AC MILAN, dyskusja na temat klubu

Wszystko na temat piłki nożnej. Mecze, wyniki itp.
Awatar użytkownika
zychu9
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 335
Rejestracja: 10 listopada 2010, 15:34

Re: AC MILAN, dyskusja na temat klubu

Post autor: zychu9 »

Ostatecznie zajmujemy ostatnie miejsce w tym trofeo tim. Pierwszy mecz z Juve w miare dobry, najpierw Cassano pakuje bramke, a później karygodny błąd naszego 3 bramkarza i Vidal cieszy się z gola. Następnie szanse mieli Cassano, Vucinic i gdy wydawało się, że bedą karne Matri wykorzystuje błąd obrońców. Meczu z Interem nie oglądałem, ale dostajemy 1-0.
Łysy pisze: PS: Kaka jest skłonny wrócić do Nas tylko jego ojciec a zarazem agent ma coś przeciw...Kaka ma go rozpracować,przydałby się Kaka bo umie porwać zespół do przodu myślę,że pare meczy by zagrał i forma by wróciła... :)
Ja jestem na NIE dla Kaki, nie dość, ze gosc ciągle się łamie, to jeszcze po co nam treqerista? przecież tam może grać Boateng ( którego ja osobiście widzę na lewej połówce) Robinho i jest też ten "Faraon" od biedy zagra też Seed!
Pan Galliani trochę się zagalopował po mistrzostwie i po obiecywał "złotych gór", a najprędzej wyjdzie z tego Aquilani.
Ja na tego pana X widziałbym kogoś szybkiego, decydowanego i agresywnego (czyt. Lass z Realu).
Awatar użytkownika
Łysy
VIP
VIP
Posty: 789
Rejestracja: 10 sierpnia 2009, 21:06
Lokalizacja: Jasło

Re: AC MILAN, dyskusja na temat klubu

Post autor: Łysy »

JUVENTUS - INTER 1:1 (5:6k)
[1-0] 9' Vucinic
[1-1] 16' Ranocchia

JUVENTUS - MILAN 2:1
[0-1] 13' Cassano
[1-1] 21' Vidal
[2-1] 45' Matri

INTER - MILAN 1:0
[1-0] 28' Milito

Ogólnie słabo wypadliśmy na tym Trofeo Tim....aczkolwiek mecz z Juventusem można powiedzieć,że przegraliśmy pechowo. Ładnie zaczeliśmy bramka Cassano, a później nasz genialny bramkarz Flavio Roma pokazuje jak wyśmienicie umie bronić...W doliczaniu jeszcze Matri nam pakuje gola i po zawodach...
Wiadomo najważniejsze,aby wygrywać w Serie A i LM, a takie sparingi to wiadomo po co są (no ale troche serce kibica boli jak się widzi porażki...)...Poza tym grała nasza młodzież zabrakło kilku podstawowych graczy więc i wyniki słabe...

W niedziele mecz z Juventusem Trofeo Berlusconiego...Cza im skopać [...] haha :)
Awatar użytkownika
Łysy
VIP
VIP
Posty: 789
Rejestracja: 10 sierpnia 2009, 21:06
Lokalizacja: Jasło

Re: AC MILAN, dyskusja na temat klubu

Post autor: Łysy »

Dzisiaj 0 21:00 Na San Siro AC Milan zagra z Juventusem Turyn w Trofeo Luigi Berlusconiego...

Kadra Milanu na to spotkanie:
BRAMKARZE: Abbiati, Amelia.
OBROŃCY: Abate, Antonini, Bonera, Rodrigo Ely [n.53], Nesta, Oddo, Taiwo, Zambrotta, De Sciglio [n.52].
POMOCNICY: Ambrosini, Boateng, Emanuelson, Flamini, Gattuso, Seedorf.
NAPASTNICY: Cassano, Kingsley Boateng [n.59], Ganz [(n.61]).

Jak widać skład taki sam jak na Trofeo TIM więc czarno to widzę...

Kadra Juventusu:
Buffon, Manninger, Storari; Chiellini, Barzagli, Ziegler, Bonucci, Lichtstenier, De Ceglie, Sorensen; Pazienza, Marchisio, Pirlo, Vidal, Krasic, Pasquato; Matri, Quagliarella, Vucinic, Del Piero.

Aquilani prawie w Milanie jako Pan X...Szczerze to sobie wyobrażałem innego Pana X...
Awatar użytkownika
zychu9
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 335
Rejestracja: 10 listopada 2010, 15:34

Re: AC MILAN, dyskusja na temat klubu

Post autor: zychu9 »

Milan-Juve 2-1 ( Boateng, Seedorf- Vucinic). Pierwsza połowa świetna w naszym wykonaniu, druga to już dominacja Juve, jednak udaje się jakoś dotrwać do końca ;) Piłkarze Juve za bardzo wzieli sobie ten mecz do siebie i grali bardzo ostro ( Nesta - rozcięta głowa, Taiwo - staw skokowy, Boateng - kontuzja łydki)
Łysy pisze: Aquilani prawie w Milanie jako Pan X...Szczerze to sobie wyobrażałem innego Pana X...
jak sie nie ma co się lubi, to się lubi co się ma...
Awatar użytkownika
Łysy
VIP
VIP
Posty: 789
Rejestracja: 10 sierpnia 2009, 21:06
Lokalizacja: Jasło

Re: AC MILAN, dyskusja na temat klubu

Post autor: Łysy »

1 połowa dobra lecz nie oglądałem od początku...za to druga połowa słabiutka...Naszych jak piszesz zychu troche wykosili...Dobrze pokzał się Kinsley Boateng...Coś z niego powinno być...
Awatar użytkownika
zychu9
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 335
Rejestracja: 10 listopada 2010, 15:34

Re: AC MILAN, dyskusja na temat klubu

Post autor: zychu9 »

Dziś odbyło się losowanie Ligi Mistrzów Milan zagra z Barceloną, BATE Borysów i Viktorią Pilzno ;) Grupa nie trudna, bo Pilzno i Białoruś powinniśmy spokojnie rozjechać, natomiast przyda się taki mecz z najlepiej obecnie grającym klubem świata :super:
Awatar użytkownika
Łysy
VIP
VIP
Posty: 789
Rejestracja: 10 sierpnia 2009, 21:06
Lokalizacja: Jasło

Re: AC MILAN, dyskusja na temat klubu

Post autor: Łysy »

zychu9 pisze:Dziś odbyło się losowanie Ligi Mistrzów Milan zagra z Barceloną, BATE Borysów i Viktorią Pilzno ;) Grupa nie trudna, bo Pilzno i Białoruś powinniśmy spokojnie rozjechać, natomiast przyda się taki mecz z najlepiej obecnie grającym klubem świata :super:
Zmierzymy się z obecnie najlepszym klubem na świecie...Barcelona jest moim zdaniem faworytem do zajęcia 1 miejsca w grupie lecz możemy z nią powalczyć w końcu tam też grają ludzie , a nie roboty...Bate i Victoria chłopcy do bicia więc z grupy spokojnie wyjdziemy...Aczkolwiek nie można ich lekceważyć bo mogą nam sprawić nie miłą niespodzianke...

Forza Milan!!!

PS: Coś mi się zdaje,że 1 kolejka Serie A zaplanowana na ten weekend się nie odbędzie z powodu protestu zawodników tam jak w Hiszpani... :zly:
Awatar użytkownika
zychu9
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 335
Rejestracja: 10 listopada 2010, 15:34

Re: AC MILAN, dyskusja na temat klubu

Post autor: zychu9 »

Łysy pisze: PS: Coś mi się zdaje,że 1 kolejka Serie A zaplanowana na ten weekend się nie odbędzie z powodu protestu zawodników tam jak w Hiszpani... :zly:
Już oficjalnie, start Serie A przełozony :/
Awatar użytkownika
Łysy
VIP
VIP
Posty: 789
Rejestracja: 10 sierpnia 2009, 21:06
Lokalizacja: Jasło

Re: AC MILAN, dyskusja na temat klubu

Post autor: Łysy »

Wreszcie doczekaliśmy się inauguracji Serie A.
Dzisiaj o 20:45 AC Milan mierzy się na własnym boisku z Lazio Rzym...

Kadra Milanu:
Bramkarze: Abbiati, Amelia, Roma.
Obrońcy: Abate, Antonini, Bonera, Nesta, Thiago Silva, Yepes.
Pomocnicy: Ambrosini, Aquilani, Kevin Prince Boateng, Emanuelson, Gattuso, Nocerino, Van Bommel.
Napastnicy: Cassano, El Shaarawy, Ibrahimovic, Pato.

Kadra Lazio:
Berardi, Bizzarri, Carrizo; Biava, Diakitè, Dias, Konko, Lulić, Stankevicius, Zauri; Brocchi, Gonzalez, Hernanes, Ledesma, Matuzalem, Mauri; Cissé, Klose, Kozak, Rocchi.

Jak widać po naszym składzie nie ma Mexesa,Taiwo,Inzaghiego,Flaminiego,Seedorfa i Zambrotty...Są nowe nabytki Nocerino, El Sharawy i Aquilani...Ciekawe jak się sprawdzą...
Co do Lazio mają w składzie dwóch nowych napastników Cisse i Klose. Obaj są groźni a Klose w wywiadzie mówił,żeby Milan na niego uważał bo jest dobrze przygotowany...

Zapowiada się ciekawe spotkanie. Licze na pierwsze 3 pkt!!!
Awatar użytkownika
Łysy
VIP
VIP
Posty: 789
Rejestracja: 10 sierpnia 2009, 21:06
Lokalizacja: Jasło

Re: AC MILAN, dyskusja na temat klubu

Post autor: Łysy »

AC MILAN - LAZIO RZYM 2-2
0-1 Klose'12
0-2 Cisse'21
1-2 Ibrahimović'29
2-2 Cassano'33

Remisujemy niestety a szkoda bo można było to spotkanie wygrać...Słabe pierwsze 25 minut 1 połowy a przede wszystkim słaba gra obrońców. i strata 2 bramek...
Na szczęście Milan zdołał wyrównać i do przerwy było 2-2...2 połowa już pod nasze dyktando lecz nic nie wpadło do siatki...Bardzo dobre spotkanie zagrał Cassano. Mało widoczny Thiago Silva i Pato po wejściu w 2 połowie...Ogólnie początek sezonu nie jest źle...

We wtorek wyjazd na Camp Nou i mecz z Barceloną w Lidze Mistrzów... :hyhy:
Awatar użytkownika
zychu9
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 335
Rejestracja: 10 listopada 2010, 15:34

Re: AC MILAN, dyskusja na temat klubu

Post autor: zychu9 »

Łysy pisze: Remisujemy niestety a szkoda bo można było to spotkanie wygrać
Oczywiście, że można było wygrać, ale jak nasz trener zmienia świetnie spisującego się Aquilaniego na Nocerino, to sorry, ale wówczas mamy 3 toporów w pomocy!
Łysy pisze: ...Słabe pierwsze 25 minut 1 połowy a przede wszystkim słaba gra obrońców. i strata 2 bramek...
Uważam, że to może być dużo gorszy sezon pod względem straty goli, Thiago Silva- swoje robi, pewniak, jednak Nesta w przygotowaniach słabo a wczoraj tragicznie 2 bramy jego! Yepes i Mexes też cudów do gry nie wniosą o Bonerze tu pisał nie będe :/

Dodam od siebie, że dalej nie mamy lewej obrony, nie wiem jak to jest, że gośc z Lazio dośrodkowuje centre i Cisse tylko dokłada głowę, a nasz Antek pozorantek jak dośrodkuje to ... :wsciekly:
Łysy pisze: We wtorek wyjazd na Camp Nou i mecz z Barceloną w Lidze Mistrzów... :hyhy:
Oj coś czuję, że będą bencki, z taką obroną i pomocą to my sobie możemy... ale remisowac z Lazio!
jesli natomiast za Antoniniego zagra Zambro ( o ile dojdzie do siebie), Nesta poprawi się, a w pomocy wyjdziemy Aqulani - MvB - Boa przed nimi R70 i w napadzie Ibra - Cassano to może się łudzić o jakiś przyzwoity wynik.
Awatar użytkownika
Łysy
VIP
VIP
Posty: 789
Rejestracja: 10 sierpnia 2009, 21:06
Lokalizacja: Jasło

Re: AC MILAN, dyskusja na temat klubu

Post autor: Łysy »

zychu9 pisze:Oj coś czuję, że będą bencki, z taką obroną i pomocą to my sobie możemy... ale remisowac z Lazio!
jesli natomiast za Antoniniego zagra Zambro ( o ile dojdzie do siebie), Nesta poprawi się, a w pomocy wyjdziemy Aqulani - MvB - Boa przed nimi R70 i w napadzie Ibra - Cassano to może się łudzić o jakiś przyzwoity wynik.
Też czuję bencki i to ostre bencki...Nie zdziwiłbym się gdybyśmy dostali z 5-0 po bardzo słabej grze...Lecz oczywiście jeśli Milan wyjdzie zmobilizowany i zagra mecz sezonu to i wynik może być różny aczkolwiek oglądając mecz z Lazio nasza obrona jest słaba i jakoś w to nie wieże,że Milan osiągnie korzystny wynik w tym spotkaniu...Nesta ma już swoje lata i jest po wielu kontuzjach i bliżej mu do zawieszenia butów na kołku niż do extra formy...Taiwo wróci będzie lewa obrona...Potrzeba czasu...Mexes może zastąpi Neste tylko,że on nie prędko wróci do pełnej formy...
Awatar użytkownika
Łysy
VIP
VIP
Posty: 789
Rejestracja: 10 sierpnia 2009, 21:06
Lokalizacja: Jasło

Re: AC MILAN, dyskusja na temat klubu

Post autor: Łysy »

odświeżam...

Dziś o 20:45 1 kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów i mecz Barcelona-Milan

Kadra Milanu:
Bramkarze: Christian Abbiati, Marco Amelia, Flavio Roma.
Obrońcy: Ignazio Abate, Luca Antonini, Daniele Bonera, Alesandro Nesta, Taye Taiwo, Thiago Silva, Ginluca Zambrotta, Mario Yepes.
Pomocnicy: Massimo Ambrosini, Alberto Aquilani, Kevin-Prince Boateng, Urby Emanuelson, Antonio Nocerino, Clarence Seedorf, Mark van Bommel.
Napastnicy: Antonio Cassano,Alexandre Pato

Kadra Barcelony:
Bramkarze: Valdes, Pinto
Obrońcy:Alves, Puyol, Maxwell, Abidal,Fontas,Adriano
Pomocnicy:Fabregas, Mascherano, Xavi, Iniesta,Keita, Thiago, Afellay, Busquets
Napastnicy: Messi, Villa, Pedro

Przewidywane składy:

FC Barcelona: Valdes; Alves, Mascherano, Puyol, Abidal; Xavi, Busquets, Fabregas; Villa, Messi, Iniesta.
AC Milan: Abbiati; Abate, Nesta, Thiago Silva, Zambrotta; Nocerino, Van Bommel, Emanuelson; Seedorf, Boateng; Pato.

Jak widać nie ma Ibrahimovicia który wypadł na 3 tygodnie z powodu urazu...Nie ma także Robinho...Nie wiem czemu w tym przewidywanym składzie nie ma Cassano od 1 minuty...Czas pokaże jak będzie, ale tak jak pisałem wyżej czuję bencki jak ta lala...
Awatar użytkownika
zychu9
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 335
Rejestracja: 10 listopada 2010, 15:34

Re: AC MILAN, dyskusja na temat klubu

Post autor: zychu9 »

Łysy pisze: Jak widać nie ma Ibrahimovicia który wypadł na 3 tygodnie z powodu urazu...Nie ma także Robinho...
Pięknie... :/ oby Robson sie na mecz z Napoli wykurował, bo kolejna strata punktów bedzie bolesna. Zdaję sobie sprawe, że z Robinho jest " do 10 razy sztuka..." ale na treqeriście spisuje sie poprawnie.
Łysy pisze: Nie wiem czemu w tym przewidywanym składzie nie ma Cassano od 1 minuty.
Nie wiem co chce Max tym udowodnić, najpierw jakies aluzje, że zmiana taktyki, teraz, ze antonio na ławie...? . Naszczescie Galliani potwierdził, że wyjdziemy z Cassano od pierwszych minut.
remis to będzie szczyt marzeń
ODPOWIEDZ