl/Nowe-zabawki-Janod-Goki-Heimess-news-zul-1446220127.html , prezentowane są często kreatywne zabawki rozwijające maluchy.
Adam_J
Debiutant
Debiutant

Postprzez mozajka » 13 listopada 2015, 11:39

Ja głównie kupuję w sklepach internetowych. Często trafiam na reklamy gdzie firmy dbają o marketing społecznościowy i jak coś wpadnie mi w oczy to to zamawiam. Nie lubię chodzić po sklepach, szczególnie przed świętami, dla tego taka forma zakupów mi odpowiada.
mozajka
Debiutant
Debiutant

Postprzez muchol » 16 grudnia 2015, 09:10

Ja dla swojej siostrzenicy kupuję przeważnie drewniane zabawki - takich sobie zresztą zażyczyli rodzice, żeby nie otaczać dziecka plastikową chemią w nadmiarze, obskoczyłem już kilka internetowych sklepów przeważnie szukam raczej konkretnej zabawki, nie ograniczam się tylko do jednego sklepu czy marki. Teraz upatrzyłem znalazłem domek dla lalek na http://www.epinokio.pl/pol_m_Zabawki-drewniane_Lalki-4783.html, chciałbym zamówić na święta, ale jeszcze nie zamawiałem nigdy niczego tak dużego zastanawiam się, jak będzie z zapakowaniem i transportem tego, ktoś korzystał z tego epinokia i ma jakieś doświadczenia?
muchol
Debiutant
Debiutant

Postprzez ohiacynta » 24 marca 2016, 17:30

Od dłuższego czasu wolę kupować zabawki przez internet, bo jest taniej. Nie dawno moja chrześniaczka miała urodziny i kupiłam jej jeździk - http://skrzatonline.pl/117-big-jezdzik- ... innie.html Ja zaoszczędziłam czas i kasę, a mała zadowolona z prezentu :)
ohiacynta
Początkujący
Początkujący

Postprzez Hamster » 31 października 2016, 20:37

najlepiej chyba kupować przez internet, a na pewno dla mnie jest to najwygodniejsza i najszybsza forma. Jest duży wybór i ceny normalne, dużo taniej niż w smykach i innych tego typu sklepach. Nakupiłem z żoną ostatnio na stronce Fabryki Wafelków cała masę zabawek, ciuszków, jakieś dodatki do wózka i nosidełka, za wsyzstko wyszło 300zł i jeszcze dostawa gratis
Hamster
Obyty
Obyty

Powrót do Usunięte tematy