Busy Jasło-Rzeszów

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
Ka.
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 24
Rejestracja: 22 maja 2011, 16:34

Busy Jasło-Rzeszów

Post autor: Ka. »

Mam pytanie - skąd kursują busy na trasie Jasło-Rzeszów ? I jaka firma je obsługuje ? Interesuje mnie jeszcze, w jakich godzinach rannych kursuje. Jest gdzieś w Internecie rozkład ?
Awatar użytkownika
maciek_11
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 334
Rejestracja: 7 października 2009, 19:56

Re: Busy Jasło-Rzeszów

Post autor: maciek_11 »

Firma Novex z Gorlic. Bus zatrzymuje się pod stacją PKP oraz koło szpitala, ale staje także choćby przy parkingu pod Starostwem Powiatowym.
Rozkładu szukaj pod tą nazwą na goglach. Rano to wiem, że jedzie o ok. 7:50 pod dworcem
Awatar użytkownika
KooKoszka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 252
Rejestracja: 22 września 2010, 15:55

Re: Busy Jasło-Rzeszów

Post autor: KooKoszka »

Gorlicjie Nowexy zatrzymują sie kolo pkp, policji, pup, na lwowskiej (pierwszy przystanek za rondem solidarnosci w kier. rzeszowa) kolo kauflandu i na warzycach. A rozklad znajdziesz na ich stronie. bilet cos ponad 9 zl
Awatar użytkownika
kokos
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 499
Rejestracja: 8 maja 2006, 15:09
Lokalizacja: The City of Jasło

Re: Busy Jasło-Rzeszów

Post autor: kokos »

A studencki z Jasła 7.50 :)
Awatar użytkownika
KooKoszka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 252
Rejestracja: 22 września 2010, 15:55

Re: Busy Jasło-Rzeszów

Post autor: KooKoszka »

Kolego nawet nie wiem czy nie podrozaly w zwiazku z podwyzka cen paliw. Ja sie nie zdziwie jak Nowex nas zaskoczy od pazdziernika nowymi cenami
Awatar użytkownika
Mała_Miczitanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 218
Rejestracja: 24 czerwca 2009, 11:00

Re: Busy Jasło-Rzeszów

Post autor: Mała_Miczitanka »

Zawsze można jeździć pociągiem. Wygodnie, klimatyzacja :) I ceny porównywalne do buda czy PKSu.
Awatar użytkownika
kokos
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 499
Rejestracja: 8 maja 2006, 15:09
Lokalizacja: The City of Jasło

Re: Busy Jasło-Rzeszów

Post autor: kokos »

KooKoszka pisze:Kolego nawet nie wiem czy nie podrozaly w zwiazku z podwyzka cen paliw. Ja sie nie zdziwie jak Nowex nas zaskoczy od pazdziernika nowymi cenami
Możliwe, nic nie mowię :) wiem, tylko tyle, że jeszcze w czerwcu bilet ulgowy kosztował 7.50.

A najlepszym rozwiazaniem jest przejazd pociągiem,jak sugeruje wyżej koleżanka. Bilet kosztuje 7.15 :) Duzo miejsca, wygodnie. Fakt jedzie 1.50 h ale mam pewnosc ze w tym czasie dojadę, a patrząc na korki na drogach z tym jest różnie ;)
Awatar użytkownika
maciek_11
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 334
Rejestracja: 7 października 2009, 19:56

Re: Busy Jasło-Rzeszów

Post autor: maciek_11 »

Ja raczej pociągów akurat nie polecam.. Jechałeś kiedyś dłużej Novexem niż 1 i 30 minut? :) Mi się raz zdarzyło jak był wypadek pod Rzeszowem.
A co do cen to jechałem koło 15 lipca i bez zmian. No ale oni często lubią podnieść o te parę groszy więc nie wiadomo
Awatar użytkownika
KooKoszka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 252
Rejestracja: 22 września 2010, 15:55

Re: Busy Jasło-Rzeszów

Post autor: KooKoszka »

Ja raz jechala 3 godziny hehe ale to bylo przed swietami i naprawde bylo masakrycznie bo korki ale to jedyny taki przypadek.Ja tam zostaje przy Nowexach bo jedzie na statoil a tam akurat koncze trase. Oby tylko puscili wiecej busow bo te male ogorki to malo wygodne.
Kathyzlx
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 26 października 2016, 03:15

Re: Busy Jasło-Rzeszów

Post autor: Kathyzlx »

Pozdrawiam i polecam sie na przyszłość
ODPOWIEDZ