Dobry mechanik samochodowy

Dział w którym znajdują się usunięte tematy. Tematy i posty umieszczone w tym dziale nie są wyświetlane na stronie głównej portalu, w wyszukiwarce, oraz nie zwiększają licznika postów.

Moderator: paul_proteus

Re: Dobry mechanik samochodowy

Postprzez fifak » 26 marca 2015, 20:26

Serwis Ris-Mot w Jaśle to partacze, złodzieje, kłamcy uważajcie i unikajcie. Ku przestrodze wszystkich opiszę moje z nimi kontakty. Mój samochód uległ awarii i trzeba było go scholować i już na tym etapie były problemy. Ris_mot ma okazałą siedzibę i na pierwszy rzut oka robi dobre wrażenie, ale to pozory. Pracują tam przypadkowi ludzie, którzy będą uczyć się na Waszych autach. Ale powrócę do mojego przypadku. Telefon z Ris-Motu o prawdopodobnych uszkodzeniach - uszkodzona blokada kierownicy. Informują mnie, że auto trzeba przewieść na lawecie do Krosna, tam elektronik ich podwykonawca sprawę załatwi za 2-3 dni. I tu zaczeły się kłamstwa kierownika Dubiela który mamił mnie co kilka dni nowymi terminami i rosnącymi trudnościami. Moje telefony trafiały w pustkę, zawsze odbierający pracownik serwisu nic nie wiedział na temat mojego samochodu. Po dwóch tygodniach bezskutecznego oczekiwania pojechałem do Ris-Motu aby na miejscu ustalić co się dzieje. Z panem Dubielem już nie było kontaktu, nie odbierał telefonów ode mnie, w firmie też go nie zastałem, pracownik - nadal nie wiedział co z moim autem - połączył się z Dubielem aby objaśnił mi gdzie jest moje auto. Kierownik Dubiel rozmawiał z pracownikiem ale ze mną już nie chciał. Dowiedziałem się że moje auto jest u jakiegoś " specjalisty " w Potoku. Pojechałem tam i nie bez trudu odnalazłem swoje auto, które stało nadal na lawecie na podwórku wiejskiego domu, cała deska rozdzielcza rozgrzebana. Pytam dlaczego tak to wygląda = odpowiedź bo tak kazał Ris_Mot. Auto miało być gotowe za dwa dni oczywiście nie było w końcu zadzwoniłem do Pana " elektronika" z informacją że zabieram samochód do autoryzowanego serwisu.Następnego dnia telefon od Pana Gazdy właściciela Ris-Motu że auto jest u nich w Jaśle. Zgodził się zawieść auto do serwisu w Rzeszowie gdzie naprawa trwała trzy dni.Jak się okazało Pan elektronik podczas " naprawy" dodatkowo uszkodził tempomat, ESP, czujnik ciśnienia w oponach krzywo przykręcił kierownicę i uszkodził dźwignię zwalniającą hamulec ręczny narażając mnie na duże dodatkowe koszty. Za transport zapłaciłem Ris-Motowi choć to raczej oni powinni mi wypłacić za nienaprawienie przez prawie trzy tygodnie i dodatkowe koszty. O tym że tą sprawę opiszę uprzedziłem i słowa dotrzymuję Ris-Mot może co najwyżej wymienić olej albo koła. Na niczym się nie znają. Widzicie teraz dlaczego na wstępie te epitety. Przestrzegam i odradzam ich usługi z całego serca.
fifak
Debiutant
Debiutant

Postprzez Kulfon » 26 marca 2015, 21:33

co to za auto jest, że aż taki problem z naprawą?
Kulfon
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez kociamberek » 26 marca 2015, 22:06

Kulfon napisał(a):co to za auto jest, że aż taki problem z naprawą?

powinieneś wiedzieć, przecież to twój poziom naprawy
kociamberek
VIP
VIP

Postprzez JURT » 26 marca 2015, 22:13

Kulfon napisał(a):co to za auto jest, że aż taki problem z naprawą?

Jakie by nie było to w Ris-mocie podejrzewam że i tak będą mieć problemy z naprawą :wstyd: :D
JURT
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez RIKOW » 26 marca 2015, 22:16

Panie mechaniku z Gamratu,co to się stało ostatnio żeś pan klienta w biurze zamknął i wypuścić nie chciał???chłop na milicje dzwonił.Proszę wyprostować sytuację .Wątek dostępny na http://dobrymechanik.pl/mechanicy/jaslo/autogam.html
RIKOW
Guru
Guru

Postprzez Kulfon » 26 marca 2015, 22:22

kociamberek napisał(a):powinieneś wiedzieć, przecież to twój poziom naprawy

widzisz ćwiku z Duląbki, ja się domyślam jaka marka i że naprawa tego to na pewno nie jest dwutygodniowy problem. lecz kultura nakazuje zwyczajnie zapytać. więc jeśli nie masz nic ciekawego do napisania to się nie udzielaj, znawco od siedmiu boleści.
Kulfon
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Postprzez borsuk 1.8 » 26 marca 2015, 23:07

RIKOW napisał(a):Panie mechaniku z Gamratu,co to się stało ostatnio żeś pan klienta w biurze zamknął i wypuścić nie chciał???chłop na milicje dzwonił.Proszę wyprostować sytuację .Wątek dostępny na http://dobrymechanik.pl/mechanicy/jaslo/autogam.html

Dobryś cartech nie wiem po co wogóle zabierasz głos w tym temacie
borsuk 1.8
VIP
VIP

Postprzez borsuk 1.8 » 26 marca 2015, 23:13

Scrawl идиот
borsuk 1.8
VIP
VIP

Postprzez kociamberek » 26 marca 2015, 23:13

Kulfon napisał(a): ja się domyślam jaka marka

jasne jak sam rozbebeszyłeś to i się domyślasz
kociamberek
VIP
VIP

Postprzez borsuk 1.8 » 26 marca 2015, 23:23

Kulfon w wozie drabiniastym zepsuleś blokade kierownicy
borsuk 1.8
VIP
VIP

Postprzez cartech » 27 marca 2015, 07:04

RIKOW napisał(a):Panie mechaniku z Gamratu,co to się stało ostatnio żeś pan klienta w biurze zamknął i wypuścić nie chciał???chłop na milicje dzwonił.Proszę wyprostować sytuację .Wątek dostępny na http://dobrymechanik.pl/mechanicy/jaslo/autogam.html

Bardzo chętnie...
Pan Krzysztof D przyjechał na montaż haka + instalacji elektrycznej oraz czujników cofania w sobotę. Przez cały dzień pan D siedział w poczekalni i wszystkiego pilnował. Gdy nie udało się tego skończyć do godz 13 ( zamknięcie serwisu ) zażądał aby pracownik został po pracy i skończył jego samochód (pozostało jeszcze kilka godz pracy - podłączenie instalacji od czujników ). Po odmowie wpadł w szał i stwierdził że jak nie to on pojedzie innym samochodem i ukradł z lady kluczyki od samochodu ( myślał że wymusi tym naprawę ). Był na tyle nierozgarnięty i nie zauważył kamery oraz zrobił to w obecności świadka. Nikt go w biurze nie zamykał, do przyjazdu policji nie został mu jedynie wydany samochód, po policję zadzwoniłem ja po tym jak zwinął klucze. Po przyjeździe policji samochód został poskładany ( montaż czujników niedokończony - nie podłączona instalacja elektryczna ) i wydany klientowi który pojechał na komendę celem przeszukania ( pojechał własnym samochodem, nie na lawecie :) ) Policja może przeszukać dopiero na komisariacie, pan krzysztof jechał samochodem za radiowozem stąd miał kilka opcji aby pozbyć się kluczyków. Sprawa trafiła do sądu koszt kluczyka w serwisie wraz z kodowaniem immo oraz pilotem niecałe 1500pln czym został obciążony plus usługa montażu czujników za co nie zapłacił.
W tej sytuacji panu D jedyne co mógł/obiecał zrobić to zrobił - napisał coś... a że inteligencją nie błyszczy znowu strzelił sobie w kolano - auto otrzymał sprawne - co potwierdził podpisem odbierając samochód, odjechał na kołach ( jechał za radiowozem )... tyle w temacie. Wyczerpałem twoją ciekawość?
cartech
Ekspert
Ekspert

Postprzez RIKOW » 27 marca 2015, 22:06

cartech napisał(a):

Bardzo chętnie...
Pan Krzysztof D przyjechał na montaż haka + instalacji elektrycznej oraz czujników cofania w sobotę. Przez cały dzień pan D siedział w poczekalni i wszystkiego pilnował. Gdy nie udało się tego skończyć do godz 13 ( zamknięcie serwisu ) zażądał aby pracownik został po pracy i skończył jego samochód (pozostało jeszcze kilka godz pracy - podłączenie instalacji od czujników ). Po odmowie wpadł w szał i stwierdził że jak nie to on pojedzie innym samochodem i ukradł z lady kluczyki od samochodu ( myślał że wymusi tym naprawę ). Był na tyle nierozgarnięty i nie zauważył kamery oraz zrobił to w obecności świadka. Nikt go w biurze nie zamykał, do przyjazdu policji nie został mu jedynie wydany samochód, po policję zadzwoniłem ja po tym jak zwinął klucze. Po przyjeździe policji samochód został poskładany ( montaż czujników niedokończony - nie podłączona instalacja elektryczna ) i wydany klientowi który pojechał na komendę celem przeszukania ( pojechał własnym samochodem, nie na lawecie :) ) Policja może przeszukać dopiero na komisariacie, pan krzysztof jechał samochodem za radiowozem stąd miał kilka opcji aby pozbyć się kluczyków. Sprawa trafiła do sądu koszt kluczyka w serwisie wraz z kodowaniem immo oraz pilotem niecałe 1500pln czym został obciążony plus usługa montażu czujników za co nie zapłacił.
W tej sytuacji panu D jedyne co mógł/obiecał zrobić to zrobił - napisał coś... a że inteligencją nie błyszczy znowu strzelił sobie w kolano - auto otrzymał sprawne - co potwierdził podpisem odbierając samochód, odjechał na kołach ( jechał za radiowozem )... tyle w temacie. Wyczerpałem twoją ciekawość?

Chłopie coś mi tu nie pasuje co tu wypisujesz .Śledzę ten wątek bardzo długo i co rusz się tłumaczysz bo ktoś cię smaruje bez powodu.Jeśli złapał bym złodzieja we własnym domu który by mi coś zwinął to policja poprosiła by go aby pojechał za nimi na komende zrobić przeszukanie???albo dilera narkotyków ktory by coś miał tez by kazali jechac na komende???chłopie to się kupy nie trzyma.Napisz kiedy rozprawa to z chęcią bym przyjechał,wezmę borsuka,józka z bagien,kociamberka marco davida i wtedy będzie wiadomo jak było.Aha jutro sobota to może podeślesz jakieś fotki jak tam z robotą u ciebie?tylko jedna rada nie rób zdjęć swoich samochodów których jestes właścicielem tzn.z facebooka zeszłorocznych którymi się chwalisz i ze srodka fotki też by się zdało.
RIKOW
Guru
Guru

Postprzez borsuk 1.8 » 27 marca 2015, 22:22

Podsumowując zakład cartecha nikt nie poleca
borsuk 1.8
VIP
VIP

Postprzez cartech » 27 marca 2015, 23:44

RIKOW napisał(a):Chłopie coś mi tu nie pasuje co tu wypisujesz .Śledzę ten wątek bardzo długo i co rusz się tłumaczysz bo ktoś cię smaruje bez powodu.Jeśli złapał bym złodzieja we własnym domu który by mi coś zwinął to policja poprosiła by go aby pojechał za nimi na komende zrobić przeszukanie???albo dilera narkotyków ktory by coś miał tez by kazali jechac na komende???chłopie to się kupy nie trzyma.Napisz kiedy rozprawa to z chęcią bym przyjechał,wezmę borsuka,józka z bagien,kociamberka marco davida i wtedy będzie wiadomo jak było.Aha jutro sobota to może podeślesz jakieś fotki jak tam z robotą u ciebie?tylko jedna rada nie rób zdjęć swoich samochodów których jestes właścicielem tzn.z facebooka zeszłorocznych którymi się chwalisz i ze srodka fotki też by się zdało.

g.wno mnie interesuje czy coś ci pasuje czy nie, chciałeś żeby ci wytłumaczyć to wytłumaczyłem, prawo u nas tak funkcjonuje, że przeszukania można dokonać w miejscu niedostępnym dla osób postronnych czyli w tym przypadku komisariat - to tak dla twojej wiadomości, przeszukanie dotyczyło też samochodu. Myślisz że nie mam co robić tylko zdjęcia wysyłać i udowadniać ci coś skoro nawet cię nie znam ? masz czas - zajedź - czynne od 8.
cartech
Ekspert
Ekspert

Postprzez cartech » 28 marca 2015, 00:08

borsuk 1.8 napisał(a):Podsumowując zakład cartecha nikt nie poleca

borsuk głąbie tak czytam twoje wypociny - ty musisz być niepełnosprawny umysłowo, dalej ciągniesz temat źle sklejonej opony? pi.rdolnięty musisz być zdrowo , po co ty tu się wypowiadasz jak bladego pojęcia nie masz o czym piszesz - będziesz uczył innych jak testować turbosprężarkę na biegu jałowym? W zasadzie jak i reszta klaunów - drugi rozrusznik/alternator, trzeci wyżej człowiek któremu coś nie pasuje, czwarty z testerem diagnostycznym z allegro za 5 dych - proponuję spróbować własnych sił, jeden oponkę załata, drugi kompa podłączy , trzeci sprzeda jakąś informację z forum laguny - połączcie siły bo widzę w was potencjał
cartech
Ekspert
Ekspert

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Usunięte tematy