Przepraszam

Dział w którym znajdują się usunięte tematy. Tematy i posty umieszczone w tym dziale nie są wyświetlane na stronie głównej portalu, w wyszukiwarce, oraz nie zwiększają licznika postów.

Moderator: paul_proteus

Przepraszam

Postprzez kinga92 » 14 lipca 2010, 21:39

Czesc.... Postanowiłam sie tutaj zarejestrowac poniewaz rowniez tutaj chce przeprosic dziewczyne ktora mieszka własnie w okolicy Jasła za kazde słowo jakie napisalam o niej ... teraz tego bardzo załuje ... Natalia teraz wiem ze nie jestes taka jak pisalam ... myliłam sie i to bardzo.. na swoje usprawiedliwienie nie mam nic innego niz tylko swoja głupote i sprawy z przeszlosci ktore nie dają mi spokoju... Piszac z Toba stwierdzilam ze jestes bardzo inteligenta i zrównowazona a ja poprostu głupia ;/ przyznaje sie do tego no bo taka jest prawda... To co mi pisalas na nk to widocznie moze jest prawda ;/ Chcialabym abys chociaz troche mnie zrozumiala... :(
Przepraszam Cie jeszcze raz
kinga92
Debiutant
Debiutant

Re: Przepraszam

Postprzez kasiuńcia » 14 lipca 2010, 21:49

Czy forum to miejsce na załatwianie takich spraw?
kasiuńcia
Przyjaciel
Przyjaciel

Postprzez mati » 14 lipca 2010, 23:09

skrucha jest dobra wszędzie
mati
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez szpileczka » 14 lipca 2010, 23:59

to chodzi o to co były przeprosiny na str głównej czy to to już co innego ? :P
szpileczka
Guru
Guru

Postprzez Anuskaaa18 » 15 lipca 2010, 06:52

Fajny temat :P Tu się możemy wszyscy przepraszać :D
Anuskaaa18
VIP
VIP

Postprzez wścieklica » 15 lipca 2010, 08:10

Brawa dla dziewczyny za odwagę. Publiczne przeprosiny i przyznanie się do błędu świadczą o determinacji, odwadze i klasie. Przepraszana również pokaże styl, gdy wybaczy.
wścieklica
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez LookingForAngels » 15 lipca 2010, 13:13

Przepraszająca po prostu dostała alternatywę ode mnie - albo publiczne przeprosiny, albo pozew o zniesławienie, więc... ;)

Myślę, że taka nauczka jej wystarczy i drugi raz tego nie powtórzy...;]
LookingForAngels
Guru
Guru

Postprzez lenkamii » 15 lipca 2010, 23:19

Hm przecież to jest anonimowe więc jak dla mnie to żadna nauczka ;]
lenkamii
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez LookingForAngels » 16 lipca 2010, 00:08

Hehe na nk już nie są anonimowe ;].

Moderator może już zamknąć temat ;)
LookingForAngels
Guru
Guru

Postprzez lustro » 16 lipca 2010, 09:41

Śmiechu warte ten kabaret. [...] znaleźli sobie znowu nową modę "modę na przepraszanie" hahaha. Rozpoczął ten cyrk Mateusz S. i teraz wszyscy będą się w to bawić. Widzę, że główną przyczyną jest nk. Więc żeby te głupoty z przepraszaniem zniwelować trzeba zlikwidować nk lub wprowadzić zakaz wstępu smarkaczom!!!! Jeżeli nie umieją z tego portalu korzystać!
lustro
Guru
Guru

Postprzez T135 » 16 lipca 2010, 09:51

dokładnie, NK powinna być dostępna tylko dla osób pełnoletnich.
T135
VIP
VIP

Postprzez JURT » 16 lipca 2010, 12:32

lustro napisał(a):Śmiechu warte ten kabaret. [...] znaleźli sobie znowu nową modę "modę na przepraszanie" hahaha. Rozpoczął ten cyrk Mateusz S. i teraz wszyscy będą się w to bawić. Widzę, że główną przyczyną jest nk. Więc żeby te głupoty z przepraszaniem zniwelować trzeba zlikwidować nk lub wprowadzić zakaz wstępu smarkaczom!!!! Jeżeli nie umieją z tego portalu korzystać!

Popieram w 100%. Takie przeprosiny powinny być na portalu bądź w gazecie - płatne oczywiście, wtedy ci "inteligenci" :idiota: może zaczeli by myśleć zanim kogoś będą poniżać,oczerniać itp. a nie na forum za free! :wsciekly: A nk dla pełnoletnich a nie małolatów albo całkiem zlikwidować!!!!!!!!!!!!
JURT
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez LookingForAngels » 16 lipca 2010, 18:02

lustro napisał(a):Śmiechu warte ten kabaret. [...] znaleźli sobie znowu nową modę "modę na przepraszanie" hahaha. Rozpoczął ten cyrk Mateusz S. i teraz wszyscy będą się w to bawić. Widzę, że główną przyczyną jest nk. Więc żeby te głupoty z przepraszaniem zniwelować trzeba zlikwidować nk lub wprowadzić zakaz wstępu smarkaczom!!!! Jeżeli nie umieją z tego portalu korzystać!

Lustro moda na przepraszanie? Kochana, ten "cyrk", jak to określiłaś, wyniknął z wyroku sądowego i było to jedno z jego założeń.
Co do nk - jestem osobą pełnoletnią i za taką się uważam. Nie chciałam się ciągać po sądach i niszczyć dziewczynie życia (choć sobie zasłużyła). Stwierdziłam, że taka "kara" jej wystarczy. Nie pasuje? Nikt nie zmusza do komentowania wątku.
LookingForAngels
Guru
Guru

Postprzez lustro » 16 lipca 2010, 20:21

LookingForAngels napisał(a):

Lustro moda na przepraszanie? Kochana, ten "cyrk", jak to określiłaś, wyniknął z wyroku sądowego i było to jedno z jego założeń.
Co do nk - jestem osobą pełnoletnią i za taką się uważam. Nie chciałam się ciągać po sądach i niszczyć dziewczynie życia (choć sobie zasłużyła). Stwierdziłam, że taka "kara" jej wystarczy. Nie pasuje? Nikt nie zmusza do komentowania wątku.

To po jaką cholerę złożyłaś wniosek do sądu skoro tak Ci żal tej dziewczyny???? Trzeba było się ciągnąć jak to określiłaś po sądach i tą panienkę a nie robić kabarety na forum, bo nikogo nie obchodzą wasze porachunki!!! I co to jest za przepraszanie skoro i tak nie wiemy co to za dziewczyna przepraszała i kogo???? Taka kara to nie kara. Mateusz S. przynajmniej ujawnił swoje nazwisko i to nie na forum tylko na głównej stronie. Mimo że może i jesteś pełnoletnia to i tak uważam, że to co robisz jest śmieszne.Zresztą normalny człowiek nie zakłada kont na takim prymitywnym portaliku a po drugie widocznie nie jesteś święta i pewnie zalazłaś tej panience za skórę skoro Cię tak ładnie obracała na nk hehe!! :D
P.S. Nie życzę sobie żebyś do mnie zwracała się "kochana"!!! :wsciekly:
lustro
Guru
Guru

Postprzez kasiuńcia » 16 lipca 2010, 21:23

Jeśli to jest oznaka posiadania odwagi cywilnej i skruchy, to na twoim miejscu "poszkodowana" nie szczyciłabym się tym, że doprowadziłaś do takiego jej przejawu. To cie zadowala? Że ktoś anonimowo założył konto i napisał parę podyktowanych przez ciebie zdań? Poza tym załatwianie porachunków przez NK jest dziecinne i nawet na forum szkoda na to miejsca. Nic tym nie udowodniłyście ani ty ani założycielka wątku, a na pewno nie udowodniła swojej odwagi.
I ty się do tego tu udzielasz...To jakaś parodia.Zamykam.
kasiuńcia
Przyjaciel
Przyjaciel

Powrót do Usunięte tematy